Bayan Terlik Modelleri

(1468 Ürün)
Yükleniyor...
% 50
Beyaz Panduf
Penti
34,98
69,95
% 33
Siyah Düz Taban Terlik
Superdry
172,00
255,00
% 40
Çok Renkli Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
% 15
Yeşil Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
Pembe Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
% 20
Bej Bağcıksız Ev Terliği
LC Waikiki
19,99
24,99
% 20
Pembe Bağcıksız Ev Terliği
LC Waikiki
19,99
24,99
% 33
Bej Bağcıksız Ev Terliği
LC Waikiki
19,99
29,99
% 17
Çok Renkli Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
% 25
Sarı Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
% 40
Siyah Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
% 25
Gri Nakışlı Bağcıksız Ev Terliği
LC Waikiki
% 14
Pembe Peluş Bağcıksız Ev Terliği
LC Waikiki
Bej Bağcıksız Ev Terliği
LC Waikiki
% 50
Kırmızı Peluş Ev Terliği
LC Waikiki
29,99
59,99
Siyah Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
Pembe Bağcıksız Ev Terliği
LC Waikiki
Gri Bağcıksız Ev Terliği
LC Waikiki
% 18
Pembe Nakışlı Bağcıksız Ev Terliği
LC Waikiki
Beyaz Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki

Gündelik yaşamda konfor hemen herkesin üzerinde durduğu konular arasındadır. Bununla birlikte günümüzde üretilen birçok ürün kadınlara hem tarz garantisi sunarken hem de gün içinde konforu vaat ediyor. Bu ürünlerden birisi de hiç kuşkusuz terlik modelleridir.

Terlikler önceden kapı önüne çıkarken ya da sadece ev içerisinde giyilmek için satın alınırdı. Oysa günümüzde bu terlikler yüksek standartlarda ve oldukça şık bir şekilde tasarlanıyor. Kalitesi ve modern tasarımları ile öne çıkan terlikler her zaman kullanılabilecek modellerdir. Kotların, etek ve elbiselerin, şortların altına giyebileceğiniz bu terlikler yaz aylarında stil gereksinimlerinizi karşılarken aynı zamanda rahat etmenize de yardımcı olur. Salaş giyim tarzı için çok ideal tasarımlardır.

Kombinlerde Kullanabileceğiniz Şık Terlik Modelleri

Son yıllarda terlik modelleri çok modern tarzlarda üretiliyor. Farklı materyallerden üretilmeleri hem alternatiflerin bol olmasını sağlıyor hem de son derece şık bir görünüm sunuyor. Her tarza uygun olarak tasarlanan terliklerde özellikle çok canlı renkleri görebilmek mümkündür.

Öne çıkan terliklerden ilki parmak arası terlik modelleridir. Bu terlikler yaz ayları ile bütünleşmiş modellerden biridir. Deniz kenarında, şehir kombinlerinizde ya da evinizde çok rahat şekilde bu ürünleri kullanabilirsiniz. Parmak arası terlikler plajlar ve şehirde kullanım için farklı şekilde tasarlanırlar. Şehir kombinleriniz için taşlı ve pırıltılı parmak arası terlikler çok hoş bir uyum ortaya çıkarırlar.

Topuklu terlikler de yine gündelik kombinlerinizde hoş bir birliktelik yaratabilirler. Bu modelleri işe giderken de arkadaş gezmelerinizde de rahatça tercih edebilirsiniz. Tarz bir görünüm sunması birçok kıyafetin altına tercih edilmelerini sağlar.

Deri terlikler oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu modellerde düztabanlar ve yüksek topuklar farklı seçenekler sunar. Ayakları saran yapısı ile çok rahat bir kullanımları vardır.

Son yılların en öne çıkanları arasında ise hasır terlikler bulunuyor. Hasır terlik modelleri doğal görünümleri sayesinde çok dikkat çekiyor. Hem engin taban hem de yüksek taban tercih edilebilir. Bu modelleri hasır terlik ve şapkalarla tamamlayabilirsiniz.

Ev terlikleri arasında yer alan terlikler içerisinde peluş terlikler en çok tercih edilenlerdendir. Bunlar sevimli hayvan desenlerinde tasarlanabildiği gibi normal terlik formunda da tasarlanabilen modellerdir. Ayakları sıcak tutması ve yumuşacık bir dokunuşunun olması peluş terliklerin 7’den 70’e herkes tarafından tercih edilmesini sağlar.

Terlikleri Kombinlerinizde Nasıl Kullanabilirsiniz?

Gündelik kombinleri tamamlamak için kullanabilecekleriniz arasında terlikler oldukça popüler ürünlerdir. Eteklerle, pantolonlarla, şortlarla, bermudalarla ve elbiselerle çok rahat şekilde kullanma imkanına sahipsiniz.

Pantolon ile terlik kullanmayı planlıyorsanız bilekte bir jean tercih edebilirsiniz. Üzerine salaş bir tişört ve sırt çantası kombini tamamlamak için idealdir. Dilerseniz minik bir çapraz çanta da hoş bir uyum çıkarabilir.

Eteklerle ve elbiselerle tercih ettiğinizde ise midi ya da mini boylarda kıyafetler seçmeniz terliklerin kendini göstermesi açısından çok ideal olacaktır.

Terliklerde siyahtan ziyade kırmızı, sarı, mavi, yeşil gibi çok canlı renkler tercih edilir. Yaz sezonunun dinamik havasına en iyi şekilde uyum sağlayabilmenize yardımcı ürünlerdir. Üst kısımlarında tüyler ya da taşlar bu terlikleri hareketlendiren detaylardır.

Farklı ayak numaralarına göre üretilen terlikler hem ev hem de dışarı giyiminin önemli unsurlarındandır.