Bayan Deniz Ayakkabısı Modelleri

(150 Ürün)
Yükleniyor...
% 30
Mavi Spor Parmak Arası Plaj Terliği
GANT
% 30
Lacivert Spor Parmak Arası Plaj Terliği
% 40
Çok Renkli Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
% 15
Yeşil Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
Pembe Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
% 17
Çok Renkli Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
% 25
Sarı Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
% 40
Siyah Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
Siyah Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
Beyaz Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
Siyah Desenli Plaj Terliği
LC Waikiki
% 13
Çok Renkli Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
% 31
Siyah Deniz Ayakkabısı
Slipstop
31,00
45,00
Lacivert Havuz Deniz Ayakkabı
Slipstop
Mavi Havuz Deniz Ayakkabı
Slipstop
Lacivert Havuz Deniz Ayakkabı
Slipstop
Sarı Havuz Deniz Ayakkabı
Slipstop
Gri Havuz Deniz Ayakkabı
Slipstop
Yeşil Havuz Deniz Ayakkabı
Slipstop
Mavi Havuz Deniz Ayakkabı
Slipstop

Yaz aylarında denize gitmek birçok kadının planları arasındadır. Birçok eşyayı temin etmek ve valiz hazırlamak da işin en eğlenceli tarafıdır. Kadınların denize gitmeden önce temin etmesi gereken eşyalardan birisi de deniz ayakkabılarıdır.

Deniz ayakkabıları denize girerken ya da kumsalda zaman geçirirken giyilen ayakkabı modelleridir. Denizin içerisinde bulunan çakıl taşlarının ya da kabalık bölgelerin ayaklara zarar vermemesi için son derece gerekli ürünlerden biridir.

Bununla birlikte kayalık bölgelerde gezinti yaparken kaymayı önlemesi açısından da bu ayakkabılar büyük bir önem taşır. Son derece fonksiyonel ürünler arasında yer alan deniz ayakkabıları sahilde çok rahat şekilde dolaşmanıza yardımcı olur.

Deniz Ayakkabılarında Farklı Seçenekler

Deniz ayakkabıları da diğer birçok ayakkabı gibi farklı modellerde ve renklerde tasarlanırlar. Kadınların beğenilerine hitap eden bu ayakkabı modelleri, farklı malzemeler kullanılarak üretilirler. Çorap hafifliğine sahip olan bu ayakkabılar ile deniz ve havuz içerisinde çok rahat hareket etme imkanı bulabilirsiniz.

Hızlı şekilde giyilip çıkarılan ve kullanımı çok rahat olan deniz ayakkabıları kadınların ayaklarını yüksek oranda korur. Elastik gövdeye sahip olan bu ürünler suyu dışarıya atan bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda taban yapısı sayesinde sulu ortamlarda kayma korkusu yaşanmaz.

Birçok su sporu için uygun olan deniz ayakkabılarını uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Model ve renkleri geniş olan bu ayakkabıların bazıları babet şeklinde tasarlanırken bazıları ayak bilek yapısına kadar bir kavrama sağlar.

Deniz Ayakkabılarında Renk Alternatifleri

Deniz ayakkabılarında işlevsellik kadar renk seçimine de önem veren kadınlar geniş bir skala ile karşılaşırlar. Kırmızı, sarı, yeşil, mavi, gold, simli, desenli, mor ve daha birçok farklı renkte deniz ayakkabısı bulabilme imkânı vardır.

Mayo ve bikiniler ile son derece uyumlu olan bu ayakkabılar bazen desenli de tasarlanabilirler. Kadınlar kendi zevk ve tercihleri doğrultusunda en iyi ürünleri seçme şansına sahiptirler.

Dayanıklı malzemelerden üretilmeleri darbeler karşısında kolay kolay deforme olmasının da önüne geçer. Denizden çıktıktan sonra hızlıca kuruyan bu ayakkabılar kumsalda zaman geçirirken de ayaklarınız için önemlidir. Sıcak kumalardan korunmanıza yardımcı olan deniz ayakkabıları tatil çantalarınızda mutlaka bulunması gerekenler arasındadır.