Havuç Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Yazar: Volkan Tarih: 29/10/2018 Görüntüleme: 265 Yorumlar: 0

Bayanların her zaman tercih ettiği en iyi pantolon modellerinden biri olan havuç pantolonlar hem şık hem de retro tarzıyla her dönemde çokça seviliyor. Bele tam oturan tarzı ile ince belli bayanların vücudunu tamamlarken duble kıvrımlı paçalarıyla da kum saati ya da basenli tarzdaki kadınların vücudunda oldukça şık duruyor. Çok fazla şekilde göbeği olanlar hariç herkesin tercih edebileceği havuç pantolon modeli her ortamda kurtarıcı parçalardandır.

Beli kuşaklı veya kalçalarda hafif döküm sunan havuç pantolon modellerinin farklı farklı kesimde veya dokuda olan türleri de mevcuttur. Tişörtler, gömlekler, deri ceketler, blazer ceketler veya bodyler ile uyum sağlayan havuç pantolon çeşitlerini her zaman giyebilirsiniz. Farklı renklerdeki veya desenlerdeki modellerin yanı sıra kumaş pantolon veya kot pantolon modellerinde de havuç kesimli pantolon modellerini görebilirsiniz.

Havuç pantolon giyerken kalçalarınız çok çıkıyorsa da bu pantolon modelinden uzak durmalısınız. Aksi takdirde uzun tunik veya bluzlar ile kamufle etmeye kalktığınızda bu pantolon modelinin tüm zerafeti yok olmaktadır. Yeri geldiğinde bluz, gömlek veya kazağınızı pantolon içerisine sokmanız çok daha iyi bir stil sunacağı için size yakışıyorsa muhakkak tercih edeceğiniz parçalardan biri olmalıdır. Maskülen stildeki ayakkabıların yanı sıra oxford, loafer, sneakers veya bootie ayakkabı modelleri ile de havuç pantolon modasını hem işte hem de sokakta stiliniz olarak sunabilirsiniz.

Tags: havuç pantolon, havuç pantolon kombini,

Yorumlar

Yorum Yazın