Erkek Fular Modelleri

(15 Ürün)
Yükleniyor...
Beyaz Fular
LC Waikiki
12,99
Kırmızı Fular
LC Waikiki
14,99
Fular
Tween
169,00
Kırmızı Fular
LC Waikiki
12,99
Siyah Fular
LC Waikiki
24,99
Kırmızı Fular
Beymen
279,00
Bordo Fular
Beymen
279,00
Bordo Fular
Beymen
299,00
Füme Fular
Beymen
299,00
Lacivert Fular
Beymen
399,00
Siyah Fular
Beymen
399,00
Gri Fular
Beymen
399,00
Kahverengi Fular
Lardini
1.549,00
Kırmızı Fular
Lardini
1.549,00
Siyah Fular
Prada
1.899,00

Aksesuar kullanımı kombinleri tamamlamak için tercih edilen küçük bir detay olmasına rağmen son derece etkilidir. Yüksek bir etki gücüne sahip olan aksesuarlardan birisi de fular çeşitleridir. Erkek giyiminin de önemli bir tarz tamamlayıcısı olan fular çeşitleri, renk ve desenleri ile oldukça göz dolduran ürünlerdir.

Erkekler için üretilen fular çeşitleri son derece fazladır. Bu ürünlerde uzun atkı şeklinde kullanılabilecek olanlar soğuk havalarda önemli bir kurtarıcıdır. Ancak biraz da stil ihtiyacı için ürün aranıyor ise spor modellerden yararlanılabilir.

Fular modellerinde farklı kullanım şekilleri vardır. Ürünleri kombinlerin özel parçaları haline getiren de bu kullanım şekilleridir.

Fular Çeşitleri ve Kullanımı

Erkekler için tarz garantisi sunan ürünler kullanmak son derece önemlidir. Kombinlerini hareketli hale getiren ve daha karizmatik bir duruş ortaya çıkaran aksesuarlar arasında fular çeşitleri çok ideal ürünlerdir.

Kare ve dikdörtgen şekilde tasarlanan bu ürünler çeşitli kombinlerde kendilerine yer bulabilirler. Bazen sadece boyunda bir aksesuar olarak tercih edilirken soğuk ve yağışlı havalarda boyun kısmını soğuktan koruma amacı ile de tercih edilebilir.

Yumuşak bir kumaş kalitesine sahip olan ürünler farklı renkleri ve desenleri ile de öne çıkan ürünlerdir. Tek renk olarak tercih edilebilecek olan fularlar desenli tasarımlardan da oluşabilir. Standartları yüksek olan ürün çeşitleri arasında kenar kısımlarında saçaklar bulunan modeller de çok ilgi çeker.

İpek erkek fular modelleri karizmatik bir tarz için çok tercih edilen ürünlerdir. Bu modellerde puantiyeli desenler yanında yaprak desenlere sahip olan ve daha canlı renklerde üretilen modeller çok ilgi çeker.

Erkeklerde Fular Kullanma Şekilleri

Erkekler için fularları kullanma şekli önemlidir. Kıyafet seçimlerinize uygun bir model seçmeniz de önemlidir. Genelde spor kıyafetlerle kullanılan bu aksesuarlar bağlama şekillerine göre de erkeklerin giyim anlayışı içerisinde yer alıyor.

En sık tercih edilen fular kullanma şekli genelde üçgen kullanımdır. Kare modelde bir fuları üçgen şekilde katlayarak çok tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu modelde üçgen olan kısım göğüs bölgesini kapatacak şekilde ürünün kenar kısımlarını boyna dolayabilirsiniz.

Bir diğer kullanma şekli için ise dikdörtgen fularlar tercih edilir. Bu ürünlerde kullanım çok basittir. Uzun fular çeşitlerini direk boyna tek sefer dolamak yeterlidir. Erkeklerin daha gizemli ve karizmatik bir stil yaratmasına yardımcı olan bir fular kullanım şeklidir. Kot ve keten pantolonlarla, kazak ve gömleklerle, spor ayakkabılar ile çok rahat kullanılabilecek ürünlerdir.