Bayan Pareo Modelleri

(7 Ürün)
Yükleniyor...
Pembe Büyük Beden Pareo
DeFacto
Sarı Büyük Beden Pareo
DeFacto
Turuncu Büyük Beden Pareo
DeFacto
Çok Renkli Pareo
Loveist Store
250,00
Çok Renkli Pareo
Loveist Store
250,00
Çok Renkli Pareo
Loveist Store
250,00
Çok Renkli Plaj Pareosu
Maria Lucia Hohan

Yaz mevsiminin sıcak günlerinde, kendimizi attığımız plajların ve bikinilerimizin vazgeçilmez kıyafeti olan bayan pareo modelleri, aynı zamanda üzerimizde estetik duruş oluşturan hoş görünümlü plaj kıyafetleridir. Şifon tarzı ince tül pareolar, daha çok tercih edilerek son dönem trendleri arasına giren modeller olmuştur.

Bikini renkleriniz ile uyumlu pareolar seçebileceğiniz gibi, farklı renkli modelleri de kombin ederek kullanabilirsiniz. Ancak, bikininiz ne renk olursa olsun, üzerinden giyeceğiniz siyah tül ve dantel detayı olan bir pareo ile muhteşem bir duruş sergileyebilirsiniz. Parmak arası terlikler, plaj çantası, salaş bir topuz ve tarz bir gözlükle giyebileceğiniz pareo modelleri ile plajlarda şık bir şekilde boy gösterebilirsiniz.

Tek parçadan oluşması da bize, bikinilerimizin üzerinden hemen giyip çıkarabileceğimiz basit bir kullanım imkanı sağlar. Farklı kullanış figürü olarak da, belinize bağlayarak değişik görünüm elde edebilirsiniz. Bu anlamda, mini pareo modelleri işinize yarayacaktır.

Bronz bir tene sahipseniz; renkli bir bikini üzerine beyaz pareo seçimi yapmanız, hem teninizin hoş esmerliğini ön plana çıkaracak hem de üzerinizde güzel bir görsellik oluşturacaktır. Aynı şekilde henüz deniz ile yeni buluşuyorsanız ve yanmamış beyaz bir tene sahipseniz; siyah pareo seçimiyle aynı etkiyi yakalayabilirsiniz.

Pareolarınıza ekleyeceğiniz şapka aksesuarları ile şezlongunuzda güneşlenirken, cool bir hava oluşturabilirsiniz. Sahil kenarında yapacağınız yürüyüşlerinizde de, pareo modelleri size eşlik edecek ve plaj kombinlerinize bütünlük katacak hoş parçalardır.

Sadece bikinileriniz ile değil; mayolarınız ve şortlu deniz takımlarınız ile de pareo giyebilirsiniz. Ancak en güzel görüntüyü, bikini-pareo ikilisi oluşturmaktadır.

Güzel bir plaj şıklığı yaratmak amaçlıyorsanız, püsküllü ve aksesuar detaylı pareo çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Pareo Seçimi Nasıl Olmalı?

Plaj kıyafeti denildiği zaman aklımıza gelen pareolar, vücut tipine göre doğru şekillerde seçilmelidir. Aksi durumda, şıklık yaratmak yerine, hoş olmayan rüküş görünümler ortaya çıkarabilirsiniz. Hiçbir bayanın istemeyeceği bir haldir rüküş olmak. Bu, plajda bile olsa!

Öncelikle, zayıf bir bayansanız giyeceğiniz her türlü pareo modeli size çok yakışacaktır. Ancak, kilo sorunu olan bayanlar için aynı durum geçerli değildir. Bu nedenle kullanacağınız pareolar, kilolu bölgelerinizi kapatarak sizi daha iyi bir görünüme kavuşturabilir. Daha salaş ve bol kesimli pareo modelleri, sizin için en ideal olan çeşitlerdir. Basen bölgeniz geniş ise, etek tarzı mini pareoları kullanmaktan kaçının. Çünkü o modeller, dikkati direkt o bölgeye çekerek daha da büyük bir formda görünmenize sebep olur. Elbise şeklindeki pareolar, sizin için daha uygun olacaktır.