Erkek Antrenman / Fitness Ayakkabısı Modelleri

(73 Ürün)
Yükleniyor...
Beyaz Antrenman Ayakkabısı
Hummel
Siyah Antrenman Ayakkabısı
Hummel
Siyah Antrenman Ayakkabısı
Under Armour
% 20
Gri Antrenman Ayakkabısı
Under Armour
629,90
789,90
Siyah Antrenman Ayakkabısı
Under Armour
% 32
Kırmızı Antrenman Ayakkabısı
Under Armour
739,90
1.089,90
Kırmızı Antrenman Ayakkabısı
Under Armour
Mavi Antrenman Ayakkabısı
Under Armour
Lacivert Antrenman Ayakkabısı
Under Armour
% 35
Siyah Kauçuk Taban Antrenman Ayakkabısı
Reebok
% 35
Beyaz Antrenman Ayakkabısı
Skechers
454,35
699,00
% 35
Siyah Antrenman Ayakkabısı
Skechers
454,35
699,00
% 35
Gri Bağcıklı Antrenman Ayakkabısı
Skechers
% 35
Beyaz Bağcıklı Antrenman Ayakkabısı
Skechers
% 35
Gri Bağcıklı Klasik Spor Antrenman Ayakkabısı
% 35
Bej Bağcıklı Klasik Spor Antrenman Ayakkabısı
% 35
Beyaz Bağcıklı Klasik Spor Antrenman Ayakkabısı
% 25
Bej Bağcıklı Antrenman Ayakkabısı
Skechers

Ayakkabı seçimi yapmak beylerin büyük önem verdiği bir konudur. Özellikle de spor için bir ayakkabı tercih edilecek ise mutlaka kaliteli materyallerden üretilenler arasından seçim yapılmalıdır. Antrenman ayakkabıları da seçiminde dikkatli davranılan ürünlerdir.

Spor sırasında hareketlerin daha düzgün bir şekilde yapılmasına olanak tanıyan bu ayakkabılar ayak sağlığı açısından bazı özelliklere sahip olmak zorundadır. Antrenman ayakkabılarında taban yapısı, iç dizaynı ve dış kaplaması göze çarpan ilk detaylardır.

Spor giyim tarzınıza uygun olması da dikkat edilenler arasında bulunuyor. İyi bir antrenman ayakkabısı ile hem spor hareketlerini en orijinal hali ile yapabilirken hem de bu süreçte kendinizi daha az yıpratmış olursunuz.

Antrenman Ayakkabılarının Göze Çarpan Detayları

Antrenman ayakkabıları amatör ve profesyonel sporculara özel olarak tasarlanan ayakkabılardır. Bu ayakkabıların yüksek kalite standartlarında tasarlanmaları spor sırasında yüksek bir konfor vaat eder. Hem saha hem de salon antrenmanları için farklı modelleri vardır.

Çok yönlü olarak tasarlanan antrenman ayakkabı modelleri birçok farklı amaca hizmet eder. Hem koşarken hem de sabit spor hareketlerinde destekleyici bir yapıya sahiptirler. Antrenman ayakkabıları ayakları yormayacak bir hafiflikte üretilirler. Eğitim ayakkabısı olduğu için taban yapısı biraz kalındır ve topuk kısımları da sabit şekildedir.

Sağlam duruşları sayesinde sporcuya güven hissi kazandırır. İç kısmında ki yastıklama detayları spor konusunda profesyonel bir destek sunar. Egzersizler sırasında hareketleri özgürce yapmanıza olanak tanıyan modellerdir.

Antrenman ayakkabıları normal bir spor ayakkabısına göre daha ağır gibi dursa da spor sırasında istenilen hareketleri yapabilmenize olanak tanıyacak hafiflikte üretilirler. Kalite açısından oldukça iyi tasarımlardır. Hareket yoğunluğu karşısında terletmeyen yapıda olmaları da önemli bir ayrıcalıktır.

Antrenman Ayakkabılarında Yeni Sezon Modelleri

Antrenman ayakkabıları da birçok ayakkabı modeli gibi oldukça fazla seçenek sunar. Bu modellerden seçim yaparken birçok erkek renk özelliklerine büyük önem verir. Siyah, bordo ve lacivert antrenman ayakkabılarında çok tercih edilen renkler arasındadır. Bunun yanında antrasit gibi renkler de öne çıkanlardandır.

Ancak karma renklerden oluşan antrenman ayakkabıları da çok estetik bir duruşa sahiptir. Antrenmanlarınızı daha eğlenceli hale getirmek isterseniz bu ürünlerin avantajlarından yararlanabilirsiniz.