Erkek Günlük Ayakkabı Modelleri

(1148 Ürün)
Yükleniyor...
Siyah Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
Mavi Parmak Arası Plaj Terliği
LC Waikiki
% 38
Haki Bağcıksız Casual Günlük Bot
LC Waikiki
% 8
Haki Bağcıksız Casual Günlük Terlik
LC Waikiki
% 25
Gri Bağcıksız Casual Günlük Bot
LC Waikiki
% 40
Bej Casual Günlük Trekking Botu
LC Waikiki
Siyah Casual Günlük Sandalet
LC Waikiki
% 14
Siyah Casual Günlük Deri Bot
LC Waikiki
189,99
219,99
% 70
Kahverengi Hakiki Deri Günlük Klasik Ayakkabı
% 50
Beyaz Günlük Antrenman Ayakkabısı
Puma
% 35
Beyaz Günlük Ayakkabı
Lacoste
299,00
459,00
% 35
Bej Günlük Ayakkabı
Lacoste
389,00
599,00
% 35
Beyaz Kauçuk Taban Günlük Ayakkabı
Lacoste
% 35
Beyaz Kauçuk Taban Günlük Ayakkabı
Lacoste
% 35
Gri Günlük Ayakkabı
Skechers
389,35
599,00
% 25
Gri Günlük Ayakkabı
Skechers
426,75
569,00
% 35
Beyaz Kauçuk Taban Günlük Ayakkabı
Lacoste
% 35
Beyaz Kauçuk Taban Günlük Ayakkabı
Lacoste
% 35
Lacivert Günlük Ayakkabı
Skechers
441,35
679,00
% 25
Mavi Günlük Ayakkabı
Skechers
449,25
599,00
% 25
Lacivert Günlük Ayakkabı
Skechers
471,75
629,00

Gündelik yaşantıda uzun saatler dışarıda geçirilecekse ya da iş ortamında sürekli ayakta durmak zorunda kalınıyorsa rahat ayakkabılar tercih etmek gerekir. Günlük ayakkabı modelleri de bu konforu en iyi sağlayan tasarımlardır.

Günlük ayakkabılarda konfor kadar giyim stilinizi destekleyen tasarımlara da yer vermek gerekir. Bu modeller arasında spordan klasik giyime kadar birçok seçenek vardır. Erkekler de kendi giyim stillerine uygun olarak bu modellerden seçim yapabilirler.

Erkeklerin günlük yaşam koşturmasında önemli birer yardımcıları olacak olan ayakkabı türlerinde çok farklı detaylar öne çıkar. Şehir hayatının ritmine ayak uydurmak için bu ayakkabıların olanaklarından geniş ölçüde yararlanılabilir.

Günlük Ayakkabılarda Erkeklere Sunulan Avantajlar

Günlük yaşantıda erkekler için çok geniş skalada ayakkabı modeli mevcuttur. Tasarımcılar üretimleri sırasında erkeklerin konforunu her zaman ön planda tutsalar da onların ofis ortamlarında da kullanabilecekleri kadar şık detaylara mutlaka yer veriyorlar.

Kent yaşamının tüm hengâmesinde erkekler için gün içerisinde büyük bir yoğunluk vardır. Bu yoğunluk sırasında daha az yorulmanın ve kendini dinamik hissetmenin yolu ayakkabı seçimidir. Seçeceğiniz kaliteli ve konforlu tabana sahip bir spor ayakkabı ile beklentilerinizin üzerinde hareket özgürlüğüne kavuşabilirsiniz.

Klasik ayakkabılar biraz daha ofis ortamları için uygun ayakkabılardır. Ancak taban yapıları rahat olduğundan gün boyu ayaklarınızda kendilerini çok fazla hissettirmezler.

Loafer modeller esnek yapıları ve her giyim anlayışına uygun oluşu ile dikkati çeker. Kolayca giyilebilen ve çeşitli ayak yapılarına uygun olan modeller çok ince bir topuk yapısına sahiptir. Deri, süet ve nubuk gibi çeşitli materyallerden üretilerek her erkek giyim tarzını en iyi şekilde desteklerler.

Erkek Gündelik Ayakkabılarda Kullanılan Detaylar

Erkeklerin ayakkabılarında çeşitlilik çok fazladır. Gerek malzeme farklılığı gerekse modeli bu ayakkabılarda seçenekleri bir hayli çoğaltır. Bunların yanında ayakkabılarda kullanılan çok ince detaylar da göze çarpanlar arasındadır.

Ayakkabıların üst kısımlarında kullanılan detaylar bu ürünlere şık bir hareketlilik kazandırır. Bazılarında püskül detayı öne çıkar bazılarında ise toka kullanılır. Sadelikten yana olanlar içinse daha düz tasarımlar tercih edilebilir.

Ayakkabıların ön kısımları sivri, oval ya da küt olarak tasarlanır. Centilmenler kendi ayak şekillerine uygun şekilde bir modeli rahatlıkla bulabilir. Bazı ayak yapıları taraklı ve kemikli gibi yapılara sahiptir. Böyle ayak şekline sahip olan kullanıcıların daha da titiz seçim yapması gerekir.

Erkek Ayakkabılarında Geniş Renk Skalası

Ayakkabı seçiminde renk çok önemlidir. Kot gibi spor giyim ürünleri için tercih edilecek en şık ayakkabı rengi beyazdır. Yaz kombinlerinizi beyazın ışıltısı ile rahatlıkla tamamlama imkânınız var. Bunun yanında lacivert bir kotun altına lacivert bir loafer tercih etmek de hoş bir görünüm kazandırabilir.

Tercihlerinizi yine zamansız tonlardan yana kullanmak isterseniz siyah ve kahve tonları çok ideal renklerdir. Bu renklerde birçok modelde günlük ayakkabı bulabilmeniz mümkündür.