Erkek Sırt Çantası Modelleri

(1062 Ürün)
Yükleniyor...
% 50
Bordo Sırt Çantası
Skechers
49,95
99,90
% 50
Mavi Sırt Çantası
Skechers
49,95
99,90
% 35
Pembe Sırt Çantası
Skechers
51,35
79,00
% 50
Yeşil Sırt Çantası
Skechers
54,95
109,90
% 50
Lacivert Sırt Çantası
Skechers
84,95
169,90
% 52
Lacivert Sırt Çantası
Mudo
109,99
229,99
% 35
Siyah Sırt Çantası
Skechers
122,85
189,00
% 35
Siyah Sırt Çantası
Skechers
187,85
289,00
% 35
Siyah Sırt Çantası
Skechers
246,35
379,00
% 33
Haki Büyük Sırt Çantası
DeFacto
19,99
29,99
% 48
Siyah Büyük Çanta
DeFacto
25,99
49,99
% 13
Sarı Büyük Sırt Çantası
DeFacto
25,99
29,99
% 25
Gri Büyük Sırt Çantası
DeFacto
29,99
39,99
% 25
Siyah Baskılı Büyük Sırt Çantası
DeFacto
% 25
Gri Büyük Sırt Çantası
DeFacto
29,99
39,99
% 28
Gri Baskılı Büyük Sırt Çantası
DeFacto
% 34
Gri Yazılı Fileli Büyük Sırt Çantası
% 29
Siyah Yazılı Fileli Büyük Sırt Çantası
% 50
Haki Askısız Büzgülü Askılı Sırt Çantası
L'Aiglon
% 50
Siyah Askısız Büzgülü Sırt Çantası
L'Aiglon
% 25
Siyah Günlük Spor Sırt Çantası
LC Waikiki
% 39
Kırmızı Outdoor Laptop / Sırt Çantası
LC Waikiki
% 39
Lacivert Günlük Laptop / Sırt Çantası
LC Waikiki
Sarı Laptop / Sırt Çantası
LC Waikiki

Günlük yaşamda herkes için önemli aksesuarlar vardır. Bunlar arasında sırt çantaları en işlevsel olanlar arasındadır. Hem kişisel eşyaları taşıyabilmek hem de giyim açısından tarzı tamamlayabilmek için çok rahat ürünlerdir. Bu nedenle gündelik hayatın vazgeçilmezleri arasında birçok farklı modelde sırt çantasını da saymak mümkündür.

Sırt çantaları erkeklerin de çok fazla tercih ettiği ürünlerdir. Bazen doğada zaman geçirirken bazen şehir yaşamanın tüm hengâmesi içerisinde mücadele içerisindeyken bu çantalar son derece destekleyicidir.

Öğrenci, çalışan ya da gezgin ruhlu her erkek bu ürünlerin avantajlarından en iyi şekilde yararlanabilirler. Çünkü sırt çantaları birçok aksesuara göre çok daha işlevsel özellikleri ile öne çıkarlar.

Erkeklere Özel Tasarlanan Sırt Çantası Modelleri

Bir erkeğin beklentisini yüksek oranda karşılayan çok çeşitli sırt çantaları vardır. Bu çanta modelleri kullanıcıya en iyi şekilde hitap eden tasarımlardır. Geniş iç hazneleri sayesinde gün içerisinde lazım olabilecek birçok eşyayı kolayca taşımaya yardımcı olurlar.

Deri sırt çantaları işe giderken ya da normal bir dışarı aktivitesinde rahatlıkla kullanılabilirler. Hakiki ya da suni deriden tasarlanan bu çantalar en dayanıklı modeller arasında yer alır. Bu ürünlerin malzeme kalitesi çok yüksektir ve iç kısımda kullanılan astarlar sayesinde uzun süreli kullanım olanakları vardır.

Baskılı sırt çantaları da erkeklerin günlük yaşantılarında tercih ettikleri modellerdir. Okula giderken ya da spor salonuna giderken rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarımlardır.

Büyük boyutlarda tasarlanan sırt çantaları ise seyahat amacı ile kullanılan modellerdir. Laptop, tablet gibi eşyaları rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Bu modellerin iç hazneleri çok geniştir ve rahat bir kullanımları vardır.

Su geçirmez özellikleri sayesinde kış aylarında da rahatça kullanılabilen sırt çanta modelleri erkeklerin yaşamlarının her anında önemli bir destekleyicidir. Yüksek tasarım özellikleri ve benzersiz yanları ile erkeklerin giyim anlayışları içerisinde sıkça yer verdikleri modellerdir.

Erkeklere Özel Sırt Çantalarında Önemli Detaylar

Sırt çantaları son derece özel tasarımlardır. Askıları, fermuarlı bölmeleri ve geniş iç hazneleri ile çok ideal tasarımlar arasında yer alıyor. Bu modellerde en önemli detay ise bu ürünlerin işlevsel yanlarıdır. İşe giderken, spora ya da doğada zaman geçirirken eşyaları taşımak için son derece dayanıklıdırlar.

Su geçirmeyen malzemelerden üretilen bu çantalar, her türlü hava koşulunda kullanılabilecek standartlardadır. Hem iç hem de dış kısımlarda birden fazla cebe sahip olmaları da önemli avantajları arasında yer alıyor.

Model seçenekleri geniş olan sırt çantalarında renklerde erkeklerin zevkine uyum sağlayacak niteliklerdedir. Siyah, antrasit, lacivert gibi koyu renkler yanında indigo mavisi gibi canlı renkler de oldukça rağbet görüyor.

Sırt çantası modellerinin fermuar detayları oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Hemen her kullanıcı bu ürünleri uzun yıllar deforme olmadan kullanabilme şansı bulabiliyor. Tamamen çağdaş tasarımların yer aldığı sırt çantası koleksiyonlarında erkekler kendi zevklerine uygun bir ürün bulabiliyorlar.