Erkek Pantolon Modelleri

(8373 Ürün)
Yükleniyor...
% 45
Sarı Slim Fit Chino Pantolon
Pierre Cardin
165,95
299,95
% 75
Kahverengi Slim Fit Gabardin Pantolon
Süvari
% 71
Gri Gabardin Pantolon
Süvari
99,90
349,90
% 71
Lacivert Gabardin Pantolon
Süvari
99,90
349,90
% 71
Kahverengi Gabardin Pantolon
Süvari
99,90
349,90
% 75
Siyah Slim Fit Gabardin Pantolon
Süvari
% 71
Siyah Slim Fit Gabardin Pantolon
Süvari
% 71
Lacivert Slim Fit Gabardin Pantolon
Süvari
% 75
Slim Fit Gabardin Pantolon
Süvari
99,90
399,90
% 70
Krem Casual Slim Fit Dar Paça Cepli Pantolon
Network
% 70
Beyaz Casual Slim Fit Dar Paça Cepli Pantolon
% 70
Kahverengi Casual Slim Fit Dar Paça Pantolon
Network
% 70
Vizon Casual Skinny Pantolon
Network
149,00
499,00
% 70
Bej Slim Fit Dar Paça Cepli Pantolon
Network
% 70
Kahverengi Slim Fit Pantolon
Network
149,00
499,00
% 70
Krem Casual Dar Paça Cepli Pantolon
Network
% 70
Lacivert Jogger Pantolon
Network
179,00
599,00
% 70
Gri Desenli Slim Fit Jogger Pantolon
Network
% 70
Lacivert / Beyaz Jakarlı Slim Fit Pantolon
Network
% 70
Bej Dar Paça Cepli Ekoseli Pantolon
Network
% 70
Gri Bağcıklı Dar Paça Havuç Pantolon
Network
% 70
Vizon Dar Paça Cepli Keten Jogger Pantolon
Network
% 65
Krem Bağcıklı Dar Paça Cepli Jogger Pantolon
% 70
Siyah Slim Fit Pantolon
Network
239,00
799,00

Erkek giyiminin en bilinen ürünlerinden birisi de hiç kuşkusuz pantolonlardır. Yaz, kış ve bahar aylarında kullanılabilecek şekilde çok farklı model avantajları ile üretilen pantolonlar son derece şık tasarımlardır. Bu ürünler kombinlerin en kilit parçaları arasındadır. Bazen özel bir davet bazen de sıradan bir arkadaş toplantısı için bu ürünlerin konforundan yararlanılabilir.

Şık duruşu sayesinde erkekler gün içerisinde daima tarz görünme imkânı bulabildikleri pantolonlar farklı kumaşlardan tasarlanan ürünlerdir. Kumaş kalitesi bu ürünlerde son derece önemlidir. Aynı zamanda bu ürünlerin kumaş tipi ve modeli bulunulmayı düşünülen ortamlar açısından da son derece önemlidir.

Model avantajları fazla olan bu ürünler yüksek kalitede ürünlerdir. Hemen her erkek bedenine uygun olan bu ürünler her mevsim stil arayışına destek verir.

Erkek Pantolonlarında Öne Çıkan Modeller

Yenilikçi bir tarzda üretilen erkek pantolonları günlük giyim ihtiyaçlarının en temel parçalarıdır. Bu ürünleri her erkek kolaylıkla kullanabiliyor. Özgür hareket kabiliyeti sunan ve günlük işleri yaparken istenilen konforu sunan bu ürünler günün her saatinde kullanılabiliyor. Erkeklerin severek kullandığı ve her an popüler olan ürünler arasında şu modeller öne çıkıyor:

Casual pantolonlar, her an kullanılabilecek olan ürünlerdir. Standart pantolon tasarımlarını içerisinde barındıran bu pantolonlar hem iş ortamlarında hem de günlük yaşam aktivitelerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Kargo pantolon modelleri uzun bir süredir popülaritesini koruyan ürünler arasındadır. Standartları yüksek olan bu ürünler her zaman rahatlıkla kullanılabilir. Daha çok sahada çalışan ve yanında çanta taşımak istemeyen beyler bu pantolonların avantajlarından yararlanıyor. Yanlarda bulunan cep detayları birçok eşyayı taşımada oldukça işlevseldir.

Yürüyüş için uygun olan modeller de erkek gardıroplarında yer alan ürünler arasındadır. Bu ürünler rahat kesime sahiptir ve yürüyüş gibi aktiviteler esnasında da erkeklerin stil ihtiyaçlarına yüksek oranda yanıt verir.

Düşük bel erkek pantolonları ise daha çok genç kesimin tercih ettiği modellerdir. Bu ürünler dar paça olarak tasarlanır ve erkeklerin stil yaratabilmesinde önemli bir destekleyicidir.

Slim fit pantolonlar da yine her sezon çok tercih edilenlerdir. Bedeni sarması bu ürünlerin önemli özelliklerinden biridir. Bununla birlikte bu pantolonlar genelde spor ile ilgilenen ve atletik bacak yapısına sahip olan beylerin tercih ettiği modellerdir.

Streç tarzda olan pantolonlar tam bedene yapışan modellerdir. Bu ürünler esnek bir yapıya sahiptir ve hareket özgürlüğünü tam anlamı ile sunar.

Düz paça pantolonlar standart modeller arasındadır. Genelde kot kumaşından tasarlanan pantolonlarda erkeklerin tercih ettiği ürünlerdir. Spor ve klasik birçok ayakkabı ile giyilebilen ürünlerdir. Buna ek olarak boru paça pantolonlar da yine erkeklerin gündelik yaşamda sıklıkla kombinlerde yer verdiği ürünler arasındadır.

Farklı renkleri ile öne çıkan skinny modeller ise paça kısmına doğru daralan bir yapıya sahiptir. Kotlar arasında yer alan bu modellerin paça boyu kısadır ve bilek hizasındadır. Tişörtlerle ve sweetler ile rahatlıkla kombinlenebilen ürünlerdir. Spor ile ilgilenen birçok erkek bu modelleri tercih ediyor.

Regular fit pantolonlar keten ve kumaşlarda yoğun karşılaşılan modellerdir. Ancak kot pantolonlarda da yine bu modellere yer verilir. kalça kısmı tam oturan ancak bacak kısmı fazla sıkmayan modeller olduğu için erkeklerin aradığı hareket özgürlüğünü en iyi sunan tasarımlar arasındadır. İş ve özel yaşamda kullanılabilecek farklı kumaş çeşitlerinde bu ürünleri bulmak kolaydır.

Beli lastikli modeller de kilo problemi yaşayan ve giydiği kıyafetlerin içerisinde rahatlık arayan erkeklerin tercih ettiği ürünlerdir. Bu modellerin ön kısmı normal pantolon görünümündedir. Ancak arka bel kısmında vücudu sıkmayan lastikler vardır. Giyilmesi ve çıkarılması en kolay pantolon türleridir. Günlük hayatta istenilen hareket kabiliyetini her anlamda sunar.

Kumaş Türüne Göre Öne Çıkan Erkek Pantolonları

Erkekler için pantolon seçimi her zaman üzerinde durulan bir konu olur. İşe giderken, arkadaş toplantısında, sosyal aktivitelerde sıklıkla tercih edilen bu pantolonlar kumaş farklılıklarına göre seçilir. Modelleri destekleyen kumaş yapıları oldukça zengin seçenekler sunar.

Kot pantolonlar her erkeğin kullandığı ve günlük yaşamın en sık tercih edilen ürünleridir. Bu ürünlerin farklı kesimleri vardır. Yazlık ve kışlık kot kumaşlarının kullanıldığı bu ürünler mevsim şartlarına uygun olarak üretilirler. Dar kesim, salaş kesim olmak üzere de model avantajları fazladır. Kot pantolonlar spor görünümleri ile çok ilgi çekse de klasik ayakkabı ve blazer ceket modelleri ile çok rahat kullanılırlar.

Gabardin de erkeklerin tercih ettiği bir kumaş türüdür. Sıkı dokuması ile öne çıkan bu ürünler gün boyu formunu koruyan yapısı ile dikkati çeker. Bu nedenle gabardin kumaşlardan üretilen pantolonlar erkeklerin işe giderken çok tercih ettiği pratik tasarımlardır.

Kadife erkek pantolonları ise kış aylarında tercih edilen modellerdir. Düz ya da fitilli kadifeden üretilen pantolonlar erkeklerin hem kendilerini sıcak hissetmelerine hem de çok rahat kombin oluşturabilmelerine yardımcı olur. Bu ürünler kış aylarının en iyi ürünleridir. Aynı zamanda kolay kolay kırışma meydana getirmeyen sağlam yapıda kumaşlardır.

Erkek pantolonlarında ketenler her zaman çok popülerdir. Kış aylarında koyu renkler yaz aylarında ise açık renk keten pantolonlar sevilerek tercih edilir. Özellikle yazlık keten pantolonlar terletmeyen yapıları son derece sağlıklı ürünlerdir. Çalışma hayatına da en iyi uyumu sağlayan ürünlerdir. Spor kombinlerinde salaş gömlekler ile aranılan tarzı yakalamak son derece kolaydır.

Erkeklerin dokuma kumaşlardan pantolonları kombinlerinde çok sık kullanması bu tarz kumaşların da öne çıkmasına yardımcı oluyor. Kendine özgü formları olan bu kumaşlar kullanım rahatlığı ile mevsim şartlarına uygun olarak tercih edilebilen ürünlerdir.

Günlük hayatın yoğun temposunda bir diğer rahat ürün ise likralı pantolonlardır. Özellikle sıkıntıya gelemeyen ve hareket kabiliyetine yüksek oranda ihtiyaç duyan beyler likralı kumaşlardan üretilen pantolonların avantajlarından geniş ölçüde yararlanabilirler.

Chino pantolonlar ise ince fitilli kumaşların kullanıldığı pantolonlardır. Günlük kullanımda çok idealdir. Tişörtlerle spor duran bu ürünler gömleklerle son derece resmi bir hava ortaya çıkarabilir. Çok kullanışlı olması son dönemde erkeklerin bu ürünleri geniş ölçüde tercih etmesine olanak tanıyor.

Erkek Pantolonlarında Kombin Kolaylığı

Erkeklerin günlük hayatta her zaman pratik olmak istemesi giyim ürünleri seçiminde titiz olmalarını sağlıyor. Pantolon alışverişlerinde genelde kolay kombin yapılabilen, iş ve arkadaş ortamlarına uyumlu olabilen, yüksek hareket özgürlüğü sunan ürünleri tercih ediyorlar. Bu ürünlerin avantajları için de hem kumaşlarına hem de modellerine göre birden fazla ürün seçebiliyorlar.

Erkekler için en kolay kombini yapılabilen ürünler kot pantolonlardır. Üzerine salaş bir kazak, hırka ya da tişört giymek altına ise spor ayakkabı giymek güne hazırlanmak için yeterlidir. Kot pantolonlar günlük çalışma ortamlarında resmi kıyafet giymek zorunda olmayan erkekler için çok idealdir.

Kumaş ve keten pantolonlar için gömlek kullanmak önemlidir. Özellikle kumaş formunda olan pantolonlarda pantolondan bir ton açık renkte gömlek kullanmak stili çok kolay şekilde tamamlamanıza yardımcı olur.

Bununla birlikte dar paça pantolonlar tercih edilirken bilekte olan modeller son derece modern bir duruş ortaya çıkarır. Arkadaş ortamlarında bu modeller çok rahattır. Dar paça pantolonlar ile yine bady tarzı ürünleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünlerin altına yeni nesil spor ayakkabılardan kullanmak spor görünümü tamamlamak açısından önemlidir.

Kadife pantolonları kombinlerken gömlek ve klasik ayakkabılar en iyi seçimlerdir. İş ortamlarında da son derece resmi hava veren bu ürünler ulaşılabilir ve yüksek kaliteli ürünlerdir.

Erkeklerin Bedenlerine Göre Pantolon Seçimi

Erkekler pantolon satın alırken beden ölçülerini her zaman göz önünde bulundurmalıdır. Bir pantolon dar görünsün diye bir beden küçük ürün satın almak son derece rahatsız bir durum ortaya çıkarır. Dar bir tarz istiyorsanız model olarak dar ancak beden olarak kendi bedeninizi tercih etmelisiniz.

Ürün satın alırken kalça kısımlarının oturmasına önem verilmelidir. Aynı zamanda bu ürünleri arka cepte cüzdan ile kullanacağınızı da unutmamalısınız. Kısacası pantolon seçerken hemen her detaya büyük bir özen gösterilmelidir.

Kısa boylu erkeklerin düşük bel pantolon tercih etmesi pek uygun değildir. Bununla birlikte çok bol ve döküm pantolonlar da bu fizik yapısı için uygun değildir. Bu yapıda ki beylerin keten ve kumaş pantolonları tercih etmesi daha uygundur. Kotlarda ise boru paça, normal bel pantolonlar idealdir.

Uzun boylu erkekler birçok modeli rahat taşıyabilirler. Bilekte olan skinny pantolonlar çok rahat tercih edilebilir. Aynı zamanda klasik pantolon modelleri de çok rahat kullanılabilir.

Kilo problemi olan beylerin çok dar kesimleri tercih etmemesi de önemlidir. Vücudun hatlarını saklayacak ancak çok da salaş durmayacak toplu pantolonlar son derece idealdir. Beli lastikli, boru paça pantolonlar günlük kullanımda idealdir.

Erkekler için farklı bedenlerde pantolonlar bulmak mümkündür. Bu süreçte ürün seçerken mevsim şartları göz önünde bulundurulmalıdır. Her erkek kendi stil ihtiyacına uygun ürünü rahatça bulabilme imkanına sahiptir.