Kışın Mini Etek Kullanım Tüyoları

Yazar: Volkan Tarih: 10/02/2019 Görüntüleme: 207 Yorumlar: 0

Kış gelmiş soğuk havalar bizleri zorlamaya başlamış olsa da bu kadınlar için şık olamamaları anlamına gelmiyor. Özellikle de 4 mevsim mini etek kullanımından hoşlanan kadınlar için kışın mini etek kullanamayacak olmanın düşüncesi bile kötü. Aslında birkaç stil oyunu yaparsanız bu düşüncenin ne kadar da yanlış olduğunu sizler de fark edebilirsiniz.

 

Sadece doğru etek dokusunu seçerek bunu birkaç detay kullanımı ile desteklediğinizde kış mevsiminde en soğuk havalarda bile mini etek kullanabileceğinizi siz de görebileceksiniz. Örneğin kış aylarında yünlü, kadife, ekose detaylı kalın kumaşları ya da kalın trikoları seçtiğinizde üşümek gibi bir derdiniz olmayacaktır. Ayrıca bu dokularda seçilmiş çan, anvelop, pileli, düğmeli ve lale model birçok mini etek modelini de seçebilirsiniz.

 

Kış Mevsiminde Mini Etekleri Opak Çorapla Destekleyin

 

Kış mevsiminde mini etek kullanımında kalın opak çoraplardan yararlandığınızda, soğuğa karşı daha dirençli olursunuz. Ayrıca opak çorapların bacakları şekillendirici etkisi de bulunmaktadır. Ayrıca ince çorap + dizüstü çorap kombininden de faydalanabilirsiniz

 

Mini Eteklerle Bootie Ve Çizme Eşleştirmesi

 

Kış mevsimi geldiğinde yazın mini etek kullanırken yapamadığınız bootie ve çizme kombini de sihirli güzellikte bir görünüm kazandıracaktır görüntünüze. Zira mini eteğin en güzel tamamlayıcılarındandır bot ve çizmeler. Özellikle de bu yıl dizüstü çizmeler in çok popüler olduğunu düşünürsek zaten bu tarz kombinler kaçınılmazlardan olmakta. Çizme dendiğinde; körüklü çizme modelleri, slouchy çizme, çorap çizmeler ve postallar zengin görünümleriyle karşınıza çıkıyor. Beyaz botlarsa 2019 yılının öne çıkan yeni trendlerinden biri.

 

Siz de yukarıdaki kombin önerilerinden birini kullanarak kışın mini etek giymenin şıklığını yaşayabilirsiniz.

Tags: mini etek, mini etekler, kışın mini etek kullanımı,

Yorumlar

Yorum Yazın