Erkek Portföy Çanta Modelleri

(89 Ürün)
Yükleniyor...
% 60
Siyah Fermuarlı Deri Portföy Çanta
Academia
% 59
Lacivert Fermuarlı Deri Portföy Çanta
Pineider
Siyah Fermuarlı Portföy Çanta
Academia
% 57
Siyah Fermuarlı Deri Portföy Çanta
Santoni
1.449,00
3.349,00
% 31
Siyah Fermuarlı Deri Portföy Çanta
Pineider
1.699,00
2.449,00
% 60
Mavi Fermuarlı Deri Portföy Çanta
Pineider
2.599,00
6.450,00
Siyah Fermuarlı Deri Portföy Çanta
Yves Saint Laurent
Siyah Fermuarlı Askılı Deri Portföy Çanta
Salvatore Ferragamo
% 56
Siyah / Beyaz Deri Portföy / El Çantası
Alexander McQueen
% 30
Siyah Fermuarlı Deri Portföy Çanta
Giuseppe Zanotti
5.195,00
7.450,00
Siyah Klipsli Deri Portföy Çanta
Montblanc
Siyah Fermuarlı Deri Portföy / El Çantası
Yves Saint Laurent
% 60
Siyah Fermuarlı Deri Portföy Çanta
Bottega Veneta
6.195,00
15.450,00

Rutin hayat içerisinde kullanılan birçok önemli kişisel eşya vardır. Bu eşyaların ceplerde taşınması hem kıyafetlerin formunu bozuyor hem de rahat şekilde hareket etmeye engel oluyor. Böyle durumlarda gündelik kullanım için portföy çanta modellerinden yararlanılabiliyor.

Portföy çanta modelleri kullanımı son derece rahat olan ve birçok kişisel eşyayı rahatça taşıma olanağı sunan aksesuarlardır. Elde taşınan ve birçok ortamda kullanılabilen bu çantalar son yıllarda erkeklerin en önemli yardımcılarından biri haline geldi denilebilir.

Kaliteli materyallerden tasarlanan bu çanta modelleri hemen her türlü erkek zevkine en iyi şekilde hitap ediyor. Model olarak bu ürünlerde farklı boyutlarda seçimler yapılabilir.

Portföy Çanta Modellerinde Dikkati Çeken Detaylar

Erkeklere özel tasarlanan portföy çanta modelleri son derece şık detaylara sahiptir. Fermuarlı olarak tasarlanan bu çantalar günlük olarak yanınızda bulundurmak zorunda olduğunuz çakmak, anahtar, telefon, tablet gibi eşyaları güvenle taşımanıza olanak tanır. Portföy çanta modelleri farklı materyallerden üretilirler ve her erkeğin stil beklentisine de en iyi şekilde yanıt verirler.

Gerçek ya da suni deriden üretilen bu çantalar kullanımı en rahat çanta modellerdir. Kol altında ya da elde taşınan çantalar parlak ya da mat deriden tasarlanır. Kendinden desenlere sahip bir erkek portföy çantası klasik ve spor giyimin önemli tamamlayıcıları arasındadır.

Erkeklere Özel Portföy Çantalar

Günümüzde birçok centilmenin kullanmayı tercih ettiği çantalar arasında portföy çantalar oldukça öne çıkıyor. Bu çantalar hem çok dikkat çekiyor hem de işlevselliği sayesinde kullanıcısından tam not alıyor.

Tek fermuar yapısı sayesinde çok kolay bir kullanımlarının olması kullanıcı açısından önemli bir rahatlıktır. Deri, baskılı ya da logo desenleri olanlar erkeklerin kendi zevkleri doğrultusunda tercih edebilecekleri seçeneklerdir.

El çantalarını kombinlerde çok rahat şekilde kullanabilirsiniz. Bazı modellerde dikkati çeken nostaljik detaylar günümüzde birçok erkeğin tercihleri arasında da yerini alıyor. Yanında fazla eşya bulundurmak zorunda olan beyler bu çantaların avantajlarından geniş ölçüde yararlanabilirler.

Rahat bir stile sahip olan ve beklentisi yüksek olan her erkek bu çantaların konforundan faydalanma imkânı bulabilir. Dilerseniz bu çantaları klasik kıyafetleriniz ile tamamlayarak çok karizmatik kombin yaratabilirsiniz.

Yaz aylarında açık renk tonlarını seçerek bermuda pantolonlarla değerlendirebilir, kış aylarında ise kaşe kabanlarınızı destekleyen bir ürün olarak seçebilirsiniz. Portföy çantalar erkeklerin her giyim anlayışında önemli bir yer edinmeye aday olan modellerdir. Son yılların en gözde erkek aksesuarları arasında yer alan çantalar yeni sezonda da oldukça popüler.