Bayan Abiye Çanta Modelleri

(91 Ürün)
Yükleniyor...
% 26
Lacivert Günlük Abiye Çanta
DRN
19,90
26,90
% 40
Altın Rengi Clutch / Gece Çantası
Desa
% 55
Gümüş Rengi Pullu Zincirli Abiye Çanta
Paco Rabanne
% 60
Altın Rengi / Gümüş Rengi Omuz Askılı Abiye Çanta
Paco Rabanne
% 60
Beyaz Zincir Askılı Pullu Abiye Çanta
Paco Rabanne
% 57
Altın Rengi Payetli Zincir Askılı Abiye Çanta
Paco Rabanne
% 59
Çok Renkli Pullu Zincirli Abiye Çanta
Paco Rabanne
2.899,00
7.150,00
% 60
Gümüş Rengi Pullu Zincirli Abiye Çanta
Paco Rabanne
% 60
Siyah Pullu Zincirli Abiye Çanta
Paco Rabanne
3.899,00
9.650,00
% 45
Altın Rengi Pullu Zincirli Abiye Çanta
Paco Rabanne
% 57
Altın Rengi Payetli Zincir Askılı Abiye Çanta
Paco Rabanne
% 59
Altın Rengi Mini Abiye Yuvarlak Çanta
Paco Rabanne
5.795,00
14.250,00
% 40
Altın Rengi / Gümüş Rengi Omuz Askılı Abiye Çanta
Paco Rabanne
% 40
Mavi Parlak Omuz Askılı Abiye Çanta
Valentino Garavani
10.495,00
17.450,00
% 54
Siyah Omuz Askılı Kapitone Abiye Çanta
Valentino Garavani
14.195,00
30.950,00
% 26
Vizon Günlük Abiye Kol Çantası
DRN
% 26
Siyah Abiye Çanta
DRN
19,90
26,90
% 25
Kahverengi Günlük Abiye Kol Çantası
% 25
Sarı Günlük Hasır Abiye Sırt Çantası
% 40
Altın Rengi Abiye Clutch / Gece Çantası
% 40
Siyah Abiye Clutch / Gece Çantası
Desa
% 40
Gümüş Rengi Abiye Clutch / Gece Çantası
% 40
Gümüş Rengi Abiye Clutch / Gece Çantası
% 40
Bakır Rengi Abiye Clutch / Gece Çantası

Özel anlarda çekici görünmek her kadının arzuladığı durumlar arasındadır. Bazen partner ile yenebilecek bir akşam yemeği, bazen resmi bir davet bazen de nişan ya da düğün partisi kişilerin hayatında önem verdiği anlardır. Böyle anlarda ışıldamak ve ayrıcalıklı bir stil oluşturmak üzerinde durulan konulardandır.

Kadınların zarif ruhuna eşlik eden abiye ürünler arasında çantalar son derece önemli ürünlerdir. Gündelik çantalardan daha zarif çizgilerden oluşan abiye çanta modelleri ufak tefek eşyaları taşımaya yarayan ve ışıltılı bir akşamda kadınların stil ihtiyaçlarını tamamlayan ürünlerdir. Bu ürünler her sezon farklı renkler ve modellerle kadınların beğenisine sunulur.

Abiye Tarzına En İyi Eşlik Eden Çantalar

Abiye çanta modelleri arasında farklı tasarımların bulunması kadınların daha rahat kombin oluşturabilmesine imkân yaratır. Öne çıkanlar arasında şunlar sayılabilir:

Portföy çantalar son yıllarda en fazla tercih edilen abiye modeller arasındadır. Bu çantalar elde ya da kol altına sıkıştırılarak kullanılırlar. Deriden ya da rugandan tasarlanan portföy modeller tercih edilebilir. Simli detaylar yanında sade renkleri de vardır.

El çantaları da abiye kıyafetleri ve ayakkabıları en iyi tamamlayan modeller arasındadır. Minimal boyutlarda tasarlanan bu çantalar şık duruşu yanında kolay taşınabilirlikleriyle de öne çıkarlar.

Zarafetin ve uyumun bir araya geldiği modeller arasında zincir askılı çantalar da özel akşamlarda tercih edilebilecek modellerdir. Bunların zincir kısımları çıkarılabilir özelliklere sahiptir. İstenildiğinde portföy çanta olarak da kullanılabilirler.

Abiye Çantalarda Öne Çıkan Renkler

Abiye formunda üretilen çanta modelleri farklı renklerde üretilirler. Genelde ışıltı dozu yüksek olan bu çantalar geniş ürün gamına sahiptir. Kendi özgü tasarımlar olması her kadının kombinlerinde yer vermesini kolaylaştırır.

Simli modeller arasında gümüş ve gold renkler çok tercih edilir. Bunlar yanında parlak ya da mat siyah, beyaz, kırmızı gibi renkler de çok tercih edilir. Genelde ayakkabılar ile uyumlu çantalar tercih edilir.

Kaliteli bir işçiliğin ürünü olan çantalar son derece seçkin tasarımlara sahiptirler. Kapak ve fermuar tasarımları, iç dizaynları kusursuzluğu en iyi şekilde vurgular.

Abiye Çantaların Kombinlerde ki Yeri

Abiye çanta modelleri özel tasarımlardır. Bu ürünleri kombinlerken ince detaylara dikkat etmek size kusursuz bir görünüm sunar. Romantik tarzı en iyi şekilde destekleyen bu çantalar, kıyafetlerin ve ayakkabıların rengine uygun seçilmelidir. Bazen birbirini tamamlayan renkler seçilirken bazen zıt renklerin sofistike uyumundan yararlanılabilir.

Renklerin harmonisinden en iyi şekilde yararlanan kadınlar çok şık bir stil ortaya çıkarabilirler. Siyah bir abiye elbise ile birçok renkte ve modelde abiye çanta kullanabilirsiniz. Bunun yanında kırmızı bir elbise için siyah, gold ve metalik renkte bir çanta tercih edilebilir.

Abiye tulumlar için tercih edilen modeller arasında zincirli çantalar çok hoş seçimler olur. Bu çantaları yandan omza asarak kullanabilirsiniz. Kısa elbiseler için çok minik ve parlak abiye çantalar yeterlidir. Resmi ya da yarı resmi bir organizasyon için rugan deriden siyah bir portföy yeterli bir seçimdir. Abiye kombinlerinde çantalara gereken önemin verilmesi zarif bir görünüm için son derece önemlidir.