MyGardırop Blog

2019 Çanta Modası

Tarih: 05/03/2019 Görüntüleme: 179 Yorumlar 0
2019 Çanta Modası

Baget, muga, bug çantasından, portföy, sırt çantası, kova çanta ya da silindir çantalara… Her biri farklı bir hikayeyle farklı bir kadını anlatabilecek olan büyülü parçalardandır.

Read more

İş Görüşmesinde Nasıl Giyinilir?

Tarih: 15/02/2019 Görüntüleme: 189 Yorumlar 0
İş Görüşmesinde Nasıl Giyinilir?

Eğitim süreçlerinden sonra insanları tatlı bir telaş almaktadır. Pek çok kişi iş görüşmelerini yapmak için nasıl giyineceklerini kara kara düşünmektedir. İş görüşmelerinde ilk ortaya çıkan izlenim son derece önemlidir. Sahip olduğunuz özellikler ile beraber nasıl göründüğünüz de iş görüşmesinde önem taşımaktadır. Bu yazımızda iş görüşmesinde nasıl giyinilir? Sorusuna yanıt arayacağız.

Read more

Büyük Beden Giyim Rehberi

Tarih: 15/02/2019 Görüntüleme: 196 Yorumlar 0
Büyük Beden Giyim Rehberi

Büyük Beden Giyinen Kadın ve Erkekler İçin Kıyafet Seçimleri - Kilolu Kadınlara ve Erkeklere İlham Veren Giyinme Tüyoları

Read more

Sıra Dışı Midi Etek Kombinleri

Tarih: 10/02/2019 Görüntüleme: 184 Yorumlar 0
Sıra Dışı Midi Etek Kombinleri

Şıklık çizgisinden fire vermeden ve emin adımlarla yürümek istiyorsanız bayanların son kozu olan midi etek kombinlerine siz de giysilerinizde sıklıkla yer vermelisiniz. Giyinmeyi ve kombin kurmayı profesyonel şekilde bilmeseniz de çabasız şıklık adına midi etekler, sizlere kesinlikle en güzel ufukları açan parçalar olacaktır.

Read more

Kışın Mini Etek Kullanım Tüyoları

Tarih: 10/02/2019 Görüntüleme: 207 Yorumlar 0
Kışın Mini Etek Kullanım Tüyoları

Kış gelmiş soğuk havalar bizleri zorlamaya başlamış olsa da bu kadınlar için şık olamamaları anlamına gelmiyor. Özellikle de 4 mevsim mini etek kullanımından hoşlanan kadınlar için kışın mini etek kullanamayacak olmanın düşüncesi bile kötü. Aslında birkaç stil oyunu yaparsanız bu düşüncenin ne kadar da yanlış olduğunu sizler de fark edebilirsiniz.

Read more

Büyük Çantalar Nasıl Kombinlenmeli

Tarih: 29/10/2018 Görüntüleme: 242 Yorumlar 0
Büyük Çantalar Nasıl Kombinlenmeli

Moda serüveninde bir görünüp, bir kaybolan büyük çantalar! Kimimiz onları çok seviyor, kimimiz de içinde aradığını bulmakta zorlandığından pek kullanışlı bulmuyor. Ama bir yanımız yine de büyük çantalardan bir türlü vazgeçemiyor.

Read more

1 - 6 / 56 ( 10 Sayfa)