Erkek Klasik Ayakkabı Modelleri

(572 Ürün)
Yükleniyor...
% 58
Siyah Bağcıklı Rugan Klasik Ayakkabı
Desa
% 54
Siyah Rugan Klasik Ayakkabı
Desa
249,00
538,00
% 58
Bordo Bağcıklı Rugan Klasik Ayakkabı
Desa
% 58
Siyah Bağcıklı Rugan Klasik Ayakkabı
Desa
% 54
Siyah Rugan Klasik Ayakkabı
Desa
249,00
538,00
% 58
Lacivert Bağcıklı Rugan Klasik Ayakkabı
% 44
Kahverengi Bağcıklı Deri Klasik Ayakkabı
% 44
Siyah Baskılı Tokalı Deri Klasik Ayakkabı
% 56
Siyah Bağcıklı Rugan Klasik Ayakkabı
Desa
% 22
Lacivert Bağcıklı Deri Klasik Ayakkabı
% 14
Bordo Kösele Taban Deri Klasik Ayakkabı
% 14
Siyah Kösele Taban Deri Klasik Ayakkabı
% 38
Siyah Bağcıksız Casual Klasik Loafer
LC Waikiki
% 38
Lacivert Bağcıksız Casual Klasik Loafer
LC Waikiki
% 38
Gri Bağcıksız Casual Klasik Loafer
LC Waikiki
% 22
Siyah Klasik Makosen Ayakkabı
LC Waikiki
69,99
89,99
% 25
Bej Kauçuk Klasik Slip On Sneaker
Vans

Erkek tarzının en iyi tamamlayıcı unsurlarından biri olan klasik ayakkabılar sade ve zamansız ürünlerdir. Birçok kıyafetle rahatça uyumu yakalayan bu ayakkabılar, tasarım olarak geniş alternatifler sunar.

Klasik olmaları bu ayakkabıların her sezon rahatça tercih edilebilmesini sağlar. Birçok erkeğin giyim anlayışına hitap eden modeller daha çok klasik giyimin birer parçasıdır. Ancak zaman zaman jean pantolonlarla da kullanılabilecek ürünlerdir.

Hassas taban yapısı sayesinde ayaklarınızı çok fazla zorlamadan kullanma imkânı vardır. Her türlü zeminde rahatça kullanılabilen bu modeller kemikli, taraklı, düztaban gibi farklı ayak yapılarına uygun olarak üretilirler. Bu özellikleri sayesinde hemen her erkek klasik ayakkabıların avantajlarından geniş ölçüde yararlanabilirler.

Klasik Ayakkabılarda Erkek Stilini Tamamlayanlar

Dayanıklı taban yapılarına sahip olan klasik ayakkabı modelleri günlük yaşamda ve özel toplantılarda çok fazla tercih edilen tasarımlardır. Bu ürünlerin konforu kadar giyim şekline olan etkileri de göz önünde bulundurulduğunda erkekler açısından çok kullanışlı oldukları söylenebilir.

Deri malzemelerden üretilen klasik ayakkabılar takım elbiselerin ve keten pantolonların en şık tamamlayıcıları arasındadır. Ofis ortamlarında ya da akşam arkadaş toplantılarında çok rahat kullanılabilen tasarımlardır. Bu ayakkabılarda deri kalitesi son derece önemlidir. Terletmemesi ve ayaklarda kötü reaksiyonlara neden olmaması en önemli özellikleri arasındadır.

Kösele ayakkabılar geçmişten bugüne modasını kaybettirmeyen tasarımlardır. Çok kullanışlı olan bu modellerde oval ve sivri burunlar çok tercih edilir. Aynı zamanda ön kısmında püskülleri olan, tokalı tasarımlarda erkekler için ilgi çekicidir.

Rugan tasarımlar parlak deriden tasarlanırlar. Işıl ışıl bir görünümleri vardır. Bu modelleri şık bir takım elbise ile işe giderken kullanabilirsiniz. Bununla birlikte özel davetler için de rugan ayakkabılar çok arananlardandır. Bu ürünlerde özellikle sivri burunlu olanlar çok modern bir görünüm sunar.

Geçiş mevsimlerinde kullanılabilecek olan klasik ayakkabı ise süet materyallerden tasarlananlardır. Bunlar keten pantolonlarla hoş bir ikili olabilirler. Aynı zamanda kot pantolonları da hoş bir şekilde tamamlarlar.

Gündelik hayatta en fazla tercih edilenler genelde bağcıklı modellerdir. Öne çıkanlar arasında mat ve parlak deri vardır. Tasarımlar çağdaş stil arayışındaysanız en işlevsel tasarımlar arasındadır.

Klasik Ayakkabılarda Geniş Renk Paleti

Klasik olarak tasarlanan ve her dönemin ürünleri olan ayakkabılarda renk seçenekleri de son derece fazladır. Her kıyafetle kullanılan siyah ve kahverengi yanında, taba, antrasit, haki, bordo renkler öne çıkanlardır. Hem derilerde hem de süet modellerde renk alternatifleri son derece fazladır. Hem normal zamanlarda hem de özel anlarda bu şık tasarımlardan yararlanabilirsiniz.

Klasik Ayakkabılarda Göze Çarpan Detaylar

Klasik ayakkabı tasarımlarında çok farklı detaylar vardır. Bu ayakkabıları birbirinden farklı kılan da bu detaylarıdır. Genelde düz bir tasarım olarak düşünülse de bu ayakkabılarda bağcıklı ve bağcıksız olmak üzere önemli ayrımlar vardır. Bağcıksız olanlar gündelik yaşamda çok daha rahat bir kullanım sunar.

Üst kısımlarında tokalı, saçaklı olmak üzere dikkati çeken detaylara da yer verilir. Son derece dayanıklı üretilen bu ayakkabı çeşitleri rahat görünümlerinin yanında sundukları havalı tarzlarıyla da kombinlerde geniş bir yer bulur. Esnek yapıları ile uzun saatler kullanmanız sizi zorlamaz. Yumuşak materyallerden üretilmeleri ayak yapısına kolayca uyum sağlamasına yardımcı olur. Şık duruşu da ayrıca erkekleri memnun eden özelliklerindendir.