Bayan Fular Modelleri

(166 Ürün)
% 53
LC Waikiki
7,99
16,99
% 48
LC Waikiki
12,99
24,99
OXXO
19,95
Addax
19,95
Addax
19,95
Addax
19,95
LC Waikiki
19,99
LC Waikiki
19,99
LC Waikiki
24,99
% 48
Mudo
25,99
49,99
% 48
Mudo
25,99
49,99
% 48
Mudo
25,99
49,99
% 48
Mudo
25,99
49,99
OXXO
29,95
OXXO
OXXO
OXXO
29,95
OXXO
OXXO
29,95
OXXO
29,95
OXXO
Dilvin
29,99
Dilvin
29,99
Mizalle
29,99
Dilvin
29,99
Dilvin
29,99
LC Waikiki
29,99
LC Waikiki
Mizalle
Mizalle
OXXO
OXXO

Bir çeşit aksesuar türü olan fularlar, kombinlere ayrıca şıklık katan hoş parçalardır. Genel olarak boyuna bağlanarak kullanılır. Ancak fularlara farklı bir hava katarak, saçınızda ve bileğinizde de kullanıp değişik kombinler oluşturabilirsiniz.

Bayan Fular Alt Kategorileri

Şekil itibariyle hepsi aynı yapıda olsalar da, birbirinden farklı desende ve kumaşta üretilen çeşitli bayan fular modelleri bulunmaktadır. Zevkinize göre olan türleri seçip, kıyafetleriniz ile uyum içinde kullanabilirsiniz.

İlk etapta, ipek ve saten kumaştan üretilen fular türleri, örneklerine sık rastladığımız modellerin başında gelir. Yumuşak ve şık dokulu yapıları ile teninizde hoş gözükecek ve sizi asla rahatsız etmeyecek modellerdir. İpeksi kumaşları sayesinde, cildinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Desenli fular çeşitleri ise, son zamanların en çok kullanılan modelleridir. Düz renkli, sade fularlardansa, bunlar daha çok tercih edilmektedir. Özellikle zebra, leopar, çiçek ve çizgi desenlerin kullanımı daha yaygındır.

Puantiye, her şeye yakıştığı gibi fularlara da çok yakışan detaylar olarak karşımıza çıkar. Puantiyeli fularların kullanımı ile tatlı ve şık kombinler elde etmeniz mümkün olacaktır. Beyaz zemin üzerine siyah puantiyelerden oluşan fularlar, ayrıca çok şık duran türlerdir.

Birden çok rengin bir arada bulunduğu fular türlerini de tercih ederek takabilirsiniz. Çok renkli fularlar, bilhassa sade ve düz kıyafetlerinize hareketli bir görünüm ekleyecektir.

Piliseli fular modellerinden kısaca bahsedecek olursak; ki hepimizin yakından tanıdığı yapıdadır onlar! Pile şekli verilerek üretilirler. Düz formlu fularlara alternatif olarak kullanabileceğiniz yapıdadırlar. Pile detayı kullanılarak oluşturulan bu piliseli fularları, kombinlerinize hoş bir ek olarak kullanım sağlayabilirsiniz.

Bayan Fular Kombinlemeleri Nasıl Olmalı?

Her mevsim kullanışlı olması yönüyle, kıyafetlerinize şık bir aksesuar olarak seçeceğiniz fular modellerini, en az takmak kadar uyumlu kombin yapmak da önemlidir. Yaz aylarında, tişört ve bluzlarınız ile; kış aylarında kazak ve hırkalarınız ile çok hoş kombinlemeler elde edebilirsiniz.

Bahar aylarında ise, ince tiril gömlekler ile kullanımı salaş bir tarz yaratacaktır. Deri ceketler, trençkotlar, yazlık elbiseler, ceketler ile takarak da kullanım yapabilirsiniz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, sadece boynunuza değil, saçlarınıza da takabilirsiniz fularları. Aynı zamanda bandana görevi görecek olan birbirinden şık modelleri, saçlarınıza renk katmak için tercih edebilirsiniz.

El bileğinize bağlayarak kombin yapmak ise, fularların bir diğer kullanım alanıdır. Zarif bir görüntü sağlayacak olan bu şekil kullanımlar, farklı aksesuar arayan bayanların gözde tercihidir.

Sonuç olarak; yapacağınız tüm fular kombinlemelerinizde, seçeceğiniz modellerin kıyafetinizle uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.