Bayan Seyahat Çantası Modelleri

(30 Ürün)
Yükleniyor...
Yeşil Seyahat Çantası
Vaude
Sarı Seyahat Çantası
Vaude
Çok Renkli Seyahat Çantası
Vaude
% 26
Siyah Omuz Askılı Bavul
TecknoMonster
7.629,00
10.250,00
Siyah Fermuarlı Klasik El Çantası
Longchamp
Çok Renkli Seyahat Çantası
Longchamp
Siyah Çanta
Herschel
899,00
% 18
Lacivert Spor Seyahat Çantası
Pierre Cardin
179,99
219,00
% 18
Siyah Spor Seyahat Çantası
Pierre Cardin
179,99
219,00
% 15
Kahverengi Seyahat / Sırt Çantası
Pierre Cardin
% 15
Siyah Seyahat / Sırt Çantası
Pierre Cardin
229,99
269,00
% 15
Seyahat Çantası
Lexon
127,50
150,00
% 35
Mor Günlük Deri El / Seyahat Çantası
Noula
% 35
Kırmızı Günlük Deri El / Seyahat Çantası
% 35
Siyah Günlük Deri El / Seyahat Çantası
Noula

Tatil dönemlerinin gelmesi demek kadınların eğlenceli seyahat planları yapması demektir. Böyle güzel zamanlarda eğlenceli bir alışveriş sonrasında güzelce tatil hazırlıkları yapmaya başlayan hanımlar için seyahat çantaları oldukça önemlidir. Geniş iç hacme sahip ve birçok eşyayı rahatça sığdırabileceğiniz bir çanta tatil dönemlerinde önemli bir hayat kurtarıcıdır.

Seyahat çantaları çok farklı modellerde tasarlanır. Uzun ve kısa tatil planlarınıza uygun olarak değişik boyutlarda modelleri satın alabilirsiniz. Performansı yüksek olan bu çantalar son derece kalitelidir ve istenilen eşyaların güvenle taşınmasını sağlar. Özenli ve son derece titiz kadınların tercihleri arasında yer alan seyahat çantalarında artık daha modern çizgileri görmek mümkün oluyor.

Seyahat Çantası Modelleri

Kadınların kişisel eşyalarını taşımalarına yardımcı olan seyahat çantaları çok geniş model, renk ve desen skalası sunar. Bu çantalar kullanım amacına göre küçük, orta ve büyük şekilde tasarlanırlar. En küçük boylar günübirlik seyahatler için tercih edilirken orta ve büyük boylar daha uzun süreli seyahatler için kullanılırlar.

Son yıllarda öne çıkanlar arasında genelde desenli valizlerdir. Rengârenk desenleri ve canlı duruşları ile tatil dinamizmini en iyi şekilde yaşamanıza imkan tanıyor. Elde taşımalı, omza asmalı ve çekçekli modelleri ile çok ideal ürünlerdir. Bu modellerin yanında kabin çantaları da seyahatler sırasında oldukça önemlidir. Orta ya da büyük boy bir seyahat çantasına temel eşyalarınızı düzenlerken, kabinde yanınızda olmasını istediğiniz en gerekli eşyalar için kabin çantaları daha idealdir.

Sadeliği seven hanımlardansanız tercihlerinizi tek renk seyahat çantalarından yana yapabilirsiniz. Kırmızı, siyah, lacivert, antrasit ideal seyahat çantası renkleri arasındadır.

Seyahat Çantalarında Öne Çıkan Özellikler

Hanımlar açısından son derece önemli olan seyahat çantaları çok işlevsel ürünlerdir. Bu çantaları seçerken her şeyden önemlisi kullanım amacına uygunluğu dikkate alınmalıdır. İki günlük bir seyahat için büyük bir çanta anlamsız olabilir. Ancak herkesin mutlaka büyük ve küçük bir seyahat çantasına sahip olması da son derece önemlidir.

Seyahat çantalarının iç haznesinin geniş olması, iç kemerinin bulunması, çeşitli aksesuarları koyabilecek ekstra ceplerinin bulunmasına dikkat edilmelidir. Fermuar sisteminin dayanıklı olması da önem verilen bir konudur. Mutlaka dış malzemesinin tozu çekmeyen, yağmurdan etkilenmeyen ve kolay deforme olmayan malzemeden yapılmış olmasına özen gösterilmelidir. Kaliteli bir seyahat çantası ile kusursuz bir tatil geçirme şansı yakalayabilirsiniz.