Bayan Body Modelleri

(311 Ürün)
Yükleniyor...
% 60
Altın Rengi V Yaka Çıtçıtlı Body
Bec And Bridge
% 50
Krem Çıtçıtlı Body
Free People
488,00
975,00
Pembe Askılı Çıtçıtlı Body
LC Waikiki
Pembe Askılı Çıtçıtlı Body
LC Waikiki
% 20
Siyah Dantelli Çıtçıtlı Body
LC Waikiki
% 40
Beyaz Body
Penti
23,97
39,95
% 40
Beyaz Body
Penti
23,97
39,95
% 30
Ten Rengi İnce Askılı Basic Body
Penti
% 30
Siyah İnce Askılı Basic Body
Penti
% 30
Beyaz İnce Askılı Basic Body
Penti
% 60
Siyah Body
Penti
55,98
139,95
Bej Kalın Askılı Body
Addax
% 24
Siyah Body
Marks & Spencer
129,95
169,95
% 40
Mavi Basic Çıtçıtlı Body
DeFacto
23,99
39,99
% 40
Haki Basic Çıtçıtlı Body
DeFacto
23,99
39,99
% 20
Beyaz Halter Yaka Çıtçıtlı Body
DeFacto
% 30
Siyah Body
DeFacto
34,99
49,99
% 50
Siyah Tül Çıtçıtlı Body
DeFacto
35,00
69,99
% 30
Siyah Spor Çıtçıtlı Body
DeFacto
41,99
59,99
% 26
Beyaz Body
Fithit
19,90
26,90
% 26
Kırmızı Body
Fithit
19,90
26,90
% 26
Lacivert Body
Fithit
19,90
26,90
% 26
Siyah Body
Fithit
19,90
26,90

Body, ingilizce, sözlük anlamı olarak "vücut" demektir. Giyim olarak ise, tam vücut yapısına göre şekil alan ve vücudu komple saran bir üst kıyafet türüdür. Bayan body modelleri, her mevsim kullanılabilen kurtarıcı parçalar arasındadır. Daha çok günlük hayat kıyafetidir. Bazı modelleri hariç, resmi mekanlar dışında her yerde giyebileceğiniz yapıdadır.

Bodyler de her kıyafet gibi, farklı türlere ve şekillere ayrılmaktadır.

Çıtçıtlı body, diğer adıyla zıbın diye de tabir ettiğimiz bu modeller alttan çıtçıtlanarak kapatılır. Aynı zamanda, iç atlet özelliği de görmüş olur.

Uzun kollu body, kış mevsimi ve bahar aylarında kullanılan, kolları uzun olarak üretilen modellerdir. Kot pantolonlar ile uyumlu kombin yapılabilir. Gündelik olarak, her yerde giyilebilir.

V yaka bodyler, yaka kısmı v şekli verilerek kesilen modellerdir. Çoğunlukla tercih edilen bodylerden biridir. Kolye takıldığı zaman çok güzel durur. Kot, kumaş, keten gibi pantolonlar ile kullanabilirsiniz. Yapılan kombine göre de her yerde giyebilirsiniz.

Bisiklet yaka body, yakası yuvarlak şekil verilerek kesilen modellerdir. Aynı zamanda, yuvarlak yaka body de diyebiliriz. Uzun / kısa kollu türleri bulunmaktadır. Etek, kolye ve çizme kombini güzel bir seçenek olacaktır.

Halter yaka body, kolsuz olarak üretilen ve boyun kısmından gelen şekli ile oluşturulur. Kullanımı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kot şortlar ile hoş bir kombin yapabilirsiniz. Hem spor tarzda hem şık tarzda kullanabileceğiniz bir body modelidir.

Triko body, örgü makineleriyle örülerek dokunan ve yün, pamuk gibi ipliklerden üretilen çeşitlerdir. Sık tercih edilenler arasındadır. Uzun etekler ve sandaletler, kışın ise kısa botlar ile kombin yapabilirsiniz.

Dantelli body, dantel detayı kullanılarak üretilen bodylerdir. Daha çok özel davetler için giyimi hoş olmaktadır. Topuklu ayakkabı ve etekler ile kombinleyebilirsiniz. Güzel bir akşam yemeğinde, tercihiniz bu kombinden yana olabilir.

Kolsuz body, halter yaka gibi kolsuz olarak üretilen bodylerden biridir. Onlardan farkı, kol kısımlarının vücuda omuz hizasından oturmaya başlamasıdır. Halter yakada boyundan başlamaktaydı. Pantolon türleri ve etekler ile kombinleyebilirsiniz. Bu bodyler de size spor şıklık kazandıracaktır.

İnce askılı ve kalın askılı body, askı kısımları ince veya daha kalın olarak üretilen kıyafetlerdir. İkisi de sevilerek kullanılan modellerdir. Özellikle, ince askılı bodyler, etek ve kot pantolonlar ile çok uyumlu olmaktadır. Çapraz çantalar, aksesuar olarak bu bodylerde daha iyi durmaktadır.

Tüllü body, genellikle kol detayları tüller kullanılarak üretilen modellerdir. Dantelli bodyler gibi, bunlar da hoş görüntü sergilemektedir. Şık bir kombin yaparak, özel davetlere katılabilirsiniz.

U yaka body, yaka kısmı u şekli verilerek kesilen body çeşitlerdir. Kullanılanlar arasında bu modeller de mevcuttur. Kolye ve küpe aksesuarları, yaka açıklığından dolayı, bu modelde kendini daha iyi gösterecektir.

Degaje yaka body, göğüs dekoltesi bırakılarak üretilmektedir. Bazı bayanların, severek giydiği modellerdendir. Şık mekanlarda kullanılması daha uygun olacaktır.

Kruvaze body, iki yakasından biri, diğer yakanın üzerini kapatacak şekilde oluşturulan modellerdir. Diğer body türlerinden farklı bir duruşa sahiptir. İsteğe bağlı olarak, şık kombin elde edilebilecek bir body türüdür.

Sırt dekolteli body, arka kısmı açık bırakılacak şekilde üretilir. Sırtın görünmesi esas alınmıştır. Dekolte seven bayanlar tarafından, seçenek olarak kullanılabilir. Şık mekanlara uygundur. Topuklu ayakkabı ve mini etekler ile hoş olabilirsiniz.

Boğazlı ve yarım boğazlı body, genel olarak kış aylarında tercih edilmekle beraber, kısa kollu olanları yazın da giyilmektedir. Boğaz kısmını tam ya da yarım kaplayacak şekilde üretilir.

Basic streç body, dayanıklı yumuşak dokulu kumaştan elde edilir. Vücudu saran bir body türüdür.

Kare yaka body, yaka kısmı kare şekli verilerek oluşturulur. Etek kombiniyle güzel duracaktır. Aksesuar olarak, boyun şalları hoş görünüm sağlayacaktır.

Likralı body, esnek kumaşlarla üretilen modellerdir. Bu bodyler, esneyerek rahat hareket etmenizi sağlar.

Desenli body, farklı desenler basılarak oluşturulan modellerdir. Düz renk ve kot pantolonlar ile uyum sağlanabilir.

Boyundan bağlamalı body, üst kısmı boyundan bağlanacak şekilde üretilir. Bir zamanların modası haline gelmiş ve hala da kullanılmaktadır.

Penye body, penye kumaştan üretilen bodylerdir. Günlük hayatta kullanılması daha uygun bulunmaktadır. Sade kombinler ile gün içinde giyebilirsiniz.

Tek omuzlu body, sadece bir omuzu kapatacak şekilde kullanılan body türüdür. Kısa veya uzun kollu modelleri bulunur. Değişik yapısıyla, şık kombinlemeler elde edilebilir.

Bayan body modelleri içinde en çok giyilenler, halter yaka ve askılı olanlardır. Çıtçıtlı bodyler ise, daha çok iç giyim olarak kullanılmaktadır. Penye bodyler de, günlük giyimde ön plana çıkmaktadır.