Erkek Basketbol Ayakkabısı Modelleri

(22 Ürün)
Yükleniyor...
% 21
Kırmızı Basketbol Ayakkabısı
Under Armour
699,90
889,90
% 30
Sarı Kauçuk Sneaker / Basketbol Ayakkabısı
Converse
Siyah Basketbol Ayakkabısı
Under Armour
% 30
Mavi Kauçuk Sneaker / Basketbol Ayakkabısı
Converse
Kırmızı Basketbol Ayakkabısı
Under Armour
% 40
Beyaz Kauçuk Taban Basketbol Ayakkabısı
Adidas
% 25
Siyah Kauçuk Taban Bilekli Basketbol Ayakkabısı
% 20
Gri Basketbol Ayakkabısı
Under Armour
629,90
789,90
Siyah Basketbol Ayakkabısı
Under Armour
Beyaz Basketbol Ayakkabısı
Under Armour
% 30
Beyaz Günlük Sneaker / Basketbol Ayakkabısı
% 30
Siyah Günlük Sneaker / Basketbol Ayakkabısı
% 30
Beyaz Kauçuk Taban Bilekli Basketbol Ayakkabısı
% 30
Siyah Kauçuk Sneaker / Basketbol Ayakkabısı
Converse
Beyaz Basketbol Ayakkabısı
Under Armour
Siyah Günlük Ayakkabı
Puma
Beyaz Günlük Ayakkabı
Puma

Spor erkek yaşamında son derece önemli bir yere sahiptir. Farklı dallarda çeşitli aktivitelere katılmak gündelik hayatlarının vazgeçilmezlerindendir. Özellikle basketbol oynamak en fazla tercih edilenlerdendir. Basketbol ayakkabısı modelleri de bu sporu en iyi şekilde destekleyen ayakkabı çeşitlerindendir.

Basketbol ayakkabıları oldukça farklı şekillerde tasarlanırlar ve kullanıcıya çok fazla avantaj sağlarlar. Spor esnasında ayakların burkulmalarının önlenmesinde son derece başarılı olan bu ürünler aynı zamanda geniş hareket özgürlüğü de tanır.

Ayak bileğini en iyi şekilde destekleyen basketbol ayakkabı modelleri kullanıcı gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt verir. Gerek materyalleri gerekse tasarımının modern duruşu son derece hoş seçenekler ortaya çıkarır.

Basketbol Ayakkabılarında Öne Çıkan Özellikler

Basketbol ayakkabıları erkeklerin spor yaparken en fazla tercih ettiği ayakkabılardır. Çünkü bu ayakkabıların en önemli avantajlarından birisi de hareket özgürlüğü sağlamasıdır. Esnek taban yapısı sayesinde basket atarken hareketleri en iyi şekilde destekler.

Yaz ve kış kullanılabilen bu ayakkabılar ayakları terletmez. Nefes alabilen yapısı sayesinde son derece sağlıklı kullanımları vardır. Standartları son derece yüksek ayakkabı modelleridir. Her türlü kolaylığı beylere sunan basketbol ayakkabıları sporda başarının da önemli anahtarlarından biridir.

Tarzı destekleyen ve bununla birlikte aradığınız konforu en iyi şekilde sunan bu ayakkabıların iç kısımlarında destekleyici pedler vardır. Bu pedler sayesinde dışarıdan gelen darbelere karşı ayaklarınız korunur ve herhangi bir saklanma durumuna karşı sizi destekleyici yapıdadırlar.

Modeller hemen her erkek için uygundur. Farklı ayak tiplerine uygun üretildikleri için kemikli, taraklı ya da düztaban gibi ayakları olan beyler de bu ayakkabıları rahatlıkla kullanabilirler.

Basketbol Ayakkabılarında Renk Alternatifleri

Basketbol ayakkabı modelleri renk olarak çok çeşitlidir. Geniş renk paleti sayesinde hemen her erkek zevkine uygun model bulabilmek mümkündür. Ayakkabılarda siyah ve beyaz öne çıkan renkler olsa da kırmızı, lacivert, bordo gibi renklerin harmonisinden de en iyi şekilde yararlanılmaktadır.

Kalitesi ve uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklılıkları sayesinde basketbol ayakkabı modelleri standartları son derece yüksek ayakkabılardır. Bu spor ayakkabılarının sunduğu avantajlardan geniş ölçüde yararlanabilir ve spor sırasında kendinizi çok daha rahat hissetme imkânı bulabilirsiniz.