Bayan Tote / Shopper Çanta Modelleri

(204 Ürün)
Yükleniyor...
% 6
Bej Şişme Tote / Kol Çantası
LC Waikiki
% 33
Krem Baskılı Alışveriş Çantası
LC Waikiki
% 29
Krem Baskılı Alışveriş Çantası
LC Waikiki
% 29
Krem Baskılı Alışveriş Çantası
LC Waikiki
% 29
Siyah Baskılı Alışveriş Çantası
LC Waikiki
% 17
Yeşil Baskılı Alışveriş Çantası
LC Waikiki
% 17
Siyah Baskılı Alışveriş Çantası
LC Waikiki
% 17
Kırmızı Baskılı Alışveriş Çantası
LC Waikiki
Bej Alışveriş Çantası
LC Waikiki
Siyah Nakışlı Tote Çanta
LC Waikiki
% 50
Bordo Omuz Askılı Alışveriş Çantası
Beymen
% 50
Bordo Deri Mini Alışveriş Çantası
Beymen
% 50
Petrol Fermuarlı Deri Alışveriş Çantası
Beymen
% 60
Gri Deri Alışveriş / Omuz Çantası
Academia
% 50
Siyah Omuz Askılı Deri Alışveriş Çantası
Academia

Alışveriş sırasında satın alınan ürünleri koymak için alışveriş çantasına sahip olmak önemli bir ayrıcalıktır. Birçok ürünü elde taşımak ya da ayrıca poşet satın almak kişiler için istenmeyen durumlardan biridir. Bununla birlikte daha düzenli alışveriş alışkanlığı kazanabilmek için de alışveriş çantası satın almak gerekir.

Kaliteli bir alışveriş çantasına sahip olmak birden fazla ürünü tek seferde taşımaya önemli bir destekçidir. Dayanıklı malzemelerden üretilen bu çantalar günümüzde çok farklı şekillerde tasarlanıyorlar.

Kadınların severek tercih edecekleri alışveriş çantalarında renkler ve desenler de birbirinden çok farklıdır. Genelde canlı renklerin kullanıldığı bu çantalar ile alışveriş yapabilmek daha da eğlenceli hale geliyor.

Alışverişleri Eğlenceli Hale Getiren Çantalar

Poşet kullanımının azalmaya başlaması ile birlikte günümüzde artık alışveriş çantaları popüler olmaya başladı. Özellikle hanımların çok fazla ilgi gösterdiği bu ürünler yüksek kalite standartlarında tasarlanırlar. Dayanıklıdırlar ve aynı anda birden fazla ürünü rahatlıkla taşıma imkânı sunarlar.

Alışveriş çantalarında fonksiyonel özellikleri ile öne çıkanlar arasında askılı olanlar çok idealdir. Bu ürünler omza asılır ve hem ürün satın alırken hem de sonrasında rahat bir taşıma imkânı sunar. Askılı çantalar en fazla tercih edilenler arasındadır.

Büyük alışveriş çantaları çok fazla ürünü aynı anda taşımaya yarayan çantalardır. Kolay kolay yırtılmayan ya da bozulmayan bir yapıya sahiptirler. Bu boyutlarda olan çantalarda farklı renk ve desen alternatifleri vardır.

Küçük ve desenli olan çantalar ise günlük ufak tefek alışverişler için tercih edilirler. Az eşya taşınacak olmasına rağmen son derece dayanıklıdırlar. Alışveriş sırasında son derece rahat kullanımları vardır ve sizleri ekstra poşet masrafından da kurtarırlar.

Alışveriş Çantalarının Öne Çıkan Özellikleri

Alışveriş çantalarının öne çıkan özellikleri arasında farklı tasarımlar vardır. Bu ürünlerin ortak özellikleri ise dayanıklı olmalarıdır. Hem kulp kısımları hem de çantaların taban yapıları fazla yükü taşıyabilecek kapasitede tasarlanırlar.

Omza asılan ya da elde taşınan şekillerde farklı alternatifleri vardır. Kişiler kullanım konforuna göre bu özelliklerden herhangi birini seçebilirler. Alışveriş çantalarının en önemli özelliklerinden birisi de su geçirmez yapılarıdır. Kumaş dışında üretilen modeller yere bırakıldığında ya da yağışlı havalarda su geçirmeyen özellikleri ile öne çıkarlar.

Alışverişi daha kolay hale getiren bu çantalarda son derece canlı renkleri görebilmek mümkündür. Aynı zamanda desenleri bakımından da çok çeşitlere sahiptirler. Çiçek desenliler, geometrik desenleri olmak üzere geniş alternatifleri vardır.

Ürünleri taşırken çok rahat etmenize imkân tanıyan bu çantalar son yıllarda daha da popüler hale gelmeye başladı. Hijyen bakımından da çok uygun olan bu poşetler yıkandıktan sonra hemen kuruma özelliklerine sahiptir. Fonksiyonel özellikleri yanında her alışveriş için de uygundurlar. Market, Pazar gibi ortamlarda bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzun yıllar kullanılabilecek kapasitededirler. Kalite bakımından ideal ürünlerdir.