Bayan Omuz Çantası Modelleri

(3796 Ürün)
Yükleniyor...
% 50
Lacivert Çapraz Omuz Çantası
Pierre Cardin
159,95
319,95
% 50
Bej Ağzı Büzgülü Omuz Çantası
Yargıcı
% 50
Kahverengi Omuz Askılı Süet Omuz Çantası
Divarese
% 70
Siyah Omuz Askılı Clutch / Portföy Çanta
Network
% 59
Pembe Kapitone Zincirli Portföy Çanta
Beymen
% 56
Bordo Zincirli Çapraz Omuz Çantası
Beymen
% 50
Bordo Omuz Askılı Alışveriş Çantası
Beymen
% 50
Bordo Deri Mini Alışveriş Çantası
Beymen
% 60
Gri Deri Alışveriş / Omuz Çantası
Academia
% 50
Siyah Omuz Askılı Deri Alışveriş Çantası
Academia
% 40
Siyah Omuz Askılı Alışveriş Çantası
Kenzo
% 55
Gümüş Rengi Pullu Zincirli Abiye Çanta
Paco Rabanne
% 60
Altın Rengi / Gümüş Rengi Omuz Askılı Abiye Çanta
Paco Rabanne
% 59
Çok Renkli Pullu Zincirli Abiye Çanta
Paco Rabanne
2.899,00
7.150,00
% 60
Gümüş Rengi Pullu Zincirli Abiye Çanta
Paco Rabanne
% 60
Siyah Pullu Zincirli Abiye Çanta
Paco Rabanne
3.899,00
9.650,00
% 45
Altın Rengi Pullu Zincirli Abiye Çanta
Paco Rabanne
% 26
Siyah Omuz Askılı Bavul
TecknoMonster
7.629,00
10.250,00

Çanta modelleri arasında çok sık tercih edilen ve hemen her stile uygun olan omuz çantaları farklı boyutlarda üretiliyor. Şık detaylara sahip olan bu aksesuarlar, modellerine göre klasik ya da spor giyimin en iyi tamamlayıcıları arasında bulunuyor.

İşlevsel özellikleri yanında tarza büyük bir etki sunması omuz çantalarının vazgeçilmezlerden olmasını sağlıyor. Renk skalasının geniş olması ve kombinlere kolaylıkla uyum sağlamaları en belirgin özellikleri arasındadır.

Günlük hayatta sıkça tercih edilen omuz çantası modelleri tarzına düşkün her kadının severek tercih ettiği ürünlerdir. Bazen çapraz bazen de tek omza takılan ürünler kadın zarafetinin en iyi destekçisidir.

Tarzınızı Tamamlayacak Omuz Çantası Modelleri

Omuz çantaları kolay kolay modası geçmeyen ürünlerdir. Satın alınan bir çanta yıllarca kullanılabilecek kapasiteye sahiptir. Üretildikleri materyallerin çok kaliteli olması kolay kolay deforme olmasının önüne geçiyor. Aynı zamanda bu ürünlerde farklı mevsimlerde kullanılacak özel tasarımlar da öne çıkıyor.

Son dönemlerde özellikle genç hanımların beğenisini toplayan modeller arasında mini omuz çantaları çok ilgi görüyor. Minimal boyutlarına rağmen işlevsel özellikleri ile öne çıkan modellerde zincir askılar çok şık bir uyum yaratıyor. Gerek kalitesi gerekse duruşu ile günlük hayatta rahatlıkla tercih edilebilecek modellerdir.

Fermuarlı omuz çantaları konforlu kullanımları nedeniyle tercih ediliyor. Tarz duruşu sayesinde her kombine uyum sağlayabilirler. Yüksek kalite standartlarına sahip olan bu ürünlerde deri ve süet gibi farklı materyaller de öne çıkıyor.

Askılı omuz çantaları klasik tasarımlardır. Tek omza takılan ve klasik kıyafetlerinizin tartışmasız tamamlayıcılarından olan ürünlerdir. Zamansız modeller olması bu ürünlerin yıllarca kullanılmasını sağlar. Bu modellerde askılar zincir ya da deriden olabilir. Modelin genel özelliklerine göre sahip olduğu detayları değişen çantalardır.

Omuz Çantalarında Kullanılan Materyaller

Omuz çantaları farklı malzemelerden üretilirler ve bu malzemeler mevsime göre kullanım farklılıkları yaratır.

Deri omuz çantaları çok kullanılanlar arasındadır. Bunlar parlak ya da mat deriden üretilen gündelik kullanıma uygun modellerdir. Kaliteli bir deri kullanılması bu ürünlerin hem uzun ömürlü hem de şık durmasını sağlar.

Süet çantalar kış aylarında çok tercih edilen modellerdir. Fermuarlı ya da kapaklı olarak tasarlanan kapatma şekilleri ile çok modern duruşa sahiptirler. Süet çantalarda renk ve boyutlar oldukça geniştir.

Hasır omuz çantalar yeni sezonda oldukça popüler ürünlerdir. Yaz kombinlerinin en şık tamamlayıcıları arasında yer alır. Bu modellerde genelde yuvarlak formda olanlar çok tercih edilir.

Keten ve kumaş çantalar da yine yaz aylarında tercih edilenler arasındadır. Bunlar genelde tatile giderken tercih edilirler. Orta boylarda olan çantalar hanımların zaruri tüm eşyalarını yanlarında taşımalarına yardımcı olurlar.

Omuz Çantalarında Renk Seçimi

Omuz çantalarında renk seçenekleri de son derece önemlidir. Giyilen bir kıyafete uygun olması bu ürünler açısından son derece önemlidir. Günlük yaşamda siyah çanta rengi en kurtarıcı renkler arasındadır. Bunun yanında kıyafete ve mevsime uygun olabilecek şekilde renklerden de yararlanılabilir.

Bordo, hardal sarısı, koyu yeşil, antrasit, kahverengi, lacivert gibi renkler çantalarda çok kullanılan renklerdendir. Bu renklerle kombinlerinizin daha kusursuz olmasını sağlayabilirsiniz.