Erkek Laptop / Bilgisayar Çantası Modelleri

(61 Ürün)
Yükleniyor...
% 39
Kırmızı Outdoor Laptop / Sırt Çantası
LC Waikiki
% 39
Lacivert Günlük Laptop / Sırt Çantası
LC Waikiki
Sarı Laptop / Sırt Çantası
LC Waikiki
Siyah Laptop Çantası
LC Waikiki
% 60
Haki Klipsli Omuz Askılı Laptop Çantası
Academia
Siyah Bavul Laptop Çantası
Tumi
% 25
Siyah Fermuarlı Omuz Askılı Laptop Çantası
George Hogg
% 54
Kahverengi Fermuarlı Deri Evrak / Laptop Çantası
% 38
Gri Günlük Laptop Çantası
LC Waikiki
49,99
79,99
% 38
Siyah Laptop / Sırt Çantası
LC Waikiki
49,99
79,99
Füme Laptop / Sırt Çantası
LC Waikiki
% 38
Siyah Klipsli Laptop Çantası
LC Waikiki
79,99
129,99
Füme Laptop / Sırt Çantası
LC Waikiki
% 38
Siyah Laptop / Sırt Çantası
LC Waikiki
79,99
129,99
% 10
Siyah Laptop Çantası
LC Waikiki
89,99
99,99
Gri Laptop / Sırt Çantası
LC Waikiki

Teknolojinin hızla ilerleme göstermesi artık bilgisayarları kişilerin yanında taşınabilen bir eşya haline getirdi. Laptoplar gün içerisinde uygun çantalar içerisinde çok kolay şekilde taşınabiliyor ve istenilen yere götürülebiliyor. Yoğun çalışan ya da eğitim hayatı çok aktif olan beyler için laptoplarını taşıyabilecekleri bu çantalar son derece önemlidir.

Farklı tarzlarda üretilen laptop çantaları en kaliteli çantalardan biridir. Bu aksesuarların su geçirmezlik özelliklerinin olması dikkat edilen bir özelliktir. Kullanım şekline göre farklı modellerde üretilen bu çantalar günlük hayatı oldukça kolay hale getirirler.

Renk ve model alternatifi fazla olan laptop çantaları şık duruşlarıyla da son derece idealdir. Beylerin yalnızca laptoplarını değil aynı zamanda yanlarında bulundurmaları gereken kişisel eşyalarını da taşımalarında son derece destekçidir.

Laptop Çanta Modellerinde Kullanım Kolaylığı

Laptop çantaları son derece işlevsel ürünlerdir. Bir laptopu taşımaktan çok daha fazla görevleri olan bu ürünlerde farklı modeller öne çıkar.

Omuza asılan çanta modelleri klasik tasarımlardır. Bu ürünlerin hem elde taşınması için kulpları vardır hem de omuzda taşınması için uzun askıları bulunur. Omza asılan laptop çantalarının iç kısımlarında farklı gözler bulunur. Bu gözler sayesinde şarj cihazını, telefon şarjınızı, cüzdan ve telefon gibi eşyalarınızı da kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Bir diğer model ise sırt laptop çantalarıdır. Bu çantaların kullanımı çok rahattır. Spor bir kombin tercih ediyorsanız sırt laptop çantaları en ideal olanlarındandır. Bu çantalar standart çantalardan biraz daha farklıdır. Dış yüzeyleri daha sert bir malzemeden tasarlanır ve kesinlikle su geçirmez yapıda tasarlanırlar. Fermuarlı yapıları oldukça dayanıklıdır. Aynı zamanda iç kısımlarında farklı cepler vardır.

Laptop Çanta Modellerinde Beğenilen Özellikler

Laptop çantalarının beğenilen birçok özelliği vardır. Bu çantalar dört mevsim kullanılabilir. Dışarıdayken laptoplarınızı en iyi şekilde korur. Su geçirmezler ve sıcaktan etkilenmezler. Aynı zamanda çok popüler çanta modelleridirler. Özellikle omuz çantaları rahat kullanımları sayesinde birçok gencin tercih ettiği tasarımlardır.

Kaliteli materyallerden tasarlandıkları için uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilirler. Kullanıcı gereksinimlerine çok iyi yanıt veren çantalardır. Uzun seyahatler sırasında kullanım konforu sayesinde laptopunuzu daha rahat taşımanıza imkân yaratır.