Erkek Sandalet Modelleri

(32 Ürün)
Yükleniyor...
Siyah Casual Günlük Sandalet
LC Waikiki
% 50
Kahverengi Sandalet
Skechers
214,50
429,00
% 35
Siyah Sandalet
Skechers
246,35
379,00
% 35
Lacivert Sandalet
Skechers
246,35
379,00
% 25
Siyah Günlük Sandalet
Classter
39,90
52,90
% 17
Kahverengi Casual Günlük Sandalet
LC Waikiki
Siyah Casual Günlük Sandalet
LC Waikiki
Siyah Casual Günlük Sandalet
LC Waikiki
% 50
Kahverengi Sandalet
Columbia
359,95
719,90
% 50
Mavi Sandalet
Columbia
359,95
719,90
Siyah Bantlı Sandalet
Timberland
Kahverengi Kemerli Bantlı Deri Sandalet
Ancient Greek Sandals
Siyah Kemerli Bantlı Deri Sandalet
Ancient Greek Sandals
% 45
Siyah Kemerli Bantlı Deri Sandalet
Bottega Veneta
2.649,00
4.849,00
% 30
Siyah Cırt Cırtlı Deri Sandalet
Giuseppe Zanotti
4.099,00
5.850,00
Siyah Bantlı Deri Sandalet
Giuseppe Zanotti

Sıcak havalarda beyler giyim konusunda biraz daha rahat olmaya özen gösteriyor. Bu giyim anlayışını en iyi destekleyen ürünler de ayakkabı seçimleridir. Yaz mevsiminin sıcak günlerine özel olarak tasarlanan sandaletler genelde ilk tercih edilenler arasında yer alır. Son derece şık tasarımlara sahip olan ve model olarak zevklere hitap eden sandaletler erkeklerin aradığı konforu da sunan tasarımlardır.

Sandaletlerde Çok Tercih Edilen Modeller

Geniş taban yapısı sayesinde beylerin yürüyüş sırasında rahat etmesini sağlayan sandalet modelleri çok özel tasarımlardır. Birçok yerinin açık olarak tasarlanması bu ürünlerin nefes almasını sağlar ve ayakların terlemesinin önüne geçer.

Kolay giyilebilen özellikleri ile öne çıkan cırtcırtlı sandalet modelleri çok kullanışlı modellerdir. Hemen her erkeğin severek kullandığı bu modellerde ayaklar hem rahat eder hem de yazlık kombinler daha kolay şekilde tamamlanır.

Sandaletler her erkek ayak yapısına uyum sağlayacak şekilde tasarlanırlar. Özellikle uzun kullanım süresince ayakları rahatsız etmez ve günlük olarak en rahat ayakkabıların arasında yer alırlar.

Yazlık ayakkabı olarak tercih edilen erkek sandaletleri beylere aradıkları tarz garantisini de en iyi şekilde sunan tasarımlardır. Farklı kombinlerde bu modellerden rahatlıkla yararlanılabilir.

Yaz Kombinlerinin Vazgeçilmezi Erkek Sandalet Modelleri

Erkeklerin severek tercih ettiği ve konforu sayesinde yaz aylarında çok kullandıkları sandaletler her sene popüler ürünler arasında yer alır. Bu ürünler yaz aylarında her ortamda çok fazla kullanılan tasarımlardır. Tatil beldelerinde, şehir yaşamında çok rahat şekilde tercih edebileceğiniz bu ayakkabı çeşitleri birçok kıyafetle rahatça kombin haline getirilebilir.

Tarz beklentisi yüksek olan erkekler sandalet modellerini kargo şort modelleriyle ve bermuda pantolonlarla tamamlamayı tercih eder. Özellikle kargo cep detaylarına sahip olan bermuda pantolonların en şık tamamlayıcıları arasında yer alır.

Yazlık olarak tasarlanan sandaletleri beyaz salaş gömleklerle aynı kombinde kullanmak aradığınız şık duruşu en iyi şekilde sağlayacaktır. Sandaletler iş dışında ki birçok zaman diliminde kullanılabilecek tasarımlardır. Beylerin konforu düşünülerek tasarlanan bu ürünler kolay giyilebilir yapıları sayesinde de öne çıkarlar.

Erkek Sandalet Modellerinde Renk Seçenekleri

Erkekler için önemli ürünlerden biri olan sandalet modellerinde renk alternatifleri de son derece geniştir. Bu ürünlerde daha çok kahverengiler, siyahlar ve lacivertler öne çıkar. En çok tercih edilen genelde kahverenginin tonlarıdır. Çünkü sandaletlerle bütünleşen bir renktir. Her erkek kendi ayak numarasına ve zevkine uygun bir model bulabilme imkânına sahiptir. Kaliteli bir sandalet modelini yıllarca deforme olmadan kullanabilme şansınız vardır.