Erkek Takım Elbise Modelleri

(1137 Ürün)
Yükleniyor...
% 65
Lacivert Kareli Slim Fit Takım Elbise
Network
% 65
Lacivert Dar Paça Kruvaze Takım Elbise
Network
% 70
Lacivert Slim Fit Yelekli Takım Elbise
Network
% 50
Lacivert Desenli Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
% 50
Kahverengi Desenli Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
% 49
Kahverengi Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
660,95
1.299,95
% 38
Siyah Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
746,95
1.199,95
% 42
Lacivert Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
747,95
1.299,95
% 57
Lacivert Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
771,95
1.799,95
% 53
Lacivert Desenli Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
% 43
Lacivert Desenli Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
% 43
Lacivert Desenli Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
% 50
Gri Desenli Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
899,95
1.799,95
% 50
Lacivert Desenli Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
% 50
Lacivert Desenli Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
% 50
Kahverengi Desenli Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
% 50
Füme Desenli Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
999,95
1.999,95
% 50
Lacivert Desenli Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
% 50
Siyah Desenli Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
999,95
1.999,95
% 50
Lacivert Desenli Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
% 50
Bej Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
999,95
1.999,95
% 50
Lacivert Desenli Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
% 50
Lacivert Desenli Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin
% 50
Lacivert Çizgili Slim Fit Takım Elbise
Pierre Cardin

Takım elbiseler her erkeğin dolabında bulunması gereken giyim ürünlerinden biridir. En genel parçaları pantolon ve ceket olan bu ürünler; gömlek, kemer, yelek, kravat gibi parçalarla daha da zengin bir hale getirilir. İş hayatında, özel bir gecede, resmi toplantılarda takım elbiseler bir erkeğin tarzını en iyi şekilde tamamlar.

Modellerinin farklı olması ve renk paletinin geniş olması bu ürünlerin en büyük avantajlarından biridir. Her erkek kendi yaşına ve fizik yapısına uygun modellerden geniş ölçüde yararlanabilme imkânı bulur. Standartları son derece yüksek olan ve modanın sıkı takipçisi olan beyler takım elbise seçiminde gereken her türlü titizliği göstermelidir. Modellerin duruşu, beden yapısı ile uyumu, tarzı tamamlaması ve kullanım sırasında yüksek bir konfor sunması dikkat edilmesi gereken unsurlardır.

Öne Çıkan En Tarz Erkek Takım Elbiseleri

Her sezon popüler kıyafetler arasında yer alan ve stil dozu yüksek olan erkek takım elbiseleri, yüksek kalitesi ile dikkati çekiyor. Model skalası içerisinde hemen her centilmen kendi ruhuna hitap edecek model bulabilir. Yüksek zevkin detaycılığına en iyi vurguyu yapan bu takım elbiseler şık tasarımları ile öne çıkıyor. Sevilen modeller arasında şunlar sayılabilir:

Slim fit takım elbise modelleri bir süredir en popüler modeller arasındadır. Yüksek kalitede kumaşlardan tasarlanan bu takımlar, farklı parçalardan oluşuyor. Pantolon ve ceket ikilisinin yanında yelekler de önemli eşlikçiler olabiliyor. Çalışma hayatında ya da özel bir gecede tercih edilebilecek farklı renk ve modelleri olan bu ürünler kusursuz bir duruş elde etmenize yardımcı oluyor.

Dar takımlar da erkeklerin yüksek oranda faydalandığı modellerdendir. Bu ürünler bedene tam bir uyum sağlar. Bu modeller dar bir görünüm ortaya çıkarsa da kumaşın esnek olması özgürce hareket etmenize de yardımcı olur. Erkeklerin takım elbise seçimlerinde dar kesimlere yönelmesi şık duruşlarını desteklemek için oldukça önemlidir. Çünkü bu kesimde ki takım elbiseler vücut yapısını daha düzgün göstermekle kalmaz aynı zamanda daha derli toplu bir görünüm de ortaya çıkarır.

Dar paçalı pantolonları olan takım elbiseler de popüler modeller arasında yer alır. Bu modelde pantolonlar üzerinde daha çağdaş çizgiler yer alır. Erkek tarzını vurgulayan ancak modernizimden de ödün vermeyen parçalardır.

Her zaman kullanılabilecek olan takım elbiseler içerisinde yelekli olanlar da çok ilgi görenlerdir. Yelekler dar kesimdir ve çok modern bir duruşu vardır. Slim fit takımlarda da yelek detayları çok şık bir duruş ortaya çıkarır. Erkeklerin tüm karizmasında yüksek oranda katkıda bulunan bu modeller, çarpıcı bir uyum çıkarmada son derece işlevseldir.

Kumaş Yapılarına Göre Erkek Takımları

Erkeklerin takım elbise kullanımına önem vermesi bu kıyafetlerin farklı kumaş formlarından hazırlanmasını sağlar. Mevsim farklılıklarının göz önünde bulundurulması erkeklere geniş olanaklar sunar. Yazlık, baharlık ve kışlık olmak üzere her sezon şık bir tarz oluşturma imkânı bulabilirsiniz.

Yazlık takım elbiseler terletmeyen bir yapıya sahiptir. Hemen her modelin yazlık kullanılabilecek tarzı vardır. Terletmez ve nefes alabilir yapısı vardır. Resmi iş toplantılarına katılmanız gerektiğinde bu ürünlerin avantajlarından geniş ölçüde yararlanabilirsiniz. Esnek kol kesimine sahip olan ceketleri ile hareket özgürlüğünü de en iyi şekilde sunar.

Kışlık takım elbiseler ise yünlü kumaşlardan tasarlanırlar. Bu modeller çok sıcak tutmasının yanında soğuk havalarda dahi aradığınız tarzı en iyi şekilde sizlere sunar. Yünlü takımlarda ceketler farklı renk ve desenlerde olabiliyor. Bu da hemen her türlü kombin için büyük bir kolaylık sunuyor.

Keten kumaştan hazırlanan takım elbiseler ise hem baharlık hem de yazlık olarak tercih edilebiliyor. Biraz daha spora kaçan bu modeller erkeklerin stil ihtiyaçlarına yüksek oranda yanıt veriyor. Terletmemesi ve nefes alabilir yapıda olması bu ürünlerde en iyi avantajlar arasındadır. Keten aynı zamanda son derece sağlıklı ve rahat bir kumaştır.

İşçilik Kalitesi Yüksek Erkek Takım Elbiseleri

Takım elbise modellerinde dikkati çeken detaylar vardır. Bu detaylar arasında yaka farklılıkları ilk öne çıkanlardır. Kırlangıç yaka detayına sahip olan modeller erkeklerin her zaman tarz görünmesine yardımcı bir tasarımdır. Bu yakalar hem boyun kısmını rahatsız etmez hem de düzgün görünümü ile duruşa yardımcı olur.

Her erkeğin kullanmaktan keyif aldığı takım elbiselerde desenler de öne çıkar. Gündelik yaşamda desenli takım elbiseleri tercih eden beyler için alternatifler son derece fazladır. Çok tercih edilenler arasında kareli desenler oldukça popülerdir. Bu desenin modasının geçmemesi erkekler açısından büyük bir avantajdır. İri ve küçük kareler olmak üzere farklı seçenekleri vardır. Aynı zamanda bazı modellerde desenler çok belirginken bazılarında daha soyut olarak kullanılır.

Desen konusunda bir diğer alternatif ise ekosedir. Ekose desenli ceketleri olan erkek takım elbiseleri önemli bir iş yemeğinde ya da ofis ortamında aradığınız tarz duruşu en iyi şekilde sunacaktır. Karizmatik bir görünümü olan bu takımlar erkeklerin güçlü stiline önemli bir destek veriyor.

Takım Elbiselerde Dikkat Çeken Renk Alternatifleri

Giyim konusunda model kadar renk seçimi de önemlidir. Beyler de takım elbise satın alırken renk detayını her zaman göz önünde bulundurur. Ten rengine uygun ve çağdaş desenlerde takım elbise seçmek titizlik gerektiren bir konudur. Moda olan renkler yanında klasik takım elbise renklerini de bilmek büyük önem taşır.

Erkek takım elbiselerinde tüm takım tek bir renkten oluşabileceği gibi pantolon ve ceketler birbirini tamamlayan farklı renklerde de olabilir. Bu ürünlerin en büyük avantajı ceketlerin farklı parçalarla da kullanılabilmesine imkân yaratmasıdır.

Takım elbiselerde siyah her zaman en klasik renktir. İş mülakatlarında, resmi davetlerde, ofis ortamlarında, iş toplantılarında ve daha birçok yerde siyah renkte bir takım elbise en kurtarıcı parçalar arasındadır. Aynı zamanda bir erkeğin muhakkak gardırobunda bulunması gereken bir takımdır.

Takım elbiselerde toprak tonları sonbaharın renkleridir. Bu tonlarda takım elbiseler gündelik yaşamda ve iş ortamlarında çok rahat kullanılabilirler. Erkeklere dingin bir tarz sunan bu tonlar güne hızlı hazırlanmak için de standart renkler arasında yer alır.

Lacivert, bordo, mürdüm gibi renkler de yine takım elbiselerde kendini yüksek oranda gösterir. Her an karizmatik bir duruşa sahip olmak isteyenlerin tercihleri olan bu renklerdeki takım elbiseler yardımcı aksesuarlar ile tamamlanabilir.

Erkek Takım Elbiselerinde Beden Seçimi

Takım elbise alırken centilmenlerin dikkat etmesi gereken birçok önemli detay vardır. Öncelikle bu takımlarda seçenekler fazla olsa da beden ölçülerini göz önünde bulundurmak gerekir. Her beden ölçüsünde üretilen takımlar sayesinde hayatın her anında aradığınız güçlü duruşu yakalayabilirsiniz.

Takım elbise parçalarının üzerinizde dar görünmesi için beden numarası küçük olanların tercih edilmemesi gerekir. Eğer salaş bir görünüm istemiyorsanız slim fit ya da regular fit takımlardan yararlanabilirsiniz.

Paça kısmı dar kesim olan pantolonlar da takım elbiselerde istenilen formu yakalamanıza yardımcı olur. Kısacası bedeninize en uygun olan elbise numarasını tercih etmelisiniz. Ancak model farklılıklarından da geniş ölçüde yararlanmalısınız. Takım elbiseler muazzam seçenekler sunarak en doğru kararı vermenize destek verir.