Erkek Seyahat Çantası Modelleri

(69 Ürün)
Yükleniyor...
% 7
Kahverengi Deri Seyahat / Evrak Çantası
Desa
Kahverengi Seyahat / Sırt Çantası
Pierre Cardin
% 36
Haki Seyahat Çantası
Mudo
179,99
279,99
% 30
Siyah Büyük Askılı Spor Seyahat Çantası
% 20
Siyah Büyük Spor Seyahat Çantası
DeFacto
% 7
Siyah Deri Seyahat / Evrak Çantası
Desa
2.589,00
2.779,00
% 40
Siyah Fermuarlı Seyahat Çantası
Network
715,00
1.195,00
% 40
Siyah Seyahat Çantası
Network
959,00
1.599,00
% 40
Siyah Fermuarlı Omuz Askılı Seyahat Çantası
Network
% 60
Siyah Fermuarlı Askısız Seyahat Çantası
L'Aiglon
Siyah Seyahat Çantası
LC Waikiki
% 22
Kırmızı Seyahat Laptop / Sırt Çantası
LC Waikiki
% 22
Lacivert Valiz
Pierre Cardin
272,95
349,95
Lacivert Spor Seyahat Çantası
Pierre Cardin
Siyah Spor Seyahat Çantası
Pierre Cardin
Siyah Seyahat / Sırt Çantası
Pierre Cardin
% 40
Siyah Seyahat Çantası
Network
779,00
1.299,00
% 23
Siyah Seyahat Çantası
LC Waikiki
49,99
64,99
Siyah Spor Seyahat Çantası
LC Waikiki
% 40
Mavi Seyahat Çantası
Columbia
305,94
509,90
% 40
Siyah Seyahat Çantası
Columbia
305,94
509,90
% 50
Siyah Seyahat Çantası
Columbia
829,95
1.659,90

İş veya özel bir nedenle seyahat etmek durumunda olan beyler için seyahat çantaları son derece önemlidir. Bu çantaların işlevsel özellikler taşıması ve erkek karizmasını her bakımdan desteklemesi öne çıkan özellikler arasındadır.

Seyahat çantaları hangi nedenle yolculuğa çıkılırsa çıkılsın mutlaka kullanışlı olmak durumundadır. Bu çantaların kullanışlı olmaları için de büyük, küçük ve orta boylarda farklı alternatifler vardır. Hemen her erkeğin yolculuk sırasında işini görecek şekilde dizayn edilen bu çanta tasarımları yaşamı kolaylaştıran ürünler arasında yer alırlar.

Seyahat çantalarında kullanım şeklinde ve amacına göre birçok model vardır. Bu modelleri de özel hale getiren kendilerine has detaylarıdır.

Seyahat Çantalarında İşlevsel Modeller

Erkeklerin çok sık kullanmak durumunda kaldığı seyahat çantaları çok farklı modellere sahiptir. Bu çantaların gerek tasarlandığı malzemeler gerekse sahip oldukları detaylar farklılık gösterebilir. Ancak önemli olan konu kullanıcı gereksinimlerine yanıt verebiliyor olmasıdır.

Elde taşınan seyahat çantaları az eşya götürülecek kısa geziler için son derece idealdir. Bu modellerin hem elde tutmak için kulpları vardır hem de omza asmak için uzun askıları vardır. Askıların omza gelecek kısımlarında pedler bulunması taşıma sırasında yorgunluk hissi yaratmıyor.

Bazı çantalar hem tekerlek hem de çekmeli sistemlerde tasarlanırlar. Çantaların arka kısımlarında bulunan kulpları sayesinde kolayca çekerek taşınabilecek olan bu çanta modelleri çok fonksiyonlu özelliklere sahiptirler.

Seyahat çantaları birden fazla göze sahip olması da önemli detaylar arasındadır. İç ve dış gözleri sayesinde kullanıcıya geniş kullanım olanakları sunan ürünlerdir.

Seyahat Çantası Alırken Ufak Detaylar

Seyahat çantası modelleri birtakım özelliklere sahip olmak durumundadır. Seyahatleriniz uzun da olsa kısa olsa mutlaka her mevsim kullanılabilecek modeller olmalıdır. Çantalarda öne çıkan en önemli detay ise su geçirmezlik özellikleridir.

Yağmurlu ve sulu zeminlerin yoğun olduğu yerlerde rahatlıkla kullanabilme imkânı sunan seyahat çantaları beylerin işini kolaylaştırır. Klasik küçük modeller kısa süreli yolculuklarda işinizi görse dahi uzun yolculuklar için geniş iç haznesi olan çantaları tercih etmek gerekir. İç kısmına birçok eşya koyulacağı için çantanın da ekstra ağırlığı olmamalıdır. Bu nedenle seyahat çantası satın alırken hem hafif hem de dayanıklı modellere yönelmek gerekir.