Bayan Abiye Ayakkabı Modelleri

(142 Ürün)
Yükleniyor...
% 46
Siyah Platform Topuklu Abiye Ayakkabı
Desa
% 36
Altın Rengi Günlük Topuklu Abiye Sandalet
% 70
Siyah Yüksek Topuklu Gece Ayakkabısı
Gina
1.154,00
3.845,00
% 55
Gümüş Rengi Çapraz Bantlı Kemerli Gece Ayakkabısı
Stuart Weitzman
% 60
Siyah Kemerli Payetli Deri Gece Ayakkabısı
Jimmy Choo
% 35
Bordo Kemerli Bantlı Deri Gece Ayakkabısı
Yves Saint Laurent
% 44
Kırmızı Taşlı Deri Abiye Babet
Desa
% 44
Siyah Taşlı Deri Abiye Babet
Desa
212,00
379,00
% 36
Siyah Tokalı Topuklu Abiye Ayakkabı
Desa
% 41
Siyah Platform Topuklu Abiye Ayakkabı
Desa
% 41
Bej Platform Topuklu Abiye Ayakkabı
Desa
% 41
Siyah Platform Topuklu Abiye Ayakkabı
Desa
% 41
Kırmızı Taşlı Abiye Stiletto
Desa
254,00
429,00
% 59
Siyah İnce Topuklu Abiye Stiletto
Desa
449,00
1.098,00
% 59
Kahverengi Deri Klasik Abiye Stiletto
Desa
% 59
Siyah Süet Abiye Bot
Desa
649,00
1.598,00
% 60
Sarı Yüksek Topuklu Gece Ayakkabısı
Rene Caovilla
2.318,00
5.795,00
Mavi Spor Gece Ayakkabısı
Converse
Gri Spor Gece Ayakkabısı
New Balance
% 60
Siyah Sivri Burun Bantlı Rugan Gece Ayakkabısı

Kalabalık organizasyonların dikkat çeken simalarından biri olmak her kadın için önemlidir. Kıyafetlerin en önemli tamamlayıcılarından biri olan abiye ayakkabılar, kadınların beklentisini yüksek oranda karşılayacak tasarımlara sahiptir.

Stil gereksinimlerine yanıt vermekle kalmayan bu ayakkabılar şehirli kadın imajının da en iyi destekçisidir. Son derece modern tasarımlara sahip olan bu ayakkabılar incecik topukları, zarif duruşu ve farklı renkleri ile her türden abiye elbise ile zarif bir uyum ortaya çıkarır.

Çarpıcı tasarımları yanında yüksek zevklere hitap eden kusursuz detaylarıyla da her zaman öne çıkan ayakkabılardır. Moda tutkunu olan kadınlar için yeni sezonda da oldukça göz alıcı modelleri görebilmek mümkündür.

Abiye Ayakkabılarında Tarzı Tamamlayan Modeller

Kadınlar, ayakkabı konusunda her zaman hassastır. Hem ayak sağlığını yakından ilgilendiren ürünler olması hem de tarz üzerinde önemli etkileri olması alışveriş sırasında daha titiz davranılmasını gerekli hale getirir. Yeni sezonda öne çıkan abiye ayakkabılar arasında şunlar sayılabilir:

Topuklu abiye ayakkabı modelleri her kadının kullanmayı tercih ettiği modellerdir. Ancak bu ayakkabılarda tasarım farklılıkları çok fazladır. Burun kısmı açık, şeritli, bağlamalı ve daha birçok detaya yer verilen ayakkabılardır. Bu ürünler de topuk farklılıkları da öne çıkar. Dolgu topuk, stiletto, platform gibi seçenekler vardır. Son derece zarif çizgilerin öne çıktığı modellerdir ve bir kadının ayakkabı beklentisine fazlası ile karşılık verirler.

Sandalet tarzı abiye ayakkabılar genelde uzun boylu hanımların tercih ettiği modellerdir. Bunlar üst kısmında şık taşların ve tüylerin kullanıldığı modellerdir. Tamamen düztaban olarak ya da çok hafif topuk detayının öne çıktığı tasarımlardır. Hanımlar bu sandalet tipinde olan abiye ayakkabıları özellikle yazlık beldelerdeki eğlenceler sırasında tercih edebilirler.

Taşlı modeller en revaçta olan modellerdir. Bu modeller özellikle parmakların üst kısmına gelecek kısımlarında parlak taşların kullanılması ile meydana getirilen tasarımlardır. Zarafet konusunda kadınlara kusursuz bir görünüm kazandırır. En özel akşamlarda kombinlere eşlik edebilen bu modeller, ayrıcalıklı stil yaratmada önemli bir yere sahiptir.

Simli abiye ayakkabılar, açık ve kapalı olarak üretilen modellerdir. Farklı mevsim şartlarında tercih edilebilirlikleri sayesinde öne çıkarlar. Albenisi yüksek olan bu modellerde kadınlar şıklığın ve konforun keyfini bir arada bulabilir.

Abiye Ayakkabı Seçimlerinde Minik Detaylar

Abiye ayakkabı satın alırken hemen her faktörü göz önünde bulundurmak gerekir. Ayakkabıların üretildiği malzemeler bu faktörlerin başında gelir. Deri abiye ayakkabılar sağlamlık yönünden son derece iyi seçimlerdir.

Zarafet yönünden rugan ve süet de oldukça hoş modellerdir. Kış aylarında süetler biraz daha fazla öne çıkan tasarımlardır. Kadın ayakkabıları söz konusunda olduğunda benzersiz bir renk paletinden de bahsedilebilir.

Gümüş ve gold renginde ayakkabılar her zaman popülerdir. Işıltılı abiye ayakkabılar kadınların aradığı çabasız şıklığı en iyi şekilde sunan parçalardır. Elbiseleriniz ve diğer tüm aksesuarlarınız ile oldukça çarpıcı bir uyum ortaya çıkarırlar.