Bayan Spor Ayakkabı Modelleri

(4235 Ürün)
Yükleniyor...
% 15
Beyaz Günlük Basketbol Ayakkabısı
Puma
Beyaz Koşu Ayakkabısı
Under Armour
% 70
Beyaz Kalın Taban Sneaker
Giro
149,00
499,00
% 46
Siyah Kauçuk Taban Klasik Koşu Ayakkabısı
Converse
% 59
Çok Renkli Düz Taban Spor Ayakkabı
Canal Saint Martin
Mavi Düz Taban Spor Ayakkabı
Canal Saint Martin
Siyah Kauçuk Düz Taban Spor Ayakkabı
Michael Kors
% 35
Lacivert Kauçuk Koşu Ayakkabısı
Reebok
Beyaz Tenis Ayakkabısı
Asics
Beyaz Tenis Ayakkabısı
Asics
Lacivert Tenis Ayakkabısı
Asics
Siyah Tenis Ayakkabısı
Asics
% 70
Lacivert Triko Spor Ayakkabı
Yargıcı
134,97
449,99
% 50
Mavi Süet Spor Ayakkabı
Puma
210,00
419,90
% 45
Pembe Süet Spor Ayakkabı
Puma
225,00
409,90
% 45
Pembe Süet Spor Ayakkabı
Puma
225,00
409,90

Hayatın normal rutini içerisinde rahat hareket edebilmek oldukça önemlidir. Özellikle gün içerisinde her yere koşturmak zorunda olan kadınlar açısından durum daha da ciddidir. Bu nedenle ayakkabı seçimi kadınlar açısından her zaman titizlik gerektirir.

Günlük hayatta hem tarz garantisi sunacak hem de ayaklara yüksek bir konfor sağlayacak ayakkabılara büyük önem vermek gerekiyor. Spor giyinmekten hoşlanan kadınlar için birçok farklı rahat modelden bahsedilebilir. Bunlar hem renkleri ile hem de kıyafetleri tamamlayan detaylarıyla son derece ideal ürünlerdir.

Modeller tamamen kadın stiline ve konfor sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Kadınların ayak yapısına tam anlamı ile uyum sağlıyor. Her kadın kendi ayak numarasına uygun bir modeli rahatlıkla bulabilir.

Kadınlara Özel Üretilen Spor Ayakkabılarda Modeller

Kadınlar çalışan da olsa ev hanımı da olsa günlük yaşamlarında çok fazla koşturmak durumunda kalırlar. Bu yoğun hayat temposu içerisinde de onları destekleyecek ürünlere yer vermeyi daha uygun bulurlar. En rahat ayakkabı seçimlerinden birisi de spor ayakkabılardır. Bu ayakkabılar kendi içerisinde farklı tarz olanakları sunar.

Spor ile yakından ilgilenen ve gün içerisinde belli mesafelerde koşan kadınlar için koşu ayakkabıları oldukça elverişlidir. Bu ayakkabılar salon koşuları ve doğa koşuları için özel taban şeklinde üretilirler. Esnektir ve kaydırmazlık özellikleri ile öne çıkarlar. Özel tabanları sayesinde yere tam olarak baskı yapar ve zemin kavraması son derece iyidir. Tempolu koşularda giyilebildikleri gibi yürüyüşler için de uygun modellerdir.

Sneaker modeller genç kesimlerin tercih ettiği modellerdir. Spor giyim parçaları ile çok rahat uyum sağlayabilirler. Bilek kısmı uzun ya da kısa olabilir. Taban yapısı her türlü hareket için konfor sağlar. Yaz ayları ve geçiş mevsimleri için çok ideal yapıda ürünlerdir. Ayakkabıların uç kısımlarında bulunan sert destek ayakları ön kısımdan gelen darbelere karşı en iyi şekilde korur.

Bağcıklı spor ayakkabılar hem tarz bir duruş sunar hem de çok kullanışlıdır. Bu modeller en fazla tercih edilenler arasındadır. Standartları yüksek modellerdir. Bağcıklı olması ayakların yapısına göre ayarlanabilmesine imkân yaratır.

Fileli spor ayakkabılar son yılların en trend ürünleri arasındadır. Kolay giyilebilmeleri, çağdaş tasarımları ve nefes alan yapısı ile çok konforlu modellerdir. File detayı sayesinde üst kısımlar da tabanları kadar esnek bir yapıya sahiptir.

Kadın Spor Ayakkabılarında Öne Çıkan Özellikler

Kadınların rutin hayatlarında kullanımına sıkça yer verdiği spor ayakkabılar tarzı tamamlamada çok önemli parçalardır. Kırmızı, siyah, beyaz, mor, mürdüm, indigo mavisi, antrasit gibi her tarza hitap eden renkleri ile öne çıkarlar.

Tasarımları çok şık olan bu ürünler en iyi materyallerden üretilirler ve nefes alabilen yapıları sayesinde kullanışlı tasarımlardır. Taraklı ve düztaban gibi birçok ayak yapısı tarafından rahatlıkla tercih edilebilirler. Spor ayakkabılarda yeni sezonda kalın tabanlı modeller en revaçta olanlardır. Bilekte pantolonlarla hoş bir kombin yaratan bu ürünler gösterişli tarzları ile öne çıkıyorlar.

Kadın spor ayakkabılarında modeller son derece fazladır. Tarzınıza ya da kullanım amacınıza uygun modeller arasından seçim yapabilirsiniz.