Bayan Günlük Çanta Modelleri

(115 Ürün)
Yükleniyor...
% 26
Lacivert Günlük Abiye Çanta
DRN
19,90
26,90
% 65
Siyah Askısız Günlük Kapitone Kol Çantası
Moschino
% 40
Pembe Zincir Askılı Kol Çantası
Longchamp
2.841,00
4.735,00
Siyah Günlük Sırt Çantası
Lacoste
% 22
Kırmızı Günlük Makyaj Çantası
% 23
Gri Günlük Makyaj Çantası
DRN
% 26
Vizon Günlük Abiye Kol Çantası
DRN
% 26
Kahverengi Klipsli Günlük Kol Çantası
% 25
Kahverengi Günlük Abiye Kol Çantası
% 25
Sarı Günlük Hasır Abiye Sırt Çantası
% 25
Bordo Günlük Sırt Çantası
DRN
39,90
52,90

Çanta kullanmak kadınlar için kişisel eşyaları taşımak ve tarzı tamamlamak için önemli bir gerekliliktir. Şık bir çanta ile gün içerisinde hanımlar hem tarz görünme imkanı bulurken hem de rahatlıkla birçok eşyalarını yanlarında bulundurma şansı elde edebilirler.

Günlük çanta seçimlerinde tarz duruş kadar işlevsellik de önemlidir. Seçilen çantanın üretildiği materyal, iç kısımda bulunan cep sayısı, konforlu kullanım sunması dikkat edilen konulardandır. Bu nedenle de kadınlar kendi zevk ve tercihleri doğrultusunda birçok farklı modelden yararlanabilir.

Yoğun bir yaşam temponuz varsa kullanacağınız çantanın da size en iyi şekilde uyum sağlaması gerekir. Kalay kullanılabilmeleri bu çantalar için son derece önem taşıyan bir konudur.

Günlük Çanta Modelleri ve Avantajları

Günlük olarak kullanılabilecek birçok modelden bahsedilebilir. Ancak hangisinin daha avantajlı olduğunu hanımların gereksinimleri belirler. Sürekli olarak çantanın açılıp kapanması gerekiyor ise kapaksız çanta modelleri idealdir.

Bununla birlikte gün içerisinde uzun saatler dışarıda kalınacak ise minimal ve askılı çantalar taşınması daha kolay modellerdir. Eğer misafirlik tarzı bir ortama katılacaksanız el çantaları gündelik ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt verir.

Çalışan hanımlar için çanta seçimi oldukça önemlidir. Günün büyük bir kısmını dışarıda geçiren bu hanımlar için iri çantalar daha işlevseldir. İş yerinde ihtiyaç duyabileceğiniz birçok kişisel eşyanızı rahatlıkla yanınızda taşımanıza yardımcı olur. Bu çantalarda iç cepler fazladır.

Günlük Çanta Seçerken Önem Verilen Detaylar

Kadınlar her satın aldıkları üründe olduğu gibi günlük çanta seçimlerinde de çok titiz davranırlar. Bu çantaların üretildiği materyaller dikkat edilen ilk konudur. Deri ve süet materyaller yanında hasır, kumaş, nubuk gibi materyaller de öne çıkar.

Çantaların iç cepler, fermuarlı olup olmaması, omuz ya da sırt model olması da büyük bir önem taşır. Çantaların işlevselliği bu aşamada son derece önemlidir. Gündelik çantalarda genelde omza asılan modeller tercih edilir.

Bu çanta modellerinde dış kısımlarında cepleri olan çantalar sayesinde telefon gibi çok kullanılan eşyalara ulaşmak kolaydır. Minimal boyutlarda olan ve çapraz takılan çantalar da gün içerisinde rahat kullanılabilen modellerdir. Bu modeller birçok kombine de rahatlıkla uyum sağlar.