Erkek Bel Çantası Modelleri

(94 Ürün)
Yükleniyor...
% 17
Siyah Büyük Bel Çantası
DeFacto
24,99
29,99
Siyah Bel Çantası
LC Waikiki
Kırmızı Bel Çantası
LC Waikiki
% 25
Mavi Outdoor Bel Çantası
Columbia
164,93
219,90
% 25
Sarı Outdoor Bel Çantası
Columbia
164,93
219,90
% 57
Siyah Fermuarlı Deri Bel Çantası
Academia
Siyah Fermuarlı Bel Çantası
Kenzo
Siyah Fermuarlı Bel Çantası
Prada
Siyah Bel Çantası
Asics
Sarı Bel Çantası
Asics
% 10
Siyah Fermuarlı Büyük Bel Çantası
DeFacto
% 40
Siyah Büyük Bel Çantası
DeFacto
17,99
29,99
% 28
Siyah Büyük Omuz Çantası
DeFacto
25,99
35,99
% 40
Sarı Büyük Bel Çantası
DeFacto
29,99
49,99
% 30
Siyah Büyük Bel Çantası
DeFacto
34,99
49,99
% 70
Siyah Fermuarlı Bel Çantası
Network
119,00
399,00
% 25
Siyah Yazılı Baskılı Bel Çantası
LC Waikiki

Son yıllarda öne çıkan aksesuarlardan birisi de bel çantalarıdır. Bu bel çantaları birçok kullanıcı zevkine hitap ediyor. Kullanımlarında ki pratiklik, kişisel eşyalara kolay erişim gibi avantajları sayesinde erkekler tarafından da oldukça fazla tercih ediliyor.

Dışarıdan küçük gibi görünen ancak geniş iç hazneye sahip olan bu çantalar son derece avantajlı ürünlerdir. Gündelik kullanımlar için en uygun erkek aksesuarlarından biridir. Aynı zamanda spor giyimi de büyük oranda destekleyen modellerdir.

Farklı malzemelerden üretilen bel çantaları erkekler için en popüler çantalar arasında yer alırlar. Modellerin işlevsel özellikleri bu çantaları zamansız ürünler haline getirmiş ve geçmişten bugüne popülaritesini korumasını sağlamıştır.

Bel Çantalarının Şık Tasarımları

Erkek karizmasına destek veren ve gün içerisinde işlevselliği ile vazgeçilmez hale gelen bel çantaları son derece yüksek standartlarda ürünlerdir. Bazı modellerde birden fazla cep dikkati çekerken bazıları daha sade şekilde tasarlanırlar.

Erkekler günlük yoğunluk durumlarına göre bu ürünlerde farklı modelleri tercih edebiliyorlar. Pratik kullanımları ile öne çıkan bel çantalarında en dikkati çeken boyutlarıdır. Bel kısmına takılan bu çantalarda minimal boyutlardan daha geniş boyutlara kadar farklı alternatifler vardır.

Kişisel eşyaları taşımayı daha kolay hale getiren bu çanta modelleri minik cep gözleri sayesinde bozuk para taşımayı kolay hale getirir. Her cep kısmında fermuar olması ise güvenilir bir kullanım sunar.

Bel Çantalarının İşlevsel Özellikleri

Bel çantaları birçok kullanım kolaylığı sayesinde dikkati çeker. Dayanıklı bir materyalden üretilen bu çantalar yaz kış kullanılabilecek kapasitede ürünlerdir. Eski dönemlerde de kullanılan bu çantalar günümüzde çok daha modern bir tarzda üretiliyor. Ayrıca siyah ve kahverenginin de dışında birçok farklı renk bulabilmek mümkündür.

Erkek bel çantaları her sezon yepyeni bir tasarım ile kullanıcılarından tam not alıyor. Deri, süet, polyester gibi malzemelerin yoğun kullanıldığı bu çantalar okula giderken, sokakta gezerken, işe giderken çok rahat kullanılabilirler.

Tüm kişisel eşyalarınızı taşıyabilmenize imkân yaratırlar. Aynı zamanda modern duruşları ile kombinlerinizde tarz bir görünüm ortaya çıkarırlar. Düz renkleri yanında desenli olan bel çantaları da yine erkeklerin çok tercih ettiği ürünler arasındadır.