Sıra Dışı Midi Etek Kombinleri

Yazar: Volkan Tarih: 10/02/2019 Görüntüleme: 184 Yorumlar: 0

Şıklık çizgisinden fire vermeden ve emin adımlarla yürümek istiyorsanız bayanların son kozu olan midi etek kombinlerine siz de giysilerinizde sıklıkla yer vermelisiniz. Giyinmeyi ve kombin kurmayı profesyonel şekilde bilmeseniz de çabasız şıklık adına midi etekler, sizlere kesinlikle en güzel ufukları açan parçalar olacaktır.

Başlangıç olarak kış sezonun en hit parçalarını inceleyerek olayı ele almak isteriz. Örneğin kış aylarında en çok kullanılan ekoseli ceketler, triko ya da salaş kazaklar, şık hırka modelleri, renkli gömlekler, çizme ve botlar giyim skalasının ana hatlarını oluşturuyorsa şayet dört mevsimin ve özellikle de her kış sezonunun yükselen yıldızı olan midi etekleri de kurtarıcı olarak başarılı bir şekilde kullanmamak olmaz. Zira unutmayın ki burada size minimum efor ve maksimum stil yaratmaktan söz ediyoruz.

 

Bentleri Kırın Ve Ekstrem Renklere Yönelin

 

Örneğin midi etek kombinlerinizde rengini güneşten alan turuncu tonlarını denediniz mi hiç? Güneşin o sıcacık pozitif enerjisiyle karşımıza çıkan bu güzel renk, enerji veren yanıyla ortaya çıkan özel bir renktir. Karamsarlığı ve yorgunluğu kıracak olan bu rengi ofiste enerji yaratacak bir şekilde gün boyu kullanabilirsiniz örneğin. Yanı sıra son senelerde ön plana çıkan taş, boncuk, payet ve pullarla bezeli olan midi etek modellerini de özel gecelerde zevkle kombinleyebilirsiniz. Şimdiden çok eğlenceli olacağının garantisini verebiliriz.

Ek olarak çalışan kadınlar için her zaman özel bir konfor alanı yaratmaya yetecek olan midi etekler, sizi iş yerinde her türlü frikik kazasından kurtaracak ve kollayacak olan özel ve şık parçalardandır adeta. Onları kaliteli kumaşlardan tasarlanmış beyaz tonlarındaki mesafeli bir gömlek ve karakterli bir ceket eşliğinde kusursuzca kombinleyebilirsiniz.

 

Zebra, Yılan, Leopar Desenlerinde Midi Etek Kombinleri

 

Midi etek şıklığını zebra, yılan, leopar gibi desen gibi çılgın ve sıra dışı efektlerle denediniz mi hiç? Eğer denemediyseniz son derece kışkırtıcı olan bu stilleri de denemenizi öneririz. Elbette üzerinizde sakin parçaları kullanmak şartıyla…

Sitemizdeki yüzlerce midi etek modellerini incelemek için tıklayın.

Yorumlar

Yorum Yazın