Erkek Parka Modelleri

(109 Ürün)
Yükleniyor...
% 30
Siyah Kapşonlu Parka
DeFacto
230,99
329,99
Siyah Kapşonlu Parka
DeFacto
% 38
Haki Kısa Parka
Mudo
249,99
399,99
Haki Kapşonlu Parka
DeFacto
% 40
Kahverengi Parka
Mudo
359,99
599,99
% 30
Kahverengi Kapşonlu Kürklü Parka
DeFacto
% 30
Siyah Kapşonlu Parka
DeFacto
244,99
349,99
Kahverengi Kapşonlu Parka
DeFacto
% 39
Siyah Uzun Parka
LC Waikiki
139,99
229,99
% 39
Kahverengi Kapşonlu Parka
Mudo
229,99
379,99
% 40
Haki Parka
Mudo
359,99
599,99
% 40
Beyaz İnce Kapşonlu Uzun Parka
DeFacto
% 40
Haki İnce Kapşonlu Uzun Parka
DeFacto
89,99
149,99
% 30
Kahverengi Kapşonlu Parka
DeFacto
230,99
329,99
Kahverengi Kapşonlu Parka
DeFacto
Gri Parka
DeFacto
299,99
Siyah Parka
Puma
1.849,90
Lacivert Kapşonlu Parka
Hackett
% 39
Kahverengi Uzun Parka
LC Waikiki
139,99
229,99
% 30
Gri Uzun Parka
LC Waikiki
159,99
229,99
Haki Kapşonlu Parka
Mudo
Haki Kapşonlu Parka
Mudo
Füme Uzun Parka
DeFacto
199,99

Kış aylarında erkekleri yağmurdan, kardan ve rüzgarın soğuk etkilerinden koruyan ürünler vardır. Bu ürünler arasında parkalar son derece ideal ürünlerdir. Hem şık duruşu hem de yüksek koruyuculuğu ile hemen her erkek bu ürünlerin avantajlarından geniş ölçüde yararlanıyor.

Outdoor stilinin en önemli parçalarından olan parkalar farklı modellerde ve renklerde tasarlanan ürünlerdir. Spor giyinmeyi seven birçok erkeğin tercih ettiği bu modellerde uzun, kısa ve kapşonlu gibi birçok farklı model avantajı vardır.

Hem içinizi ısıtan hem de stil ihtiyaçlarınıza yanıt veren parkalar son derece yüksek standartlarda ürünlerdir. Kış aylarında ve baharın üşüten havalarında çok rahat bir kullanımı vardır.

Erkek Parkalarının Özellikleri

Günün büyük bir bölümünde dışarıda olan erkekler için dış giyim ürünü seçmek büyük bir önem taşır. Erkeklerin sürekli hareket halinde olması bu ürünlerin de bu ihtiyaca yanıt verecek şekilde olmasını gerekli kılar.

Nefes alan yapıda üretilen erkek parka modelleri aynı zamanda terletmeyen iç yapısı sayesinde son derece sağlıklıdır. Yağmurlu havalarda su geçirmeyen bir kumaş teknolojisine sahip olan ürünler soğuk kış aylarında en önemli destekçiniz olabilir.

Spor stile çok uygun olan erkek parka modelleri yüksek standartları ile son derece şık tasarımlardır. Hemen her yaş grubundan erkek bu ürünlerin avantajlarından rahatlıkla faydalanabilirler. Soğuktan çok iyi şekilde koruması için tekli ya da çift kapatma sistemlerine sahip olan bu ürünler, farklı katmanlardan meydana gelir ve bu şekilde soğuk hava tamamen dışarıda kalır.

Çok Tercih Edilen Erkek Parka Modelleri

Erkekler için çok popüler olan parkalarda farklı modeller öne çıkar. Yeni sezonda da birçok erkeğin tercihi olacak olan ürünler standartları ile göz doldurur. Hemen her erkeğin stiline yanıt veren bu ürünler renkleri ile de geniş olanaklar sunar.

Kapüşonlu erkek parkaları özellikle yağmurlu ve karlı havalarda önemli bir koruyucudur. Bu ürünlerin kapüşon kısımları sabit ya da çıkarılabilir özelliklerde olabilir.

Ön kısımlarında fermuar detaylı olan ve dik yakadan oluşan parklar birçok pantolon ile kolaylıkla kombin yapılabilir. Bu ürünlerde baklava dilimi, enine çizgili şekilde tasarımları vardır. Cep kısımlarında da fermuar olan parkalar her bakımdan kullanıcı ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt verir.

Çift kapatma sistemine sahip olan parkalar suyu kaydıran kumaş yapısı ile en yağışlı havalarda dahi kuru kalmanıza yardımcı olur. Bu ürünlerin iç kısımlarında bulunan fermuarın üzerinde de ayrı bir kapatma kısmı vardır ve bu alanda da çıt çıtlarla daha iyi korunma sağlanır.

Erkek Parkalarında Renk Seçenekleri

Her sezon popülaritesini koruyan outdoor giyim ürünlerinden biri olan erkek parkaları son derece şık tasarımlardır. Bu ürünlerde siyah, lacivert, bordo gibi renkleri görmek mümkündür. Aynı zamanda farklı renklerin harmonisinden de geniş ölçüde yararlanılabilen ürünlerdir. Hardal sarısı, gri, siyah, yeşil gibi renklerin karmasını görebileceğiniz modellerdir.