Bayan Atlet Modelleri

(2142 Ürün)
Yükleniyor...
% 30
Sarı Kalın Askılı Atlet
DeFacto
13,99
19,99
% 40
Beyaz Dantelli Atlet
Penti
29,95
49,95
% 47
Mavi Askılı Atlet
GAP
79,99
149,95
% 47
Sarı Askılı Atlet
GAP
79,99
149,95
% 33
Beyaz Askılı Atlet
GAP
79,99
119,95
Beyaz Askılı Atlet
GAP
Siyah Askılı Atlet
GAP
% 8
Beyaz Askılı Atlet
GAP
119,95
129,95
% 8
Siyah Askılı Atlet
GAP
119,95
129,95
Beyaz Askılı Atlet
GAP
Gri Askılı Atlet
GAP
149,95
Mor Atlet
GAP
199,95
Siyah Atlet
GAP
199,95
% 70
Mor Atlet
Koton
11,99
39,99
% 40
Haki Atlet
Koton
14,99
24,99
% 60
Bej Atlet
Koton
15,99
39,99
% 48
Beyaz Kolsuz Bisiklet Yaka Crop Atlet
Koton

Bayan atletleri aslında iç giyimin bir parçası olsa da bir çok kombinde artık ana parçalardan birisi olarak kullanılabiliyor. İşlevsel bir yapıya sahip olan tüm atlet modelleri kimi zaman bir gömlek ya da kazak içine giyilebilirken, kimi zaman da tek parça olarak sade, ve aynı zamanda göz alıcı olan kombinleri tamamlıyor.

Aslında öncelikle vücut sağlığınız için atlet giymelisiniz. Çünkü kış mevsiminde sizleri sıcak tutacak olan atletler yaz mevsiminde ise pamuklu yapısı ile terlemenize engel olmaktadır. Bunun yanında kombinler için önemli bir tamamlayıcı olarak da kullanılabiliyor.

Atlet modelleri bir çok farklı formda ve renkte karşımıza çıkıyor. En çok tercih edilen renkler elbette beyaz, siyah ve ten rengi olarak biliniyor. Renk farklılığının yanında askı kalınlığı ile de bir çok çeşitte hazırlanıyor.

Kadınlar atlet kullanımını iç giyimin haricinde tek parça olarak da tercih ediyor. Özellikle spor giyimde kullanılan sporcu atletler önemli parçalardan birisidir. Yine hamile anneler için üretilen emzirme atletleri farklı bir form olarak bizlere sunuluyor. Bunların yanında tek omuz, ince askılı, kalın askılı ve yarım atlet modelleri en keyifli kombinlerin birer parçası olabiliyor.

Sporcu atletler spor yaparken kullanabileceğiniz en sağlıklı ve konforlu ürünlerden birisidir. Farklı tasarımları ile hem şık ve gösterişli olabiliyor, hem de pamuklu yapısı ile spor anlarının en gerekli ürünü haline geliyor. Hem şortlarla, hem de uzun ve kapri taytlarla çok kolay bir şekilde kombinleyebileceğiniz sporcu atletleri bir çok farklı renkte üretilmektedir.

Yeni doğum yapan annelerin hayatı bir süre bebek emzirmeye odaklı olarak düzenlenmektedir. Hal böyle olunca onların giyimlerinde emzirme işini kolaylaştıracak bazı özel parçalar üretilmektedir. Emzirme atleti yeni annelerin hem vücut sağlığını koruyabilecek hem de onların sürekli bebek emzirme süreçlerinde çok konforlu ve kolay hareket etmelerine yardımcı olacaktır. Her türlü üst grup kıyafet içerisine giyilebilecek olan emzirme atletleri en çok beyaz ve ten renklerde tercih edilmektedir.

Askılı ve tek renk basic atletler her kadının kullandığı parçalardan birisidir. Askı kalınlığı çeşitli olan atletler en çok gömlek içi kullanımlarda karşımıza çıkmaktadır. Gömleklerinizin içine giydiğiniz ince askılı atletlerle gömlek yaka formu hoş ve göze hitap eden bir form kazanmaktadır. Yine kolyelerle süslediğiniz bu tür kombinlerde atletler kurtarıcı parçalar olmaktadır.

Özellikle yaz dönemlerinde askılı basic atletler tek parça halinde gündelik yaşamın en önemli parçalarından birisi olarak tercih edilmektedir. İnce veya kalın askılı tüm atlet modelleri her türlü şort, etek ve pantolon ile çok sade ama aynı zamanda cool bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır.

Crop adı verilen yarım üst gruplar son yıllarda trend ürünlerin başında geliyor. Her tür alt giyim grubunu tek bir parça ile göz kamaştırıcı hale getirebilirsiniz. Bunun için pamuklu kumaşlardan üretilen basic yarım atletleri tercih edebilirsiniz.