Bayan Tenis Ayakkabısı Modelleri

(43 Ürün)
Yükleniyor...
% 35
Siyah Kauçuk Taban Tenis Ayakkabısı
Reebok
% 25
Tenis Ayakkabısı
Asics
284,25
379,00
% 25
Tenis Ayakkabısı
Asics
284,25
379,00
% 35
Beyaz Kauçuk Taban Tenis Ayakkabısı
Reebok
% 35
Beyaz Kauçuk Taban Klasik Tenis Ayakkabısı
Beyaz Tenis Ayakkabısı
Asics
Beyaz Tenis Ayakkabısı
Asics
Mavi Tenis Ayakkabısı
Asics
Mavi Tenis Ayakkabısı
Asics
Siyah Tenis Ayakkabısı
Asics
Lacivert Tenis Ayakkabısı
Asics
Turuncu Tenis Ayakkabısı
Asics
Turuncu Tenis Ayakkabısı
Asics
Siyah Tenis Ayakkabısı
Asics
Tenis Ayakkabısı
Asics
1.169,00
% 50
Pembe Kauçuk Taban Tenis Ayakkabısı
Adidas
% 25
Lacivert Tenis Ayakkabısı
Lacoste
449,00
599,00
% 25
Siyah Tenis Ayakkabısı
Lacoste
449,00
599,00

Birçok kadın tarafından sevilen bir spor dalı olan tenis en fazla efor harcanan oyunlar arasındadır. İki kişinin katılım gösterdiği bu spor dalında kadınlar için hareket kabiliyeti büyük bir önem taşır. Koşarken, topa vururken ayakların zeminle tam bir bütünlük göstermesi gerekir.

Bu nedenle de bu spor dalına uygun olarak tasarlanan ve gerekli testlerden geçirilen ayakkabılar tercih edilmelidir. Tenis ayakkabılarına gereken önemin verilmesi kadınların bu sporda daha başarılı olmalarına yardımcı olduğu gibi sakatlanma risklerini de ortadan kaldırırlar.

Tenis ayakkabıları birçok avantajı ile kadınlara en iyi olanakları sunan tasarımlardır. Hem amatör hem de profesyonel tenisçiler için bu ayakkabılar son derece konforludur.

Yüksek Avantajları ile Kadın Tenis Ayakkabıları

Tenis ayakkabısı olarak tasarlanan ayakkabılar spor kombinlerin şık birer tamamlayıcısıdır. Aynı zamanda tenis kortunda en sağlam atışları yapmanıza da yardımcı olacak modellerdir. Bu ayakkabılarda çok esnek bir taban vardır ve üst kaplaması ayağım tam olarak kavrar.

Tenis ayakkabılarının en iyi avantajlarından bir diğeri ise kullanım sırasında ayakları terletmemesidir. Bu nedenle yaz aylarında rahatlıkla kullanılabilirler. İç kısımda kullanılan materyaller ayağın çukur kısımlarını destekleyerek ayaklara yapılan baskıları azaltır.

Bu ayakkabılarda standartlar yüksektir. Yumuşak deriden tasarlanırlar ve kullanım sırasında ayakları kısıtlayıcı tüm öğeler kaldırılır. Kullanım rahatlıkları yanında bu ayakkabılar oldukça dayanıklıdır ve birçok tenis maçında sizlere en iyi şekilde eşlik ederler.

Kadın Tenis Ayakkabılarının Özellikleri

Kadınlara özel olarak tasarlanan tenis ayakkabılarında beyaz öne çıkan bir renktir. Birçok spor ayakkabıda olduğu gibi bu ayakkabılarda beyaz oldukça hoş bir görünüm sunar. Bunun yanında siyah gibi koyu renklerden de yararlanılabilir.

Bu ayakkabılarda stil gereksinimlerinden ziyade kullanım konforu önemlidir. Maçlarda yüksek başarı elde edebilmek için rahatça koşma, yürüme ve dönebilme kabiliyeti sunması gerekir. Bu nedenle de bu ayakkabıların hem taban hem de bilek kısımları gereken elastikiyeti en iyi şekilde sağlar.

Tenis ayakkabıları iç kısmında kullanılan özel materyaller sayesinde terleme yapmaz ve buna bağlı olarak mantar türü reaksiyonlara neden olmaz. Kullanıcı dostu olan bu ayakkabılar tenisten beklediğiniz başarıda en iyi destekçiniz olur.