Bayan Eşofman Modelleri

(2165 Ürün)
Yükleniyor...
% 39
Sarı Beli ve Paçası Lastikli Eşofman
Gri Eşofman
Puma
249,90
Gri Eşofman
Nike
359,90
% 25
Füme Çizgili Eşofman
Fithit
39,90
52,90
Siyah Eşofman
Under Armour
439,90
% 40
Siyah Eşofman
Penti
77,97
129,95
% 25
Sarı Yandan Cepli Spor Eşofman
Lacoste
599,00
799,00
% 25
Siyah Spor Eşofman
Lacoste
599,00
799,00
% 25
Gri Spor Eşofman
Lacoste
674,00
899,00
% 45
Siyah Eşofman
Hummel
119,95
219,95
% 30
Siyah Eşofman
Hummel
146,97
209,95
% 30
Beyaz Eşofman
Hummel
146,97
209,95
% 35
Gri Slim Fit Polar Jogger Eşofman
Skechers
% 30
Beyaz Eşofman
Hummel
160,97
229,95
% 39
Mavi Beli ve Paçası Lastikli Eşofman
GAP
% 39
Kırmızı Beli ve Paçası Lastikli Eşofman
% 50
Kahverengi Beli Lastikli Cepli Eşofman
GAP

Eşofman, bir alt ve üstten oluşan takım şeklindeki spor kıyafet türleridir. Salaş ve rahatlığın ön planda olduğu kombinler yaparak, özel davetler haricinde, girdiğiniz her günlük ortamda kullanabilirsiniz bu modelleri. Eşofman takımlarının kombin ayakkabısı tartışmasız, spor modeldeki ayakkabılardır.

Yapısı itibariyle rahat bir kıyafet türü olan eşofman modelleri, şekli ve kumaşı yönüyle çeşitlilik gösterir.

Pamuklu kumaşlardan üretilen ve vücuda hiçbir zararı olmayan doğal içerikli pamuklu eşofmanlar, kullanılması gereken en uygun yapıdaki kumaşlardır. Pamuklu kıyafetlerin sağlık üzerindeki olumlu etkileri, herkes tarafından bilinmektedir. Bu eşofmanların tercihi ile hem rahat eder hem de doğru bir seçim yapmış olursunuz.

Hepimiz genel veya doğa yürüyüşleri yapmışızdır. Buralarda giymeyi tercih ettiğimiz takımlar ise, yürüyüş eşofman modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu modeller, yürüyüş esnasında rahat kullanım özelliği sağlarlar.

Paçası ve beli lastikli olan eşofmanlar, takımlara farklık getiren detaylar olmuştur. Duruşları, standart takımlardan farklıdır. Paçalarının lastikli olması, bacak boyunun üzerinize tam oturmasını sağlamaktadır.

Yünlü kumaşı ile diğer eşofman türlerine göre daha sıcak tutan polar ve kadife eşofman modelleri, kış mevsiminde giyebileceğiniz çeşitlerin başında yer alır. Bu modeller, yumuşacık dokuları, soğuk havalarda içinizi ısıtacak!

Dümdüz oluşturulan türlerinin dışında, yanları çıtçıtlı ve şeritli olan eşofman modelleri de mevcuttur. Farklı seçenek olarak elinizin altında bulabileceğiniz bu modeller, hareketli bir görüntü oluştururlar.

Günlük kullanıma en çok uyum sağlayacak olan penye eşofman takımları, üzerinizde ağırlık yapmadan rahat bir şekilde kullanabileceğiniz yapıdadır. Spor yaparken, bu takımları tercih edebilirsiniz.

Çizgi şekilleri ile giyebileceğiniz bir başka seçenek olan çizgili eşofmanlar, görüntü olarak biraz daha spor şıklığı temsil ederler. Basit dışarı gezmelerinde, salaş olarak kullanım sağlayabilirsiniz.

Kısa kollu eşofman modelleri yazın, uzun kollu eşofman modelleri ise kış ve bahar mevsimlerinde en çok giyilen türlerdir.

Farklı desenler kullanılarak üretilen eşofman takımları da bulunmaktadır. Özellikle, leopar desenli modellerin kullanımı daha ön plandadır. Bu modellerde, biraz da estetik duruş sergilemek hedeflenir. Sıradan kullanımın yanında, hoş görünümler de yakalayabilirsiniz.

Birden çok rengin bir araya getirilmesiyle oluşturulan çok renkli eşofmanlar, son zamanlarda çokça kullanılmaktadır. Siyah ve beyaz uyumlu takımlar, harika bir duruşa sahip olma özelliği tanıyan modellerdir. Bu takımları kullanırken, çok zıt renkli modelleri tercih etmemeniz gerekir. Aksi halde, karışık bir görüntü oluşturursunuz.

Üzerinde yazı veya motif baskısı olan eşofmanları, sıradanlıktan kurtulmak adına tercih edebilirsiniz. Böylelikle dümdüz, sade modeller yerine, daha hareketli bir görünüme sahip olan modelleri kullanmış olursunuz.

Her zaman, dar paça modelleri giyecek değiliz ya! Bol paça eşofmanlar, tam da bu noktada bizlere sunulmuş farklı seçeneklerdir. Paçaları geniş olan bu türler, standart eşofman takımlarının kalıp ölçüsünde oluşturulurlar. Çok daha fazla rahatlık elde edeceğiniz bu çeşitleri, gündelik olarak her yerde giyebilirsiniz.

Değişik bir detaya sahip olan fileli eşofmanlar, görsel estetik oluşturabileceğiniz bir başka modeldir. Kol veya paçalarında kullanılan fileler, çok hoş gözükür. Ayrıca bu fileler, transparan açıklıkta oluşturuldukları için, takımlar hava alır. Mevsimsel geçiş aylarında tercih edebileceğiniz takımlardır.

Yumuşak ve kaliteli dokuda üretilen kumaşa sahip, bir başka model ise basic eşofmanlardır. Bu eşofmanlar, uzun kullanımı olan dayanıklı ve özellikli kumaşlardan üretilirler. Kolay, rahat ve uzun ömürlülüğü ile tercih edebileceğiniz modeller arasında gelirler.

Kapşonlu eşofmanlar, özellikle bahar aylarında yağmurlu havalarda daha çok tercih edilen modellerdendir.

Bir eşofmanda olması gereken cep detayları ise, farklı şekillerde karşımıza çıkabilir. Örneğin, kanguru adını verdiğimiz yayvan uzun ceplere sahip modeller, farklı yapıda üretilmiş olan modellerdir.