Bayan Mayokini Modelleri

(6 Ürün)
Yükleniyor...
Pembe Mayokini
LC Waikiki
109,99
Kırmızı Mayokini
LC Waikiki
% 45
Turuncu Mayokini
LC Waikiki
59,99
109,99
% 38
Siyah Mayokini
LC Waikiki
79,99
129,99
% 20
Siyah Mayokini
LC Waikiki
79,99
99,99
% 9
Siyah Mayokini
LC Waikiki
99,99
109,99

Göbek kısmının kapalı olduğu tek parçadan oluşan mayokini, bikini ve mayonun birleşimi de diyebiliriz. Değişik modellerinin oluşturduğu hoş kombinler, mayokiniye havalı bir plaj giysisi olma özelliği verir. Tek bir parçadan oluşması, giyen kişide daha fit bir izlenim oluşturur.

Çeşitli şekillerde oluşturulan modern yapılı mayokiniler, göbek bölgesini kapattığından varsa, kusurlarınızı gizlemenize de yardımcı olur. Kararsız bayanların da, başvurabileceği farklı bir deniz kıyafetidir aynı zamanda.

Bikini giymeyi çok istiyorsunuz ve göbeğiniz mi var? Bir de önden mayo gibi dursun, göbeğimi kapatsın; ama arkadan bikini gibi görünsün diye bir düşünceniz de var ise, mayokini modelleri sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz!

Aynı anda hem mayonun rahatlığını hem de bikininin güzelliğini yakalayabileceğiniz mayokinileri, pareolar ile kombin ederek giyebilirsiniz. Böylelikle, hoş bir plaj şıklığına sahip olabilirsiniz.

Düz formlarının yanı sıra, çeşitli aksesuarlar eklenerek de oluşturulan mayokini modelleri mevcuttur. Plajda bile, güzelliğinden taviz vermek istemeyen bir bayansanız, seçiminiz bu hareketli modellerden yana olabilir.

Sırt veya göbek bölgesindeki ip detayları ile oluşturulmuş mayokiniler ise, güzelliğinize güzellik katacak cinsten! Cilt tonunuza göre seçeceğiniz bu modeller sayesinde, seçkin bir duruşunuz olsun!

Şapka ve gözlük aksesuarlarınızı, mayokini kombinlerinize ekleyip güzel duruşlara imza atabilirsiniz. Bu kombini, uyum içinde de yapabilirsiniz. Dilerseniz, rengarenk bir kombin de ortaya çıkarabilirsiniz. Sahilin o fresh havasına, her türlü kombin çok yakışacaktır.

Her bayanın gardırobunda bulunması gereken plaj giysileri içinde, mayokiniler de yerini almalıdır. Tek bikini ile komple bir yaz geçirmek istemezsiniz değil mi! Bikininin asaleti, mayoların rahatlığı ve mayokinilerin hoş görselliğini yaz boyunca üzerinizde taşıyın bizce!

Mayokini Seçimi Nasıl Olmalı?

Vücut tipinize göre isabetli seçimler yaparak giyeceğiniz mayokiniler ile doğru kombinler oluşturabilirsiniz. Bunun için, vücudunuzu iyi tanıyor olmalı ve ona göre modeller tercih etmelisiniz. Eğer göğüsleri büyük bir bayansanız, straplez tarzdaki mayokiniler sizin için ideal seçim olmayacaktır. Onun yerine, askıları bulunan bir tür daha doğru bir kullanım olur. Göbek ve basen bölgelerinizde fazlalıklarınız varsa, yüksek bel mayokinileri tercih etmelisiniz. Bu modeller, ö bölgeleri toparlayarak daha düzgün bir vücut formu oluştururlar.

Deniz kıyafeti olarak kullanımının yanında, görsel estetiklik de istiyorsanız; düz formlu mayokiniler dışındaki modelleri giyebilirsiniz. Aksesuarlı ve ipli türler, bu konuda size yardımcı olacaktır.

Son olarak, güneşlenmek gibi bir amacınız var ise, o gün mayokinilerinizi tercih etmemelisiniz. Çünkü, modelin izleri hoş durmayacaktır. Güneşlenmek için en ideal deniz kıyafeti, bikinilerdir.