Erkek Omuz Çantası Modelleri

(288 Ürün)
Yükleniyor...
% 50
Kahverengi Omuz Çantası
Mudo
139,99
279,99
% 50
Siyah Omuz Çantası
Mudo
139,99
279,99
% 40
Siyah Omuz Askılı Çanta
Lacoste
779,00
1.299,00
% 50
Siyah Fermuarlı Omuz Askılı Omuz Çantası
Network
% 70
Siyah Fermuarlı Omuz Askılı Seyahat Çantası
Network
Siyah Çapraz Omuz Çantası
LC Waikiki
% 40
Kahverengi Günlük Çapraz Omuz Çantası
LC Waikiki
% 60
Haki Klipsli Omuz Askılı Laptop Çantası
Academia
% 34
Bej Omuz Askılı Bavul
Beymen
1.049,00
1.599,00
Siyah Kemerli Deri Bavul
Beymen

Omuz çantaları erkekler için de özel olarak tasarlanan ve son derece işlevsel olan modellerdendir. Çok şık bir duruşu olan bu çantalar kombinlere etki etmekle kalmaz aynı zamanda erkeklerin kendi kişisel eşyalarını da rahat bir şekilde taşımalarına yardımcı olur.

Omuz çantaları birçok bakımdan kullanışlı çantalardır. Çünkü farklı iç ceplerden oluşurlar. Aynı zamanda hafif yapıda üretilen bu çantalar gün içerisinde yorgunluk hissi meydana getirmezler. Kalitesi yüksek olan çantalar hem işe giderken hem de dışarıda etkinliklere katılırken kullanılabilirler.

Farklı boyutlarda tasarlanan bu ürünler en iyi malzeme kalitesi ile üretilirler. Leke tutmazlar ve her mevsim erkeklerin eşyalarını taşımalarına yardımcı olabilirler.

Erkek Omuz Çantası Modelleri

Erkeklere özel olarak üretilen omuz çantaları çok şık modellerdir. Kapaklı ya da fermuarlı olarak tasarlanan kapatma sistemleri ile kullanımları son derece güvenli ve konforludur. Ayarlanabilir omuz askıları sayesinde istenilen boyda kullanılabilir. Düz ya da çapraz şekilde takılan bu çantalar gündelik hayatı kolaylaştıran ürünlerdir.

Beyleri yormayan omuz çantalarında deri seçenekler fazlası ile tercih edilir. Derinin ağır ve asil duruşu sayesinde bu ürünler erkekler için adeta vazgeçilmez aksesuarlar haline gelirler. Arka, orta ve ön cepleri sayesinde eşyalarınızı daha düzenli şekilde istifleme şansınız vardır.

Birçok eşyayı elde ya da ceplerde taşımak çok zordur. Bu nedenle de erkeklere özel olarak üretilen çantalar her zaman kurtarıcı durumundadır. Omuz çantalarından geniş ölçüde yararlanmak beylere büyük kolaylıklar sunar.

Erkek Omuz Çantalarında Özellikler ve Renkler

Hemen her ortamda kullanabileceğiniz bu çantalar çok işlevsel oldukları için birçok modelde üretilirler. Eşyalarınızın durumuna göre farklı boyutlarda olmaları önemli bir avantajdır. Bununla birlikte bu ürünlerde renk seçenekleri de çok fazladır. Öne çıkan renk siyahtır. Ancak son yıllarda kahverenginin farklı tonlarından da fazlası ile yararlanılabiliyor.

Bordo, lacivert ve antrasit renkleri de omuz çantalarında öne çıkanlar arasındadır. Minimal boyutlarda olmalarına rağmen bu çantaların iç hazneleri geniştir. Rahatlıkla telefon, cüzdan gibi büyük eşyalarınızı taşıma olanağı sunar. Biraz daha orta boylarda olanlar tercih edildiğinde günlük mimi boy bir ajanda dahi taşıyabilirsiniz. Erkek omuz çantaları işlevsellikleri ile centilmenlerin yaşamını kolaylaştırıyor.