2019 Çanta Modası

Yazar: Volkan Tarih: 05/03/2019 Görüntüleme: 179 Yorumlar: 0

Baget, muga, bug çantasından, portföy, sırt çantası, kova çanta ya da silindir çantalara… Her biri farklı bir hikayeyle farklı bir kadını anlatabilecek olan büyülü parçalardandır. Elbette bu özellikleriyle de her birimizden bir parça sırrımızı verir etrafa. Çünkü çantalar başta da dediğimiz gibi beğenilerimiz ve karakterimizin bir aynası gibidir. Ama tüm çanta modellerinin 2019 yılında buluştukları ortak bir nokta var. O da Retro yapmaları ve bazılarınınsa çılgın tasarımlara bürünmesi. O halde gelin 2019 Çanta Modası na hep birlikte büyüteç tutalım.

Değişen Ve İlginçleşen Çanta Sapları

2019 yılında çantaların sapları bir hayli değişiyor. Kimileri çok kalın tasarımlardayken kimileri de aşırı ince yapısıyla karşımıza çıkıyor. Kimilerinin sadece sapları kürk detayından oluşuyor bazı çanta saplarıysa dev zincirlerle bezeli. Sene trendi olacak olan bu ilginç çanta saplarının gösterişli ve heybetli yanıyla tüm dikkatleri üzerlerine çekeceğini söyleyebiliriz.

Yine çantalar 90’lı yıllara retrolayarak akordeonlu yani körüklü kadın çantası modelleriyle geri geliyor. Bunun yanında klasik çantalar ya da mini silindir çantalar bizi çok eskilere götürecek Retro stillerde tasarlandı. Renklerde ise güz yapraklarından ilham almış olan renk tonları mevcut. Tabalar, kahve tonları ve hardal renkleri hakim… 2019 Çanta Modası nı takip edenlerdenseniz çanta seçimlerinizde bu renklere ağırlık verebilirsiniz.

Bel Çantalarına Ve Crokodile Dönüş

Ayrıca geçmişteki bel çantaları da büyük retroyla aramıza yeniden giriyor. Oldukça konforlu ve kullanışlı olan bel çantalarıyla marketten çıktığınızda bir şeyler taşırken ya da toplu taşıma araçlarında bile çok rahat edebiliyorsunuz. Yanı sıra eskiden çok makbul olan çakma krokodil desenli çanta modelleri bu yıl yine oldukça trend olacak. Ön yargılı olmayın ve suni yılan derisinden tasarlanan ayakkabı-çanta modasının zarifliğinden yararlanın, en azından bir deneyin deriz. Zira 2019 Çanta Modası birbirinden özel bu bomba modellerle kıyasıya çanta savaşlarıyla geçecek gibi görünüyor.

Tags: 2019 canta, canta modelleri,

Yorumlar

Yorum Yazın