Bayan Külot Modelleri

(1727 Ürün)
Yükleniyor...
% 33
Siyah Slip Dantelli Külot
Penti
9,95
14,95
% 33
Pembe Dantelli Brazilian Külot
Penti
% 57
Beyaz Brazilian Külot
Penti
12,95
29,95
% 50
Beyaz String Külot
Penti
19,95
39,95
% 30
Beyaz Slip Külot
Penti
27,97
39,95
% 48
Mavi Tanga Külot
Skin
339,00
655,00
% 33
Pembe Slip Dantelli Külot
Penti
9,95
14,95
% 33
Beyaz Dantelli Brazilian Külot
Penti
% 33
Beyaz Slip Dantelli Külot
Penti
9,95
14,95
% 33
Haki Slip Dantelli Külot
Penti
9,95
14,95
% 33
Kırmızı Dantelli Brazilian Külot
Penti
% 63
Bej Slip Külot
Penti
12,95
34,95
% 57
Pembe Brazilian Külot
Penti
12,95
29,95
% 57
Bej Brazilian Külot
Penti
12,95
29,95
% 57
Mavi Brazilian Külot
Penti
12,95
29,95
% 63
Haki Slip Külot
Penti
12,95
34,95
% 63
Beyaz Brazilian Külot
Penti
12,95
34,95
% 57
Krem Slip Külot
Penti
12,95
29,95
% 57
Bej Brazilian Külot
Penti
12,95
29,95
% 57
Beyaz Slip Külot
Penti
12,95
29,95
% 57
Haki Brazilian Külot
Penti
12,95
29,95
% 57
Bej Brazilian Külot
Penti
12,95
29,95
% 57
Pembe Brazilian Külot
Penti
12,95
29,95
% 30
Ten Rengi String Külot
Penti
13,97
19,95

İç giyimin vazgeçilmezi olan bayan külot, belden aşağıya giyilen ve özel bölgeleri koruma amaçlı üretilen bir giyim türüdür. Sağlığımız açısından, özen göstererek giymemiz gerekir. Dış görünüşüne özen gösteren biriyseniz, iç çamaşır seçiminiz de sizin için bir o kadar önemli olmalıdır. Çünkü bir kadın, her haliyle ve her şeyiyle kendini özel hissetmek ister. Bu sebeple, dış kıyafetlerinize verdiğiniz önemi, külot seçimlerinizde de göstermelisiniz.

Renk renk, desen desen üretilen külot modelleri, her zevke her tarza hitap eder. Farklı yapıda birçok çeşidi bulunmaktadır.

Pamuklu külot, pamuk iplikleri ile dokunarak üretilen çeşittir. Sağlık için, %100 pamuktan dikilen külotlar giyilmelidir. Özellikle, bayanların tere bağlı olarak kadınsal hastalıklara yakalanmaması, son derece önemlidir. Bundan dolayı, pamuklu külotlar sizi bu risklere karşı korumuş olacaktır.

Dantelli külot, dantelden yapılmış olan ve genelde, bayanların sıklıkla tercih ettikleri çeşittir. Kırmızı dantelli külotlar, çok giyilen modellerdendir. Bayanların, güzelliğine güzellik katmak için bu külotlardan yararlanması gerekir.

Brazilian külot, son dönemlerde en çok tercih edilen külotların başında gelmektedir. Bu modelde, rahatlık ve güzel duruş ön plana çıkmaktadır. Kalça kısmını sıkmadan sararak, vücudu hoş bir şekilde göstermektedir. Ön kısmı dar, arka kısmı geniş yapıda üretilmektedir.

Hipster külot, şortu andıran bir kesime sahiptir. Kalça kısmını sarar ve rahat hissettirir.

Yüksek bel külot, bel kısmı yüksek kesim olan külotlardır. Beli tamamen sararak, vücut proporsiyonu ile bütünlük oluşturur.

Korse külot, özellikle abiye kıyafetlerin altından giyilen çok sıkı ve beden inceltici tarzdaki külot modelidir. Vücudu toparlayarak, kiloları saklar. Kilo sorunu olan bayanların tercihleri arasında bulunmaktadır.

Tanga külot, ön kısmı bikini külotlara benzeyen, arka kısmı ince bir şeritten oluşan ve popo arasında kalarak giyilen çeşitlerdir. Fantezi tarzı külotlardır. Genelde, kumaş pantolonların altından giyilir. Böylelikle, ince yapılı kumaşların içinden külot izleri belli olmamaktadır.

Bikini külot, klasik yapıdaki çeşitlerdir. Rahat kullanım olanağı ile adeta yokmuş gibi hissettirir. Yan kısımları, plaj bikinisi gibi ince yapılı olarak kesilir. Pamuklular ile birlikte, en çok tercih edilen külottur.

String külot, tangalar ile aynı formda oluşturulan modellerdir. Onlardan tek farkı ise, arka kısmındaki popo arasında kalan şeritin, daha kalın olmasıdır.

Slip külot, bikini külot ile aynı yapıda olan modellerdir. Sadece tek bir fark ile onlardan ayrılırlar. Yan kısımları, daha kalındır.

Jazzpant külot, çok sık adını duymadığımız, bel ve bacak boyu yüksek kesimli olan, düz modelli külotlardır.

Panty külot, jazzpantın aksine bacak boyu kısa olan ve ağ kısımlarında işlemeli modeli de bulunan türdür.

Kadife külot, tüyümsü bir kumaş olan kadifeden üretilen modellerdir. Şık duruşu vardır.

Saten külot, yumuşak yapılı saten kumaşlardan üretilirler. Parlak görünüme sahiptir.

Desenli külot, üzerinde desen veya yazı baskıları bulunan modellerdir. Çiçek ve kalp desenliler çok tercih edilenlerdendir.

Kim, Hangi Tür Külot Kullanmalı?

Günlük hayatın içinde, oradan oraya koştururken kendimizi rahat hissetmek isteriz. İç çamaşır giyimlerinin başında gelen külot ise, doğru seçimler ile bunu sağlamak için bire birdir. Vücut tipinize uygun külotlar kullanarak, gün boyu rahatlık elde edebilirsiniz. Öncelikle, vücudunuzu saran, pot durmayacak külot modelleri kullanmalısınız. Çok dar ve sıkan türlerden de uzak durun! Kalçanızı kavrayacak yapıdakiler idealdir. Külot seçiminde, rahatlığınız ön planda olsun. Genel olarak, slip ve brazilian külotlar bunu sağlamaktadır. Pamuklu külotlar, sağlığınız için çok önemli. Amacınız vücut proporsiyonunuzu güzel göstermek ve estetiklik ise, dantelli olanları tercih edebilirsiniz.

Külotların Temizliği Nasıl Olmalı?

Bakteri üretimi, sağlığı olumsuz yönde etkileyen bir durumdur. Gün boyu, kapalı kalan bölgenin temizliğine dikkat etmek gerekir. Beden temizliğinin yanında, çamaşır temizliği de çok önem teşkil etmektedir. Külotlarınızı steril ederek giymeniz, sağlığınızı korumanız açısından büyük role sahiptir. Seçeceğiniz beyaz ve lastiği bulunmayan külotları, makinede 90 derecede kaynatarak dezenfekte edebilirsiniz. Renkli külot modelleri, genel olarak 30 veya 40 derecede yıkanmalıdır. Lastikli türlerde ise, 60 dereceye kadar yıkama yapılabilir. Dantelli ve saten külotlarınızı, elde yıkamanız tavsiye edilir. Bu modeller, narin yapılı oldukları için makinede yıpranmaları yüksek ihtimaldir. Makineye atılmak isteniyorsa da, en fazla 30 derecede ve korumalı olarak yıkanmalıdır.

Külotlarınızı elde yıkarken de, çok sıcak su kullanmamaya özen göstermeniz gerekir. Çok sıcak su kullanımı, hem çamaşırlarınıza hem de elinize zarar verecektir. Ilık su, en ideal olanıdır. Yıkamayı da, durulamayı da ılık su ile yapmalısınız. Sıkma işlemi uygularken de, külotları fazlaca sıkıp, zarar vermekten kaçınmalısınız.