Bayan Kol Çantası Modelleri

(339 Ürün)
Yükleniyor...
Siyah Zincir Askılı Kol Çantası
Longchamp
% 6
Bej Şişme Tote / Kol Çantası
LC Waikiki
% 40
Pembe Askısız Kol Çantası
Nannacay
867,00
1.445,00
% 48
Çok Renkli Askısız Plaj Kol Çantası
Soeur Du Maroc
% 48
Çok Renkli Askısız Plaj Kol Çantası
Soeur Du Maroc
% 50
Mavi Çizgili Askısız El / Kol Çantası
Nannacay
% 50
Mavi Askısız Plaj Kol Çantası
Soeur Du Maroc
953,00
1.905,00
% 48
Gümüş Rengi Askısız Plaj Kol Çantası
Soeur Du Maroc
% 48
Pembe Askısız Plaj Kol Çantası
Soeur Du Maroc
993,00
1.905,00
% 48
Altın Rengi Askısız Plaj Kol Çantası
Soeur Du Maroc
% 48
Çok Renkli Askısız Plaj Kol Çantası
Soeur Du Maroc
% 48
Pembe Askısız Plaj Kol Çantası
Soeur Du Maroc
993,00
1.905,00
% 65
Siyah Askısız Günlük Kapitone Kol Çantası
Moschino
% 48
Çok Renkli Askısız Plaj Kol Çantası
Soeur Du Maroc
% 70
Siyah Büzgülü Askılı Kol Çantası
Hunting Season
2.102,00
7.005,00
% 40
Siyah Zincir Askılı Kol Çantası
Longchamp
2.277,00
3.795,00
% 40
Pembe Zincir Askılı Kol Çantası
Longchamp
2.841,00
4.735,00
% 50
Sarı / Siyah Askısız Leopar Desenli El Kol Çantası
% 50
Lacivert Askısız Kalın Askılı Kol Çantası
Hayward

Günlük kullanımda kadınlar için çok önemli olan birçok çanta modeli vardır. Bunlar arasında kol çantaları çok işlevsel ürünlerdir. Hem şehirli kadın imajını tamamlaması hem de birçok kişisel eşyayı rahatlıkla taşıma imkânı sunması en büyük avantajları arasındadır. Modern tasarımlara sahip olan ürünler çalışan ve çalışmayan her kadının en önemli tercihleri arasında yer alırlar.

Kadın çanta modelleri mevsim şartlarına uygun olarak tasarlanırlar. Su geçirmeyen yapıları sayesinde her zaman rahatlıkla kullanılabilirler. İç ceplerinin fazla olması her eşyanın çanta içerisinde kolayca istiflenmesine de yardımcı olur.

Destekleyici aksesuarlar içerisinde yer alan kol çantaları kullanım rahatlığıyla da ön plandadır. Günün her anında taşınması kolay aksesuarlardır. Farkı öne çıkaran ve görüntüde uyumu kusursuz şekilde sağlayan kol çantaları her kadın için sevilen aksesuarlardır.

Yüksek Kaliteli Kol Çantası Modelleri

Kol çantalarında model olarak farklılıklardan yararlanabilirsiniz. Sert malzemelerden üretilen ve çok düzgün forma sahip çantalar klasik giyim ürünleri ile kolayca tercih edilebilirler.

Yumuşak deriden üretilen ve geniş iç hazneye sahip olan modeller kullanım açısından son derece idealdir. Bu ürünlerde farklı boyutlar vardır. Ancak kolda taşınacağı için hafif olmasına büyük bir önem verilir.

Fermuar detayları olan modeller, gün içerisinde rahat kullanılabilir tasarımlardır. Bu modeller bazen üstten aşağı inen çanta kapakları ile daha da zengin ve güvenilir tasarlanabilirler.

Askılı ve askısız olarak tasarlanan kol çantaları, kadınların zevk ve tercihlerine en iyi şekilde hitap eden günlük koşturmada önemli yardımcılarıdır. Casual stillerin en şık tamamlayıcıları arasında yer alırlar ve çabasız şıklıkta önemli bir role sahiptirler.

Deri, süet ve nubuk gibi farklı malzemelerden üretilen çanta modelleri kadınların stil beklentisini en iyi şekilde karşılar. Üretildiği materyale göre farklı mevsim şartlarında kullanılabilecek olan tasarımları tercih etme şansınız vardır.

Kol Çantalarında Kombin Önerileri

Kol çantası olarak üretilen aksesuarlar yalnızca kullanışlı olduklarını için tercih edilmezler. Bu ürünler kıyafetlerin ve ayakkabıların en iyi tamamlayıcıları arasında da bulunurlar.

Mini etekler ya da elbiseler ile kombin düşünüyorsanız kol çantanızın da ufak boylarda olması gerekir. Çok büyük çantalar kıyafet zarafetinin kaybolmasına neden olabilir.

Pantolon ve stiletto ayakkabıları kullanma planınız varsa daha iri ve gösterişli modelleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu çantalar ajanda gibi eşyaları taşımak için de çok işlevseldir.

Kol Çantası Modellerinde Renk Alternatifleri

Kol çantası satın almayı düşünüyorsanız her zaman kullanılabilecek renkleri tercih edebilirsiniz. Yaz ve ilkbaharda kullanmak için beyaz ve krem renk tonları çok kullanışlıdır.

Kış için ise siyah ve kahverengi tonlar çok işlevseldir. Hemen her kıyafet ve ayakkabı ile uyum içerisindedirler.

Yaz aylarında canlı ve renkli modeller çiçekli elbiselerle çok hoş bir birliktelik yaratırlar. Pembe, mavi, yeşil, mont yeşili en canlı çanta renkleri arasındadır.