Bayan Clutch / El Çantası Modelleri

(584 Ürün)
Yükleniyor...
% 52
Altın Rengi Şeffaf Clutch Çanta
Marzook
4.246,00
8.845,00
% 50
Haki El Çantası
Yargıcı
99,95
199,99
% 40
Altın Rengi Clutch / Gece Çantası
Desa
% 70
Siyah Omuz Askılı Clutch / Portföy Çanta
Network
% 60
Yeşil Fermuarlı Askısız Clutch Çanta
Mawi
% 60
Turuncu Fermuarlı Askısız Clutch Çanta
Mawi
% 50
Mavi Çizgili Askısız El / Kol Çantası
Nannacay
Siyah Askısız Clutch / Cüzdan
Longchamp
% 40
Çok Renkli Askısız Clutch Çanta
Nannacay
957,00
1.595,00
% 50
Sarı / Siyah Askısız Leopar Desenli El Kol Çantası
% 40
Siyah Askısız El / Kol Çantası
Hunting Season
6.060,00
10.100,00
% 50
Çok Renkli Desenli Kalın Askılı El Kol Çantası
Hayward
% 50
Lacivert Baskılı Büyük Plaj / El Çantası
Yargıcı
% 50
Ten Rengi Kumaş El Çantası
Yargıcı
174,95
349,99
% 50
Siyah Askılı El / Omuz Çantası
Yargıcı
% 50
Kahverengi El Çantası
Yargıcı
239,95
479,99
% 72
Gri Desenli El Çantası
Divarese
69,00
249,00
% 75
Siyah Baskılı El Çantası
Divarese
99,00
399,00
% 75
Bej Çizgili El Çantası
Divarese
99,00
399,00
% 78
Bej Baskılı El Çantası
Luca Grossi
99,00
449,00
% 72
Kırmızı Baskılı El Çantası
Divarese

Kadınların kişisel eşyalarını taşıyabilmek için kullandığı çantalarda model skalası çok geniştir. Kullanım gereksinimlerine göre her sezon yeni modellerin üretilmesi çantalara düşkün hanımlar için büyük avantajlar sunuyor.

Minimal boyutları ve elde kolayca taşınabilir özellikleri ile el çantaları da kadınların çanta koleksiyonlarında geniş bir yer buluyor. Bu ürünlerde tasarım olarak seçenekler çok fazladır. Bazıları akşam organizasyonlarında tarzınızı tamamlarken bazıları günlük kombinlerinizin destekçisi olurlar. Küçük boyutlarda olması elde taşınabilirliklerini arttıran özelliklerdir.

Telefon, cüzdan ve anahtar gibi tüm kişisel eşyalarınızı pratik şekilde yanınızda taşımanıza yardımcı olan bu çantalar her mevsim rahatlıkla kullanılabilirler. Deri ve süet gibi farklı malzemelerden üretilenler kadın zevklerine uygun seçenekler sunuyor.

Kullanışlı El Çantası Modelleri

Omuzlarında ağır bir çantanın yükünü çekmek istemeyen ve çok az eşya taşımak isteyenler el çantalarının sunduğu avantajlardan yararlanıyor. Bu ürünlerde model avantajları da fazladır.

Askılı el çantaları en kullanışlı olanlardandır. Bu çantalar uzun askıları olan ve istenildiğinde omuz çantasına da çevrilebilen modellerdir. Uzun askıları çıkarıldığında üst kısmında bulunan çanta sapları ile rahatlıkla elde taşınabilecek bir el çantasına dönüşürler. Kare, dikdörtgen ve yuvarlak formlarda birçok modeli vardır.

Askısız modeller ya kol altında taşınan ya da direkt elde taşınan çantalardır. Geniş iç hazneleri sayesinde birçok eşyanızı yanınızda taşımanıza yardımcı olurlar. Moda tutkunu kadınların sık yararlandığı ürünlerdendir.

Deri el çantaları model olarak geniş bir çeşitlilik sunar. Bu ürünlerde iç ceplerin işlevselliği fermuarlı ya da kapalı tasarımları kadınlara aradıkları zarafeti en iyi şekilde sunar.

El Çantalarında Kombinlere Uygun Renkler

El çantaları her kombine uyum sağlayabilecek çok geniş renklere sahip ürünlerdir. Yaz aylarında elbise ve eteklerle çok tercih edilen bu çantalarda canlı renkler her zaman öne çıkar. Sarı, kırmızı, yeşil, mavi gibi renkleri ile tüm elbise ve eteklerin duruşunda önemli etkilere sahiptirler.

Tarza uygun olan bu ürünlerde yaz aylarında deri olanlar öne çıkar. Kış aylarında ise süetler daha şık bir görünüm kazandırır. Kapaklı ya da fermuarlı olarak tasarlanan el çantaları kullanım olarak çok idealdir.

El Çantalarının Avantajları

Kadınlar gün içerisinde birçok kişisel eşyaya ihtiyaç duyarlar. Bu eşyaları gün içerisinde yanlarında bulundurmak isteyen ancak ağır ve büyük bir çanta da taşımak istemeyenler el çantalarından yararlanırlar.

El çantaları farklı boyutlarda üretilseler de genelde minimal tasarımlardır. Telefon ve cüzdan gibi çok önemli eşyaları alabilecek boyutlarda tasarlanırlar. Bu da gündelik hayatta kadınların gereksinimlerini karşılamaya yeterlidir.

Çanta içinde bulunan cepler de bu işlevsellikleri destekleyen detaylardır. Kolayca eşyalarınızı taşıyabileceğiniz el çantaları yapıları sayesinde çok ağır olmazlar. Dışarıda uzun vakit geçirmeyi planlayanlar için sapları olan çantaların kullanımı daha rahattır. Her mevsim uyumlu ve kusursuz görünmek isterseniz el çantalarının sunduğu avantajlardan geniş ölçüde yararlanabilirsiniz.