Bayan Boyunluk Modelleri

(116 Ürün)
Yükleniyor...
% 35
Kırmızı Şişme Boyunluk
Yargıcı
194,99
299,99
% 60
Bordo Boyunluk
Koton
11,99
29,99
Boyunluk
Penti
39,95
% 60
Siyah Şişme Boyunluk
Yargıcı
99,99
249,99
% 35
Gümüş Rengi Şişme Boyunluk
Yargıcı
181,99
279,99
% 35
Bakır Rengi Şişme Boyunluk
Yargıcı
181,99
279,99
% 50
Çok Renkli Boyunluk
Penti
24,98
49,95
Siyah Boyunluk
Penti
39,95
Boyunluk
Penti
39,95
Bordo Yünlü Boyunluk
Lacoste
Beyaz Yünlü Boyunluk
Lacoste
Siyah Yünlü Boyunluk
Lacoste
% 50
Gri Boyunluk
Mudo
29,99
59,95
% 40
Gri Örgü Boyunluk
Mudo
29,99
49,99
Siyah Boyunluk
Mudo
99,99
Kahverengi Boyunluk
Mudo
% 55
Lacivert Boyunluk
Lacoste
179,00
399,00
Çok Renkli Boyunluk
OXXO
Çok Renkli Boyunluk
OXXO
Bordo Boyunluk
OXXO
19,95
Mavi Kürklü Boyunluk
OXXO
Siyah Kürklü Boyunluk
OXXO

Her bayanın kış gardırobunda olması gereken boyunluk, adından da anlayabileceğimiz gibi, boyna sarılarak kullanılan bir çeşit giysi aksesuarıdır. Atkı ile benzerlik gösterirler; fakat uçlarının açık olmaması yönüyle onlardan ayrılırlar. Bu aksesuarlar, kış mevsiminin soğuk, zorlu günlerinde, boynunuzu sıcak tutacak ve görsel olarak da üzerinizde estetik bir izlenim bırakacaktır.

Bayan Boyunluk Alt Kategorileri

Fazla alternatifi olmayan bayan boyunluk modelleri, kış aylarında yanınızdan ayıramayacağınız parçalar arasındadır. Kombinlerinize mutlaka eklemeniz gereken ve çok kullanışlı bir yapısı bulunan bu modelleri, rahatlık yönünden de tercih edebilirsiniz.

Kürk formuyla boynunuzda yumuşacık bir his bırakacak kürklü boyunluk modelleri, kıyafetleriniz ile uyum içinde kullanarak, şık ve gösterişli tarz oluşturabileceğiniz bir model. Uzun kaban veya paltolarınız ile yapacağınız kombinler, sizi çok havalı bir duruşa taşıyacaktır.

Gündelik yaşam içinde kullanabileceğiniz, sade modellerin başında gelir yün boyunluklar. Genelde örgü şeklinde, belli şekiller verilerek elde edilen bu modelleri, günlük olarak dışarıda her alanda kullanmanız mümkün. Ayrıca, atkı ve bereleriniz ile birlikte kullanmanız, harika bir uyum oluşturur.

Boyunluklar, sırf kalın ve yünlü modellerden oluşmuyor elbette! İnce kumaşlardan üretilen ve kullanıma sunulan çeşitler de bulunmaktadır. Özellikle mevsim geçişlerinde çok işimize yarayan bu modelleri, ince tişört ve gömleklerinizle bile kullanabilirsiniz.

Desenli olarak üretilen çeşitler, kombinlerinize farklı bir duruş katmak amaçlı tercih edebileceğiniz modeller arasındadır. Özellikle, genç kızların çokça kullandığı desenli boyunlukları, kıyafetlerinize uyumlayarak siz de takabilirsiniz.

Polar boyunluk modeller ise, yine yumuşak bir yapıya sahip olan ve sıcacık tutan bir başka kışlık modellerdendir. Yün boyunluklardan sonra, bunlar da günlük kullanıma elverişlidir.

Sadece boynunuz değil, burun ve ağız kısmınızı da soğuktan koruma amaçlı üretilmiş çok amaçlı boyunluklar, burnunuza kadar çekebileceğiniz uzun bir formda bulunurlar. Böylelikle, boynunuz ile birlikte yüzünüzün yarısını da bu model ile sarmış olursunuz. Günlük kullanılabilecek arasında, çok amaçlı boyunlukları da gösterebiliriz.

En Çok Tercih Edilen Boyunluk Modelleri

Boyunlukların, kullanım amaçları göz önüne alındığında estetiklikten çok, soğuk havalardan korunmak olduğunu görürüz. Bu nedenle, günlük hayatta hemen her yerde kullanabilmeliyiz boyunlukları. İşte bu sebeptendir ki, yün boyunluk çeşitleri, kullanış açısından da en çok tercih edilen modellerdir. Bu modellerin, kışlık kazaklar, paltolar, çizmeler, botlar ve bereler ile yapılan kombinleri, kış stilini oluşturan en önemli kombinlerdir.

Görsel anlamda şıklık yaratabileceğimiz bir model olan kürklü boyunluklar, daha çok klasik ortamların en çok tercih edilen modelleridir.