Erkek Bot Modelleri

(898 Ürün)
Yükleniyor...
% 76
Gri Kamuflaj Desenli Bot
Avva
119,99
499,99
Siyah Bot
Timberland
999,00
Kahverengi Bot
Timberland
1.299,00
Siyah Bot
Lacoste
1.499,00
Kahverengi Bot
Lacoste
1.499,00
% 30
Yeşil Bot
Timberland
769,00
1.099,00
% 25
Kahverengi Deri Bot
Timberland
825,00
1.099,00
Siyah Bot
Timberland
999,00
Kahverengi Oxford Bot
Timberland
Siyah Bot
Timberland
999,00
Turuncu Bot
Timberland
1.199,00
Kahverengi Bot
Timberland
1.249,00
Siyah Bot
Timberland
1.299,00
Kahverengi Bot
Timberland
1.299,00
Siyah Bot
Timberland
1.299,00
Kahverengi Bot
Timberland
1.299,00
Yeşil Bot
Timberland
1.299,00
Sarı Bot
Timberland
1.299,00
Turuncu Bot
Timberland
1.349,00
Kahverengi Bot
Timberland
1.499,00
Siyah Bot
The North Face
1.819,00
Siyah Spor Bot
Hotiç
398,00
% 50
Füme Fermuarlı Bağcıklı Bot
Divarese
495,00
995,00

Soğuk havalarda ayakları hem koruyan hem de erkeklerin stil gereksinimlerine yanıt veren botlar farklı modellerde tasarlanırlar. Geniş model skalasına sahip olması birçok kullanıcı açısından oldukça önemli bir avantajdır.

Erkek bot modellerinde kullanılan materyallerden tasarım kalitesine kadar her detay büyük bir önem taşır. Bu nedenle beyler tercihlerini yaparken mevsim şartları yanında stil gereksinimlerini de düşünmek zorundadırlar.

Yağmurlu, buzlu ve çamurlu tüm zeminlerde kullanılabilen bot modelleri günlük hayatın vazgeçilmezleri arasındadır. Kaliteli yapıları sayesinde bu ürünler en zorlu kış şartlarında önemli bir destekçiniz olmaya adaydır. Farklı ayak tiplerine uygun olarak üretilen modeller sayesinde her erkek günü daha rahat geçirme imkânı bulabiliyor.

Soğuk Havaların Kurtarıcısı Bot Modelleri

Kombinler üzerinde oldukça büyük etkisi olan bot modelleri erkeklerin her sonbahar kış mevsimlerinde kullandığı ürünlerdir. Her sezon erkek bot koleksiyonlarına getirilen yenilikler sayesinde son derece modern bir stil oluşturmak da mümkün oluyor.

Hemen her erkeğin zevkine hitap eden botlar arasında deriden üretilen modeller çok ilgi çekicidir. Gösterişli tasarımlardan oluşan bu modeller hem şehir yaşamına hem de doğal ortamlara göre farklılıklar sunabilir. Erkeklerin günlük kombinlerine de çok iyi şekilde uyan bu ürünler son derece rahat bir kullanıma sahiptir.

Süet botlar özellikle sonbaharın yumuşak havalarında tercih edilenlerdir. Bu modelleri esintili havalarda slim fit ince kabanlarla tamamlamak beylere muazzam bir tarz kazandırabilir. Şık modeller olan süet botlarda her ayak yapısına uygun model bulabilmek de mümkündür.

Kauçuk taban botlar konforu sayesinde birçok kullanıcıya en iyi şekilde hitap eder. Bu ayakkabı tabanları doğal kauçuğun plastik malzemeler ile karıştırılması ile elde edilirler. Poli tabanlara göre biraz daha ağır olan kauçuk tabanlı ayakkabılar yere daha sağlam ve konforlu basmaya yardımcı olur.

Bilek boy botlar dinamik yapıları ile çok dikkat çeken modellerdir. Bu modeller jean pantolonlarla kullanılabileceği gibi klasik pantolonlarla da rahat kullanılabilir. Kullanımları en rahat botlar arasında yer alırlar.

Erkekler için farklı bir model olan bağcıklı botlar ise çeşitli şekillerde üretilirler. Bazılarında bu ürünleri giyerken gerçekten bağcıkları kullanmanız gerekebileceği gibi bazılarında bağcıklar yalnızca bir detaydır. Ürünlerin kolay kullanılabilmesi için birçoğunda yandan fermuar bulunur.

Geçiş mevsimlerinde ve kış aylarında yağışın bol olması erkekleri daha sağlam ürünler almaya iter. Bu nedenle de genelde tercih edilenler su geçirmeyen modellerdir. Deri ve kalın tabanı olan botlar bu açıdan son derece idealdir.

Erkek Bot Seçiminde Ufak Notlar

Erkeklerin hem tarz kaygısını gidermek hem de ayaklarını soğuk havalardan koruması için bot seçiminde önem vermesi gereken konular vardır. Kaliteli bir bot satın almak uzun yıllar bu ürünleri kullanabilmeniz için önemlidir.

Bot modellerinde öne çıkan tasarımlar arasında kaydırmazlık, su geçirmezlik, hava alabilirlik en önemli kriterlerdir. Bundan sonraki önem verilen konular ise botların stil gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt verebilmesidir.

Botlarda yuvarlak ya da sivri uçlu gibi detaylar da vardır. Şehir yaşamında kullanmayı düşünüyorsanız sivri ya da küt burunlu botlar çok idealdir. Ancak doğada zaman geçirmek için tercih ediyorsanız tercihlerinizi yuvarlak uçlu olan modellerden yana yapabilirsiniz.

Bot modellerinde renk seçimleri de önem taşır. Her kıyafete uygun olsun derseniz siyah ve kahverengi tonları mutlaka ayakkabı dolabınızda yer edinmesi gerekenlerdendir.