Bayan Eşarp Modelleri

(166 Ürün)
Yükleniyor...
% 60
Spor Rayon Eşarp
Aker
7,90
19,90
% 10
Lacivert Twill İpek Eşarp
DeFacto
125,99
139,99
% 60
Spor Rayon Eşarp
Aker
7,90
19,90
Spor Rayon Eşarp
Aker
Spor Rayon Eşarp
Aker
Spor Rayon Eşarp
Aker
Spor Eşarp
Aker
19,90
Spor Eşarp
Aker
19,90
Spor Rayon Eşarp
Aker
Spor Rayon Eşarp
Aker
Spor Rayon Eşarp
Aker
Spor Rayon Eşarp
Aker
Spor Rayon Eşarp
Aker
Spor Twill Eşarp
Aker
Spor Twill Eşarp
Aker
Spor Twill Eşarp
Aker
Spor Twill Eşarp
Aker
Lacivert Eşarp
Longchamp
835,00
% 29
Füme Eşarp
LC Waikiki
24,99
34,99
% 33
Siyah Eşarp
LC Waikiki
26,99
39,99
% 70
Çok Renkli Eşarp
Pal Zileri
63,00
210,00
Kahverengi Eşarp
Longchamp
955,00
% 33
Çok Renkli Eşarp
Salvatore Ferragamo
1.756,00
2.625,00
Turuncu Eşarp
Longchamp
2.265,00

Genellikle tesettürlü bayanların sıklıkla kullandığı eşarp, hem kafayı örtmekte işe yarayan hem de boyuna takılarak kullanılan şık aksesuarlardır. Gömlekleriniz ile kullanarak resmi bir kombin elde edebileceğiniz eşarp modelleri, ayrıca seçkin bir duruş sergilemenize de katkıda bulunacaktır.

Bayan Eşarp Alt Kategorileri

İş yerlerinizde de dahil tüm özel mekanlarda şıklıkla üzerinizde taşıyabileceğiniz bayan eşarp modellerini, sizler için derledik. Çok fazla çeşidi mevcut olmasa da, kıyafetlerinize göre takacağınız eşarplar, birbirinden farklı desen ve renk oluşturacaktır.

Yumuşak dokularıyla kullanmaktan çok memnun kalacağınız ipek ve saten eşarp modelleri, alt kategorimizde ilk sırada yerini almaktadır. İki kumaş da kaliteli ve estetik bir yapıya sahiptir. Zaten eşarpların çoğunluğu ipek veya saten kumaştan üretilen, hoş aksesuarlardır. Bu aksesuarlar daha çok klasik kıyafet kombinleri için elverişlidir. Etek, gömlek ve ceket kombinlerinizde, boynunuza takacağınız renkli ipek bir eşarp, kombininizi tamamlayarak size zarif bir görünüm kazandıracaktır.

Bir diğer çeşit olan desenli eşarplar, kıyafetlerinize hareketli görünümler katabileceğiniz ve göze hitap ederek çekici bir duruşa sahip olabileceğiniz modellerdir. Desenli eşarpları, dümdüz gömlekleriniz ile kombin ederek dengeyi sağlayabilirsiniz.

Kumaşı ipek olan; ancak yapısı kabartmalı dokuma yapılarak üretilen twill eşarplar, kullanabileceğiniz seçenekleriyle farklılık oluşturur. Görsel olarak bir değişiklik arıyorsanız, twill eşarp çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Eşarplar her ne kadar klasik tarz için kullanılan aksesuarlar olsalar da, günlük kullanıma da uygun olan pamuklu eşarp modelleri de mevcuttur. Kumaş yapıları daha sade olan bu eşarpları, kot pantolon üzerine giyeceğiniz bir gömlek ile kombin yaparak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Desenlilerin aksine sade ve şık görünmek istiyorsanız, o zaman seçiminiz düz renkli ve desensiz eşarp modellerinden yana olmalı. Düz eşarplarınızı, çok hareketli kıyafet kombinlerinizde kullanarak, hem aksesuarsız kalmamış olursunuz hem de sade bir duruşa ulaşabilirsiniz.

Tafta eşarplar ise, parlak bir yapısı bulunan tok kumaşlı modellerdir. Kapalı bir bayansanız, tafta eşarpların şıklığından yararlanabilirsiniz. Etek ve elbiselerinizde kombin yaparak kullanabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Trend Eşarp Modelleri

Eşarp modellerinin sınırlı sayıda örneklerine rastlanması, kullanımını da kısıtlamıştır. Ancak, eşarp denildiğinde hem ilk akla gelen hem de en çok tercih edilerek trend haline gelmiş modeller, ipek eşarplardır. Düz ipek veya desenli ipek modeller, sıklıkla kullanılan şık aksesuarları oluştururlar.

Stil olarak da, yakalarınızdan açık şekilde bırakarak dökümlü bir duruş oluşturabilirsiniz. Ön kısmını üçgen bırakarak iki ucunu arkadan bağlayacağınız eşarp şekilleri ile de, klasik kombinlemeler yapabilirsiniz. Eşarpların yapısına uygun olan ayakkabı çeşitleri ise, topuklular veya klasik kullanıma uygun ayakkabı tarzlarıdır.

Resmi çalışma ortamlarınızda, gideceğiniz özel mekanlarda, yapacağınız iş görüşmelerinde bile eşarpların şıklığından yararlanarak naif duruşlar sergileyebilirsiniz.

Eşarp Modellerinin Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Narin yapılı modeller olarak bilinen eşarpları, kullanmak kadar temizliğini yapmak da ayrıca özen ister. İpek ve saten kumaştan üretilen eşarplar, hassas oldukları için genelde çamaşır makinesinin programlarında yıkamaya elverişli değildir. Bu eşarp modellerini, elde yıkama yapmanız en doğru tercih olacaktır.

İpek kumaşların temizliğinde kullanılan özel deterjanları kullanarak, ılık suda çok fazla sıktırmadan yıkama yapabilirsiniz. Bu yöntem ile hem eşarplarınızın ömrünü uzatır hem de deforme olmalarını engellemiş olursunuz.