Bayan Plaj Elbisesi Modelleri

(135 Ürün)
Yükleniyor...
% 50
Siyah Çizgili Salaş Plaj Elbisesi
LC Waikiki
% 42
Siyah Salaş Dantelli Plaj Elbisesi
LC Waikiki
% 42
Lacivert Salaş Dantelli Plaj Elbisesi
LC Waikiki
% 42
Krem Salaş Dantelli Plaj Elbisesi
LC Waikiki
% 39
Kırmızı Beli Bağlamalı Salaş Plaj Elbisesi
% 50
Lacivert Desenli Salaş Plaj Elbisesi
LC Waikiki
% 56
Krem Viskon Askılı Kısa Plaj Elbisesi
LC Waikiki
% 20
Siyah Viskon Püsküllü Salaş Plaj Elbisesi
LC Waikiki
% 20
Kırmızı Viskon Püsküllü Salaş Plaj Elbisesi
% 43
Krem Viskon Salaş Plaj Elbisesi
LC Waikiki
% 14
Siyah Viskon Straplez Püsküllü Plaj Elbisesi
% 75
Kahverengi Plaj Elbisesi
Penti
29,95
119,93
% 38
Krem Halter Yaka Askılı Salaş Plaj Elbisesi
LC Waikiki
% 43
Sarı Çiçek Desenli Askılı Kısa Plaj Elbisesi
% 30
Siyah Desenli Büyük Beden Plaj Elbisesi
DeFacto
% 30
Kırmızı Desenli Büyük Beden Plaj Elbisesi
% 33
Gri Baskılı Püsküllü Kısa Plaj Elbisesi
LC Waikiki
% 56
Gri V Yaka Yırtmaçlı Uzun Plaj Elbisesi
LC Waikiki
% 56
Krem Baskılı Kısa Plaj Elbisesi
LC Waikiki
% 44
Kırmızı Baskılı Kısa Plaj Elbisesi
LC Waikiki
% 44
Siyah Baskılı Kısa Plaj Elbisesi
LC Waikiki
% 44
Haki Baskılı Plaj Elbisesi
LC Waikiki
24,99
44,99

Her sene yaz mevsimi geldiğinde plajlar kadınlar sayesinde rengârenk bir havaya bürünüyor. Kadınların plaj modasını canlandırması ve birbirinden şık elbiseler ile boy göstermesi aynı zamanda yaz mevsimlerinin de dinamizmini arttırıyor.

Plajların vazgeçilmez giyim ürünlerinden biri olan plaj elbisesi seçenekleri her kadının beğenisini toplayan modellerdir. Sudan çıktıktan sonra mayo ve bikini ile dolaşmak istemeyen hanımlar bu elbiseleri rahatlıkla kullanabiliyorlar.

Sade ve gösterişli tasarımlardan oluşan plaj elbiselerinde farklı boyda modeller bulabilmek mümkündür. Boy seçimlerinde titiz olan hanımlar bu ürünlerde şıklık kadar konfor özelliklerine de önem veriyor. Kolay şekilde giyilebilen ve yaz mevsiminin ruhunu en iyi şekilde taşıyan bu elbiseler plaj modasının da klasikleşen ürünleri arasındadır.

Plaj Modasının Öne Çıkan Elbiseleri

Deniz kenarında giyilebilecek ve son derece şık duracak birçok elbise modeli vardır. Bu elbiseler denizden çıkar çıkmaz pratik şekilde giyilebilen elbiselerdir. Aynı zamanda tatil beldelerinde ufak gezintiler yaparken de giyebilme olanağı vardır.

Yaza en uygun tasarlanan plaj elbiseleri arasında askılı modeller çok kullanılanlardır. Bazen salaş şekilde aşağıya uzanan bazen belden büzgülü şekilde tasarlananlar rengârenk tasarımları ile göz dolduruyor.

Boy olarak farklı alternatiflerin sunulduğu bu elbiselerde mini ya da midi modeller çok ilgi görenler arasındadır. Maxi boydakiler de yine kadınların stil gereksinimlerine yüksek oranda yanıt veriyor.

Kol ve etek uçlarında püskül detayları bulunan plaj elbiseleri yeni sezonun öne çıkanları arasındadır. Bu detaylar hem çok dikkat çekici hem de kadınların tarzına en iyi şekilde hitap ediyor.

Dantel şeklinde tasarlanan plaj elbiseleri de çok rağbet görenler arasındadır. Hafif şeffaf olması bu elbiselerin en önemli özellikleri arasındadır. Siyah ve beyaz gibi alternatifleri vardır.

Dar ve salaş kesim olmak üzere birçok model alternatifi bulunuyor. Kalitesi son derece yüksek olan bu elbiseler kadınların plaj ortamında dahi tarz görünmesine yardımcı oluyor.

Plaj Elbiselerinde Renk ve Desenler

Şehirli kadın imajını plaj ortamlarına da taşımak isteyen kadınlar en şık elbise modellerini tercih ediyor. Renkleri ve desenleri ile göz kamaştıran bu elbiseler deniz ve havuz kenarlarında aranılan şıklığı en iyi şekilde sağlıyor.

Düz ve karışık desenli plaj elbiselerinde çok ince detaylara yer veriliyor. Daha çok salaş kesimlerin tercih edildiği elbiselerde çiçek ve yaprak desenler en fazla tercih edilenler arasındadır. Son yıllarda etnik desenli plaj elbiseleri de çok beğenilen ürünler arasında yer alıyor. Geometrik desenlerin ağırlıkta olduğu birçok plaj elbisesi de kadınlar açısından tercih edilen tasarımlar arasındadır. Batik desenler de son yıllarda plaj elbiselerinde sıkça kullanılıyor.

Canlı renklerin bir araya gelerek hoş bir uyum ortaya çıkardığı plaj elbiseleri kadınların beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Bu modellerde ağırlıkta olan renkler arasında siyah, turuncu, mint yeşili, pembe, kırmızı gibi alternatifler vardır. Tatil havasını en iyi hissettiren bu elbiseler son derece şık duruşları ile dikkati çekiyor.