Bayan Antrenman / Fitness Ayakkabısı Modelleri

(109 Ürün)
Yükleniyor...
% 30
Mor Antrenman Ayakkabısı
Under Armour
759,90
1.089,90
% 35
Beyaz Şeffaf Antrenman / Yürüyüş Ayakkabısı
% 35
Beyaz Şeffaf Antrenman / Yürüyüş Ayakkabısı
% 35
Beyaz Bağcıklı Antrenman / Yürüyüş Ayakkabısı
% 35
Beyaz Günlük Klasik Antrenman Ayakkabısı
% 35
Beyaz Outdoor Antrenman / Yürüyüş Ayakkabısı
% 35
Mor Antrenman Ayakkabısı
Reebok
347,00
535,00
% 35
Siyah Antrenman Ayakkabısı
Reebok
584,00
899,00
% 39
Beyaz Bilekli Antrenman Ayakkabısı
Reebok
1.009,00
1.649,00
% 29
Siyah Antrenman Ayakkabısı
Under Armour
599,90
849,90
% 30
Gri Antrenman Ayakkabısı
Under Armour
629,90
899,90
% 35
Siyah Antrenman Ayakkabısı
Under Armour
1.099,90
1.699,90
% 50
Pembe Antrenman Ayakkabısı
Puma
334,95
669,90
% 35
Mavi Antrenman Ayakkabısı
Puma
461,44
709,90
% 25
Pembe / Bej Antrenman Ayakkabısı
Puma
% 50
Beyaz Antrenman Ayakkabısı
Hummel
144,98
289,95

Sağlıklı bir yaşam için spor yapmanın bilincinde olan kadınlar bu aktiviteler sırasında da kullanışlı ürünler seçmeye özen gösteriyor. Spor yaparken rahat bir ayakkabı tercih etmek hem yapılan hareketlerden daha iyi verim almaya yardımcı olur hem de vücut normalden daha fazla yorulmaz.

Antrenman ayakkabıları da bu avantajları en iyi şekilde veren ürünlerdir. Farklı renk ve modellerde üretilen bu ayakkabılar hareket kolaylığı sunmasının yanında ayak yapısıyla da tam bir uyum sağlar. Yüksek kalitede üretilen ürünler, birçok farklı fonksiyonel özelliği ile dikkati çekiyor.

Kaliteli ve her türlü antrenman sırasında kullanılabilecek kapasitede ürünlerdir. Özel tasarımlardır ve kadınların narin ayak yapısına çok uygundur.

Antrenman Ayakkabısı Modelleri

Spor aktiviteleri sırasında kullanılacak olan ayakkabılar arasında özel tasarımlar seçmeye gereken önem verilmelidir. Spora uygun olmayan ayakkabılar ayak sağlığını riske atmakla kalmaz aynı zamanda spordan da gereken verim alınmaz.

Antrenman sırasında çok tercih edilen modeller arasında bağcıklı spor ayakkabılar en öne çıkanlardan biridir. Bu ürünlerde bulunan bağcık detayları ayakkabının kullanım rahatlığına göre daha kolay şekilde ayarlanabilmesine imkân tanır.

Düz modeller de bu ürünlerde çok işlevseldir. Bağcık ile uğraşmak istemeyen hanımlar bu ayakkabılarda direkt bağcıksız ve cırtsız olan modelleri tercih ediyorlar. Bu ürünlerin en büyük avantajı ise tek harekette giyilebilme imkânı sunmasıdır.

Antrenman Ayakkabılarında Fonksiyonel Özellikler

Antrenman ayakkabıları son derece kullanışlı ürünlerdir. Bu ayakkabıların taban yapıları en iyi şekilde tasarlanır. Ayakları sert hareketler sırasında yormaz ve uzun süreli antrenmanlarda ayakta yok hissi yaratır. Esnek yapıları sayesinde birçok hareketi yapmaya imkân sağlar. Darbeleri emen bir yapısı vardır ve ayakların sağlığını riske atan ürünler değildir.

Adımlarda dinamizmi arttıran bu ürünler hareketlerle çok uyumludur. Çok hafif olarak üretilirler ve hafif olmaları kullanım rahatlığı sunar. Farklı ayak numaralarına uygun olarak tasarlanan bu ayakkabılar aranılan işlevselliği en iyi şekilde sunar.

Tabanlarının özel şekilde tasarlanması ayakların kolayca kavranmasına yardımcı olur. Islak zeminlerde kaymayan bir özelliğe sahiptirler. Hızlı ve yavaş hareketleri yapabilmenize imkân yaratan ürünlerdir. Yüksek performans sunan ürünler ile antrenmanlar daha da eğlenceli hale geliyor.

Antrenman Ayakkabılarında Renk Alternatifleri

Kadınlar için spor yaparken kullanılan ürünlerin de renkleri ve modelleri büyük önem taşır. Çünkü kadınlar her anlamda tarzlarına düşkündürler. Antrenman ayakkabıları fonksiyonel özellikleri yanında tarzı tamamlayan estetik duruşlarıyla da öne çıkan ürünlerdir.

Standartları son derece yüksek olduğundan bu ürünleri uzun yıllar kullanabilme imkânı vardır. Renk seçeneklerine bakıldığında çok geniş bir skala görmek mümkündür. Beyaz ve siyah bu ürünlerde en işlevsel olanlarıdır. Bunun yanında mor gibi güçlü renk tonlarına da yer verilmektedir. Standartları çok yüksek modellerdir ve birçok spor giyim ürünü ile kombin haline getirilebilirler. Hem şık hem de kullanışlı ürünlerdir.