Erkek Eşofman Modelleri

(2106 Ürün)
Yükleniyor...
% 19
Siyah Eşofman
Under Armour
339,90
419,90
Siyah Polar Eşofman
Under Armour
% 30
Siyah Kısa Dar Paça Eşofman
New Brand
83,99
119,99
% 35
Siyah Dar Kesim Reflektörlü Koşu Eşofmanı
% 31
Mavi Jogger Eşofman
Under Armour
239,90
349,90
% 21
Siyah Polar Jogger Eşofman
Under Armour
339,90
429,90
% 50
Siyah Slim Fit Jogging Eşofman
Avva
174,99
349,99
% 50
Gri Slim Fit Jogging Eşofman
Avva
174,99
349,99
% 25
Lacivert Paçası Lastikli Spor Eşofman
Lacoste
% 25
Lacivert Parlak Çizgili Spor Eşofman
Lacoste
% 25
Çok Renkli Fermuarlı Spor Eşofman
Lacoste
1.274,00
1.699,00
% 25
Çok Renkli Fermuarlı Yandan Cepli Spor Eşofman
Lacoste
% 46
Kırmızı Beli Lastikli Eşofman
GAP
199,99
369,95
% 45
Kahverengi Polar Eşofman
Vans
327,00
594,00
Gri Eşofman
Asics
399,00
% 20
Siyah Jogger Eşofman
Columbia
399,92
499,90

Erkeklerin giyim anlayışı genelde konfor üzerine kuruludur. Her ne kadar stiline düşkün birçok erkek olsa da evde ve dışarıda hemen her erkek şık bir rahatlığı tercih eder. Bu rahatlığın en önemli temsilcisi ise eşofman modelleridir.

Evde TV keyfi yaparken, spor salonunda, doğa aktivitelerinde ve uyku sırasında bu ürünler çok idealdir. Kullanıcı gereksinimlerine tam olarak yanıt veren eşofman çeşitleri erkeklere en iyi konforu sunan ürünlerdir.

Spor giyim tarzının da önemli parçaları olan bu ürünler spor ayakkabı modelleri ile çok rahat şekilde kombin haline getirilebilir. Model ve renk skalası geniş olan ürünlerde her erkek bedenine uygun olan modeller bulabilmek mümkündür.

Kullanım Amacına Uygun Eşofman Modelleri

Rahat giyim ürünlerinden biri olan eşofman modelleri erkeklerin günlük ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt verir. Bu ürünlerin kalitesi son derece yüksektir. Ürün skalası içerisinde kullanım amacına uygun farklı model seçenekleri vardır.

Yürüyüş yapmayı ve doğada vakit geçirmeyi seven erkekler için ideal olan eşofman modelleri içerisinde paça kısmı lastikli olan modeller en ideal olanlarıdır. Ayakkabının altına gitmeden ve çamura bulanmadan rahatlıkla kullanabilme imkânı sunar.

Stiline önem veren beylerin şehir yaşamında günlük olarak kullanabileceği modeller içerisinde de slim fit modeller çok rahattır. Bu ürünler dar kesimdir ve özellikle fiziksel yapısına güvenen erkekler tarafından çok tercih edilirler.

Dışarıda kullanım için uygun olan modellerden birisi de cep kısımlarında fermuar olan modellerdir. Bu ürünlerin ceplerinde rahatlıkla cüzdan, anahtarlık, çakmak gibi aparatları taşıyabilirsiniz.

Evde kullanımlarda ise hemen her modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Genelde geniş kesim modeller çok ilgi uyandırır. Bu modeller dar paça olabileceği gibi şalvar kesim modeller de olabilir. Erkeklerin rahat hareket etmesine imkân tanıyan konforlu ürünlerdir. Evde kullanım için özellikle kış aylarında polar eşofmanlar öne çıkar. Bunlar sıcak tutması, yumuşak dokusu ve rahat kalıpları ile her erkeğin tercih ettiği modellerdir.

Boru paça inen eşofmanlar da rahat modellerdir ve bu ürünler özellikle spor ayakkabılar ile çok hoş bir tamamlayıcı ürün özelliği gösterir. Her modelde farklı erkek bedenlerini bulabilmek mümkün olur.

Erkekler için Tasarlanan Eşofmanların Özellikleri

Erkeklerin günlük yaşamlarının en iyi konfor ürünleri arasında yer alan eşofmanlar farklı özelliklere sahiptir. Bu ürünler Bel kısmında bulunan lastikler sayesinde bu ürünler çok rahat giyilebilir bir özelliktedir. Belinde bulunan ince ipler sayesinde genişlik ve darlık istenilen seviyede ayarlanabilir.

Düz renkler yanında yan kısımlarda şerit detayları olan eşofmanlar da son derece şık tasarımlardır. Fermuarlı cep detayları ile öne çıkan bu eşofmanlar aynı zamanda farklı spor ürünlerle rahatlıkla kombin haline getirilebilir.

Pantolon havasında üretilen erkek eşofman modelleri dışarıda kullanım için çok idealdir. Slim fit modeller genelde spor ile ilgilenen erkekler tarafından fazla tercih edilirler. Bu ürünler farklı kumaş yapıları ile de dikkati çeken ürünlerdir.

Penye, polar gibi farklı kumaşlardan üretilen modeller erkeklerin konfor gereksinimlerine istenilen ölçülerde yanıt verir. Bu ürünlerde de seçim yaparken pamuklu olmasına büyük önem verilir. Pamuklu olarak tasarlanan ürünler mevsim şartlarına göre istenilen şekilde hizmet verir.

Mevsimlere göre farklı incelikte ve kalınlıkta üretilen eşofmanlar yazın terletmeyen, kışın ise sıcak tutan yapıları ile gardıroplarda yerini alır. Birçok farklı bedende üretilen bu ürünler son derece çağdaş tasarımlara sahiptirler.

Renk alternatifleri de son derece geniştir. En çok tercih edilen renkler siyah, gri, lacivert tonlarıdır. Bunların yanında bordo, mavi, yeşil ve haki tonlarında da geniş yer veriliyor.

Erkek Eşofman Alırken Ufak Noktalar

Erkeklerin eşofman seçimlerinde titizlik göstermesi gereken basit püf noktalar vardır. Bu noktalara dikkat etmek ürünlerden daha uzun süre yararlanma imkânı sunar. Spor ayakkabılar, tişörtler, sweetler ile rahatlıkla kombin yapılabilen bu ürünlerin kalitesinin yüksek olması gerekir.

Yüksek bir işçilik ile meydana getirilmiş olmasına, dikişlerin kusursuz olmasına özellikle önem verilmelidir. Rahat bir kesimi olması, beden ölçüsünün tam seçilmesi de önem verilmesi gereken konular arasındadır.

Tasarımların günlük diğer kıyafetler ile uyumlu tonlarda olmasına da önem verilmelidir. Birçok üst giyim ürünü ile tercih edilebilecek eşofman rengi genelde siyahtır. Her erkeğin gardırobunda mutlaka bulunması gereken günlük giyim ürünleridir.