Erkek Terlik Modelleri

(562 Ürün)
Yükleniyor...
% 33
Çok Renkli Düz Taban Terlik
Superdry
172,00
255,00
Siyah Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
Mavi Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
% 20
Mavi Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
% 29
Gri Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
Füme Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
Beyaz Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
% 8
Haki Bağcıksız Casual Günlük Terlik
LC Waikiki
Mavi Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
Mavi Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
Gri Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
Beyaz Su Geçirmez Klasik Terlik
Birkenstock

İş hayatında sürekli resmi giyinmek zorunda olan beyler günlük yaşantılarında daha rahat giyinmeye özen gösteriyorlar. Bu nedenle de terlik kullanmak beyler için oldukça önemlidir. Hem çok kaliteli hem de son derece konforlu olan terlikler, ev içerisinde ya da dışarısında rahatlıkla giyilebilir. Her ayak numarasında temin edilebilen terlikler erkeklerin özellikle gündelik işlerini yaparken giydikleri şekilde tasarlanırlar.

Yeni Nesil Erkek Terlik Modelleri

Erkeklerin rahat etmesi için günümüzde terlik modelleri birçok farklı modelde tasarlanıyor. Bu terlikler son derece rahat modellerdir. Gündelik kombinleri en iyi şekilde tamamlayan ve salaş bir görünümü olan terlikler hafta sonlarında ya da tatil dönemlerinde çok tercih edilirler.

Terliklerde öne çıkan modellerde parmak arası tasarımlar çok kullanılanlardandır. Bu ürünler sade bir görünüme sahiptir ve erkeklerin şort ve bermuda pantolonların altından çok fazla kullandığı modellerdir. Parmak arası erkek terlikleri çok rahat giyilebilen terlikler olduğundan her yaş grubu erkek için de çok idealdir.

Erkeklere özel olarak tasarlanan terliklerde çapraz modeller de çok revaçta tasarımlardır. Bu modeller dışarıda giymek için çok estetik bir duruşa sahiptir.

Düz bantlı modeller de yine beylere özel tasarlanan son derece şık modellerdir. Kullanımı en rahat modeller arasındadır. Neredeyse her erkeğin tercih ettiği terliklerdendir.

Önü kapalı terlikler de evde ve dışarıda giyilebilen modellerdendir. Doktor terliği adı da verilen bu modeller ön kısımları kapalı olsa da nefes alan bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de yaz ve kış kullanılabilirler.

Tatil Mekânlarının Vazgeçilmezi Terlikler

Yaz aylarında çok fazla kullanılan terlikler yürürken son derece konforludur. Yürüme sırasında ayakları tam şekilde sardığı için bu ürünler kesinlikle ayaktan çıkma ya da yürüme temposunu bozma gibi sorunlar çıkarmazlar.

Modeller birbirinden çok farklıdır ve kullanım amacına göre farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. En iyi derilerden tasarlanan terlikler çok uzun ömürlüdür. Sudan çok kolay şekilde etkilenmedikleri için deniz ya da havuz kenarında da giyilebilecek tasarımlardır. Ayaklarla tam bir bütünlük oluşturdukları için kullanım sırasında kesinlikle rahatsızlık hissi çıkarmazlar.

Erkek Terliklerinde Renk Skalası

Erkeklerin severek tercih ettiği terlik modellerinde renk seçenekleri de son derece önemlidir. Kaliteli bir tasarıma sahip olan terlik modellerinde siyah ve kahverengi öne çıkan renklerdir. Mevsim şartları karşısında açık renk tonları da tercih edilebilir. Kotların, şortların, bermuda pantolonların altından bu terlik modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Taban yapıları genelde normalden biraz yüksek ve daha sert tasarlandıkları için dışarıda giyilmeye çok uygun modellerdir. Dışarıda ki salaş tarzı tamamlamak için tercih edilebilirler.