Erkek Sabahlık Modelleri

(7 Ürün)
Yükleniyor...
Lacivert Sabahlık
Boss
1.499,00
Lacivert Sabahlık
Boss
1.549,00
% 57
Yeşil Sabahlık
Isaia
2.549,00
5.950,00
Mavi Pamuklu Sabahlık
Marks & Spencer
% 50
Kırmızı Sabahlık
Isaia
2.999,00
5.950,00
Lacivert Sabahlık
DeFacto
Gri Sabahlık
Hamam
479,00

Sabahları erkekler için önemli bir ev giyim ürünü olan sabahlıklar renk ve desen alternatifleri ile dikkati çekiyor. Özellikle soğuk havalarda ev içerisinde daha sıcak olmayı sağlayan sabahlıklar, ev giyim şıklığına da önemli katkılar sunuyor.

Hafta sonu sabahlarında çok fazla kullanılan sabahlıklar evde pijama ile dolaşmanın keyfini arttırıyor. Kahvaltı sırasında ve kahvaltıdan sonraki kahve keyfinde bu ürünler sizlere en iyi şekilde eşlik ediyor.

Farklı kumaşlardan üretilen erkek sabahlık modelleri oldukça kullanışlı ürünlerdir. Sabah sıcak yataktan çıkınca vücudu saran üşüme hissini en iyi şekilde bu ürünlerle atlatabilirsiniz. Düz ve desenli renklerden üretilen sabahlıklar şıklığı ile de göz dolduran ürünlerdir.

Ev Giyiminin Sevilen Sabahlık Modelleri

Evde kullanım için hazırlanan sabahlık modelleri uzun, kısa ve dize kadar olan boylarda satışa sunulur. Beyler kendi zevklerine ve istedikleri hareket özgürlüğüne göre dilediklerini tercih edebilirler. Pijamanın üzerinden giyilen bu ürünlerde düğme detayına pek rastlanılmaz. Belinde bulunan kuşak yardımı ile ön kısmının kolayca kapatılması sağlanır.

Yünlü, polar, havlu kumaş ya da kaliteli bir keten kumaştan üretilen sabahlık modelleri oldukça dayanıklı ürünlerdir. Yumuşak yapısı sayesinde rahatsızlık hissi vermez.

Bu ürünlerin cep detayları da son derece işlevseldir. İri cepleri kullanıcının yanında çeşitli eşyalarını da taşıyabilmesine olanak tanır. Sabah saatlerini sıcak ve rahat geçirmek isteyen beylerin çok severek kullandığı ürünlerdir.

Erkek Sabahlık Modellerinde Renkler ve Desenler

Erkeklerin en çok tercih ettiği ve trend haline gelen sabahlık deseni ekose desenlerdir. Siyah, kırmızı, lacivert, gri renklerin ağırlıkta olduğu bu ekose desenli sabahlık modelleri farklı renklerde pijamalarla da çok şık bir uyum ortaya çıkarır.

Havlu kumaştan üretilen sabahlıklar ise daha çok düz renkte olanlardır. Erkeklerin ruhuna hitap eden bu düz renk havlu kumaş sabahlık modelleri çok sıcak tutan ürünlerdir. Kış sabahlarında aranılan huzuru da en iyi sağlayacak modellerdir.

Sabahlık çeşitlerini kahvaltı yaparken, televizyon izlerken, uzanırken, gazetenizi okurken ya da balkonunuzda kahve keyfi yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kumaş kalitesi son derece yüksek olan bu ürünler uzun yıllar yıpranmadan kullanılabilecek ev giyim ürünleri arasındadır.

Beyler kendi beden yapılarına göre çok rahat sabahlık bulabilme imkânına sahiptirler. Bu ürünler arasında kısa olanlar en çok tercih edilenlerdir. Kolayca hareket etme imkânı sunması ve kullanım sırasında ayaklara dolaşmaması kısa modelleri daha işlevsel hale getiriyor. Ancak diğer modellerin de kendilerine göre güzel avantajları vardır.