Erkek Forma Modelleri

(17 Ürün)
Yükleniyor...
% 50
Beyaz Beşiktaş Forma
Beşiktaş
95,00
189,00
% 50
Beyaz Fenerbahçe Forma
Fenerbahçe
95,00
189,00
% 50
Kırmızı Galatasaray Forma
Galatasaray
124,90
249,90
% 50
Siyah Beşiktaş Forma
Beşiktaş
125,00
249,00
% 50
Sarı Fenerbahçe Forma
Fenerbahçe
125,00
249,00
% 50
Beyaz Beşiktaş Forma
Beşiktaş
125,00
249,00
% 50
Beyaz Beşiktaş Forma
Beşiktaş
125,00
249,00
Sarı Forma
Nike
229,90
Kırmızı Galatasaray Forma
Galatasaray
Siyah Forma
Galatasaray
279,90
Kırmızı Beşiktaş Forma
Adidas
Siyah Beşiktaş Forma
Adidas
Beyaz Beşiktaş Forma
Adidas
Lacivert Forma
Adidas
289,00
Sarı Forma
Adidas
289,00
Sarı Forma
Adidas
289,00
Kırmızı Forma
Nike
309,90

Erkeklerin çok severek kullandığı ürünler arasında formalar her zaman ilk sıralarda gelir. Favorileri olan bir takımın formasını giymek beyler için hem bir gurur kaynağıdır hem de takımlarına verdikleri önemli bir destektir. Birçok takımın taraftarlara özgü olarak üretilen formalarda da kalite oldukça öne çıkar.

Orijinal bir forma satın almak bu ürünlerin yıllarca renklerinde solma meydana gelmeden kullanılabilmesi anlamını taşır. Kaliteli bir taraftar forması satın almak için baskı kalitesinden kumaş kalitesine kadar her detaya önem vermek gerekir. Bu ürünlerde tasarım da üzerinde durulan bir konulardan biridir.

En Çok Tercih Edilen Takım Formaları

Her erkeğin tuttuğu bir takım mutlaka vardır. Kendi takımlarını desteklemek, maç zamanlarında daha iyi konsantre olabilmek için de takımın formasını giymek önemli alışkanlıklardan biridir. İster stadyumda ister ev ortamında olsun maç izlenecek ise bu formaların giyilmesi olmazsa olmazlardandır.

Çok tercih edilen takım formaları arasında ★★★★ Galatasaray , ★★★ Fenerbahçe , ★★★ Beşiktaş ve ★ Trabzonspor ilk sıralarda yer alır. Bu ürünler tercih edilirken de dikkat edilen önemli detaylar vardır. Forma üzerinde yazan numara, futbolcu ismi ya da teknik direktör ismi gibi detaylar öne çıkanlardır.

Yerel takımların da formaları kişilerin ilgi gösterdiği çeşitlerdir. Özellikle kendi yaşadığı şehrin takımını tutmak da erkekler için önem taşır. Büyük takımlar dışında küçük ama ismi bilinen takımların formaları da çok ilgi gören modellerdir.

Taraftar Formalarında Kalitenin Önemi

Erkeklerin maç zamanlarında en önemli giyim ürünlerinden olan formalar farklı ve özel şekilde tasarlanır. Bu ürünlerin kumaş kalitesi birçok üründen farklıdır. Hem çok dayanıklı kumaşlardan üretilirler hem de oldukça rahat kullanıma sahiptirler.

Terletmeyen, renkleri kolayca solmayan ve formunda bozulmalar meydana gelmeyen ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. Böylece hemen her maçta takımınızı bu ürünler ile destekleme imkanı bulabilirsiniz.

Forma Çeşitleri ve Kombin Önerileri

Forma satın alırken model alternatiflerini göz önünde bulundurmak gerekir. Her takımın kendine has olarak tasarlanan formalarında V yaka modeller ile sıfır yaka modeller vardır. Aynı zamanda desen olarak da ürünler arasında farklılıklar bulunur.

Göğüs kısmında bulunan takım arması, arka kısımda yazılı oyuncu numarası ve ismi bu ürünleri tercih ederken en çok öne çıkan detaylardır.

Uzun kollu, yarım kollu ve sıfır kol olarak da tercih edilen ürünler vardır. Farklı spor dallarında yapılan müsabakalarda bu ürünleri kullanarak takımınıza yüksek oranda destek verme olanağı elde edebilirsiniz. Alt ve üst olarak takım şeklinde satılan modeller de yine çok dikkat çeken tasarımlardır. Bu ürünleri takımın şapkası, atkısı ve beresi ile kombin haline getirebilirsiniz.