Sıkça Sorulan Sorular

MyGardırop, aradığın giyim, ayakkabı, çanta ve aksesuar ürünlerini site site dolaşmana gerek kalmadan bir kaç tıkla bulmanı sağlar. Türkiye'deki tüm online giyim mağazalarının ürünlerini tek bir çatı altında toplar ve aradığın ürünü yüzlerce site içerisinden saniyeler içerisinde bulur. Kısacası MyGardırop, moda severlerin hayatını kolaylaştıran bir moda arama motorudur.
Botlarımız 7/24 sitemizde ürünlerini listelediğimiz mağazaları dolaşarak, yeni ürünleri ve stok / fiyat gibi değişiklikleri tarar. Bu mağazalardan bulduğumuz ürünleri, MyGardırop'a eklemeden önce kategorize ederiz. Bu ürün bir tişört mü yoksa gömlek mi? Ürünün özelliklerini ortak bir dile çeviririz. Mesela renginde "Sarı, Limon veya Yellow" yazıyor. Biz hepsine "Sarı" deriz. Sonra ürünün filtrelerini ayarlarız, Bu tişört, "Kısa Kollu" me "Uzun Kollu" mu, "Bisiklet Yaka" mı "Polo Yaka" mı, "Çizgili" mi "Düz" mü, kumaş karışımı nedir vb. Ancak ve ancak bu işlemler bittikten sonra veri tabanımıza ekleriz. Böylece sen, site site dolaşmadan onlarca farklı sitenin ürününü en hızlı ve en kolay şekilde MyGardırop üzerinde bulabilirsin.
MyGardırop, 100 binlerce ürün içerse de aslında satış yapmaz. Seni ürünü satan siteye yönlendirir. Dolayısyıla ödeme de, ürünün satıldığı ilgili sitede yapılır. Aynı şekilde kargo bilgileri ve iade işlemleri de ilgili site üzerinden yapılır.
MyGardırop, bizimle paylaştığın bilgiler dışında sana ait herhangi bir veri tutmaz. Sitemizde yapacağın tüm işlemler 256-bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.
MyGardırop, her geçen gün mağaza ve ürün sayısını artırmaktadır. İstediğin mağaza veya markayı bize iletişim sayfamızdan bildirirsen, en kısa sürede üzerinde çalışıp siteye ekleriz.
Sitemizle ilgili bir sorun yaşıyorsan, eleştirin veya önerin varsa lütfen hemen iletişim sayfasından bize bildir.