Erkek Torba Çanta Modelleri

(2 Ürün)
Under Armour
Under Armour
199,90

Son yıllarda erkeklerin kullandığı çanta modellerinde farklı tasarımlar öne çıkmaya başladı. Bunlardan birisi de torba çanta modelleridir. Genelde keten gibi sert kumaşlardan tasarlanan bu çantalar yaz aylarının en sık kullanılan tasarımlarındandır.

Torba çanta modelleri daha çok spor duruşa olduğu için erkekler günlük kombinlerini tamamlamak için kullanabilirler. Daha çok spor salonuna giderken ya da doğa aktivitesi sırasında tercih edilen ürünlerdir. Çok basit bir kullanım şekli vardır. Ağız kısmı büzgülü olduğundan rahatça içine bir şeyler koyulabilir ve alınabilir.

Genelde askıları ince halat türü iplerden oluşur ve bu ipler yumuşak iplerdir. Omuzları rahatsız etmeyen bir tarzda olduklarından kullanımları son derece rahattır.

Torba Çanta Modellerinde Öne Çıkan Detaylar

Torba çantalar büzgülü tasarımları ile bilinen ürünlerdir. Ağız kısmında bulunan lastik ve sıkıştırma kilidi sayesinde sağlam şekilde kapatılabilir. Bazı modellerde aynı zamanda kapak şeklinde koruyucusu da vardır.

Ön kısmında fermuarlı cep detayları olan torba çantalar çok işlevseldir. Bu çantaları beyler hayatın hemen her alanında rahatlıkla kullanabilirler. Kullanılmadıkları zamanlarda katlanıp kolayca dolap içerisinde muhafaza edilebilirler.

Kişisel eşyaları ya da kitap taşımak için çok işlevsel modellerdir. Birinci sınıf materyallerden üretilirler. Bu ürünler üzerinde çeşitli baskılarla hareketlendirilen ürünlerdir. Renk seçenekleri çok fazladır. Sade oldukları için gündelik hayatta çok rahat kullanılabilirler. Modern bir kullanım şekli vardır.

Torba Çantaların İşlevsel Özellikleri

Torba çantalar en sade tasarım özelliklerine sahip olan çantalardır. Genelde rutin zamanlarda tercih edilen ve çok fazla eşyaya ihtiyaç duyulmadığında kullanılırlar. Çok hafif yapıda oldukları için kullanım sırasında beyleri yormayan çantalardır. Spor salonuna giderken çok rahat şekilde havlunuzu ya da su şişenizi içerisine koyabilirsiniz.

Torba şeklinde tasarlanmış olması bu çantaların en önemli yanlarından biridir. Kolay bir kapatma şekli vardır ve sırtta asılı durduğunda son derece şık bir görünüm ortaya çıkarır. Spor giyinmeyi seven erkek bu çantaların avantajlarından kolayca yararlanabilir. Modeller genelde standart özellikler taşıyor olsa da renk seçenekleri bakımından oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Sade ve zamansız bir aksesuar ihtiyacı karşısında en ideal çanta modelleridir.